Choose a searcher
  Filtruj produkty
Producent
Rodzaj powłoki ochronnej
TBN
Temperatura zapłonu °C
Temperatura płynięcia °C
Indeks lepkości
Lepkość kinematyczna w 40°C
Lepkość kinematyczna w 100°C
Gęstość w 15°C
Klasyfikacje producentów samochodów
Klasyfikacja API
Klasyfikacja ACEA
Rodzaj wykończenia
Rodzaj kosmetyku
Zastosowanie środka do pielęgnacji szyb
Rodzaj środka do pielęgnacji lakieru
Konsystencja wosku
Pielęgnacja opony
Moc ścierania
Dodatkowy efekt szamponu
Rodzaj silnika
Rodzaj smaru
Płyny do spryskiwaczy
Klasyfikacja płynu hamulcowego
Rodzaj płynu chłodniczego
Typ żarówki
Typ filtra K&N
Listwa podłogowa
Napięcie akumulatora
Prąd rozruchu (A) w -18ºC wg. EN
Kategoria produktu wyprzedaży
Zastosowanie środka
Funkcja dodatku
Typ wycieraczki
rodzaj świecy
rodzaj filtra
pojemność
układ biegunów
Zastosowanie
Klasa lepkości
kod producenta
Waga akumulatora
Rodzaj
Wymiary akumulatora

Chemia

- opinie:
70,80 zł

K2 alot  - doskonały środek do czyszczenia kół oraz stalowych i aluminiowych felg.

14,55 zł
 • Bestseller

K2 miedź spray 400 ml - wysokotemperaturowy, szybkoschnący smar miedziowy.

50,90 zł
 • Bestseller

2Motul RBF660 Factory Line to syntetyczny płyn hamulcowy specjalnie opracowany dla wyczynowych układów hamulcowych, które wymagają nie-silikonowego płynu syntetycznego. Produkt tworzony na bazie glikolu.

57,10 zł
 • Bestseller

K2 claren -40°c o pojemności 5 litrów - nowoczesny zimowy płyn do spryskiwaczy zapewniający ochronę przed zamarzaniem do do -40°c.

11,07 zł
 • Bestseller

K2 dot4 - w pełni syntetyczny, najwyższej jakości płyn hamulcowy do mocno obciążonych układów hamulcowych i sprzęgłowych.

19,78 zł
 • Bestseller

SONAX Żel do mycia felg (429200) jest preparatem do regularnego stosowania, czyści i pielęgnuje felgi oraz pozostawia na nich warstwę ochronną zabezpieczająca przed osadzaniem się zabrudzeń.

8,15 zł

K2 kuler -35°c niebieski w opakowaniu 1litowym - gotowy płyn do chłodnic. Jest to najwyższej jakości, nowoczesny, uniwersalny płyn do stosowania we wszystkich rodzajach chłodnic.

9,56 zł

K2 dot3 - syntetyczny, najwyższej jakości płyn hamulcowy do układów hamulcowych i sprzęgieł bardzo mocno obciążonych.

29,20 zł
 • Bestseller

K2 claren -22°c - zimowy płyn do spryskiwaczy do, który nie zamarza do temperatury -22°c. Jest to wyrób najwyższej jakości, obecny na rynku od ponad 15 lat.

10,09 zł

K2 r3 - najwyższej jakości, w pełni syntetyczny płyn hamulcowy do układów hamulcowych wymagających płynu DOT3.

74,96 zł

Liqui Moly płyn do układów wspomagania  2500 jest syntetycznym olejem hydraulicznym z nowoczesnymi dodatki wolnymi od popiołów. Produkt ten posiada doskonałą charakterystykę termicznie-lepkościową, dzięki czemu doskonale chroni przed zużyciem i tarciem.

34,26 zł

Millers Oils Diesel Power EcoMax One Shot Boost to dodatek do oleju napędowego najwyższej jakości. Ten nowoczesny środek poprawia spalanie oleju napędowego i utrzymuje silnik w czystości. Dawka 250ml przeznaczona jest do stosowania w celu szybkiego przywrócenia właściwości układu paliwowo – wtryskowego oraz szybkiego podniesienia osiągów.

4,48 zł

K2 claren -22°c - zimowy płyn do spryskiwaczy do, który nie zamarza do temperatury -22°c. Jest to wyrób najwyższej jakości, obecny na rynku od ponad 15 lat.

7,72 zł
 • Bestseller

K2 bono black 200g - czernidło do gumy i plastiku. Spowalnia proces starzenia się oraz przywraca naturalny kolor.

- opinie:
9,35 zł

Tenzi Boberex - skoncentrowany, profesjonalny płyn do ręcznego mycia naczyń, zapach gumy do żucia.

56,51 zł

Liqui Moly 3100 mineralny olej hydrauliczny opracowany specjalnie w oparciu o najwyższe wymagania stawiane przez Mercedes-Benz zgodnie z homologacją MB 236.3. Dzięki temu olej ten zapewnia wysoką stabilność termiczną, doskonałą odporność na starzenie oraz dobrze sprawdza się w niskich temperaturach.

38,49 zł
 • Bestseller

K2 kuler long life -35°c różowy w opakowaniu 5 litrowym - zaawansowany technologicznie, najwyższej jakości gotowy płyn do chłodnic.

- opinie:
41,97 zł

Tenzi Boberex - skoncentrowany, profesjonalny płyn do ręcznego mycia naczyń, zapach gumy do żucia

- opinie:
93,80 zł

K2 dot4 - w pełni syntetyczny, najwyższej jakości płyn hamulcowy do mocno obciążonych układów hamulcowych i sprzęgłowych.

47,06 zł

Liqui Moly Smar do prowadnic  nr. 2664 jest smarem, który silnie przylega do zawiasów, prowadnic. Produkt jest odporny na wirowanie oraz działanie wody.

- opinie:
70,79 zł

Tenzi Boberex - skoncentrowany, profesjonalny płyn do ręcznego mycia naczyń, zapach gumy do żucia.

15,90 zł
 • Bestseller

K2 dot5.1 500g - najwyższej jakości w pełni syntetyczny płyn hamulcowy przeznaczony do bardzo mocno obciążonych układów hamulcowych.

12,50 zł
 • Bestseller

K2 claren -80°c 1 l - koncentrat zimowego płynu do spryskiwaczy. Wyrób najwyższej jakości obecny na rynku od 15 lat.

38,77 zł

K2 kuler long life -35°c pomarańczowy w opakowaniu 5 litrowym - nowoczesny, gotowy płyn do chłodnic. Płyn cechuje się bardzo dobrymi parametrami użytkowymi.

8,56 zł

K2 kuler long life -35°c czerwony 1l - uniwersalny, gotowy płyn do chłodnic o znakomitych właściwościach użytkowych.

35,45 zł

K2 kuler long life -35°c czerwony w opakowaniu 5 litrowym - uniwersalny, gotowy płyn do chłodnic o znakomitych właściwościach użytkowych.

53,68 zł
 • Bestseller

Millers Oils Universal Brake Fluid -  płyn hamulcowy o wysokiej temperaturze wrzenia. Przeznaczony do stosowania we wszystkich układach hamulcowych, które wymagają płynu DOT 4.

- opinie:
118,82 zł

Tenzi Gran Diw - antykorozyjny płyn do zmywarek, polecany do szklanych oraz aluminiowych naczyń, posiada właściwości antykorozyjne.

13,11 zł
 • Bestseller

K2 biały smar z ptfe - produkt posiadający unikalną formułę, która redukuje tarcie, usuwa wilgoć, eliminuje skrzypienie i chroni przed korozją

34,98 zł
 • Bestseller

K2 kuler long life -35°c zielony w opakowaniu 5 litrowym - nowoczesny, a zarazem uniwersalny gotowy płyn do wszystkich rodzajów chłodnic.

109,36 zł

Tenzi Gran Di-Cl - wybielający koncentrat do mycia naczyń w zmywarkach gastronomicznych i restauracjach.

11,95 zł

K2 kuler koncentrat zielony w opakowaniu 1 litrowym - płyn w formie koncentratu do rozcieńczenia, do wszystkich rodzajów chłodnic.

25,82 zł
 • Bestseller

Wysoce skuteczny preparat do czyszczenia felg stalowych i aluminiowych. Nie zawiera kwasów. Bez problemów usuwa nawet najbardziej oporny brud: zapieczony pył hamulcowy, plamy oleju, ślady po gumie oraz wszelkie zanieczyszczenia drogowe.

- opinie:
22,47 zł

K2 atf III D - nowoczesny olej do automatycznych skrzyń biegów oraz układów wspomagania kierownicy wymagających poziomu jakości Dextron IIID lub IID.

8,15 zł
 • Bestseller

K2 kuler long life -35°c zielony 1l - nowoczesny, a zarazem uniwersalny gotowy płyn do wszystkich rodzajów chłodnic.

35,00 zł
 • Bestseller

Febi Zentralhydraulikol nr.06162 - mineralny, zielony olej do regulacji poziomu hydropneumatycznego zawieszenia oraz przekładni kierowniczych. Zakres stosowania w temperaturach od -40 °C do +100 °C.

8,02 zł

K2 kuler long life -35°c bezbarwny 1l - nowoczesny płyn do chłodnic, gotowy do użycia. Jego wysokie parametry użytkowe zostały docenione złotymi medalami na Międzynarodowych Targach Wynalazków w Brukseli, Genewie i Seulu.

38,06 zł
 • Bestseller

Febi Zentralhydraulikol nr.06161 - syntetyczny, zielony olej do uzupełniania płynu hydropneumatycznego zawieszenia oraz przekładni kierowniczych. Zakres stosowania w temperaturach od -40 °C do +130 °C.

19,50 zł
 • Bestseller

Motul DOT 3 & 4 Brake Fluid jest syntetycznym płynem do systemów hamulcowych na bazie poliglikolu. Producent poleca ten produkt do hamulców tarczowych i bębnowych.

43,75 zł
 • Bestseller

Motul Fork Oil Expert Medium 10W - jest płynem hydraulicznym typu Technosynthese® do wszystkich typów amortyzatorów teleskopowych.

- opinie:
14,78 zł

Tenzi Gran Ston - silny odkamieniacz na bazie kwasu fosforowego do odkamienianie urządzeń gastronomicznych.

31,38 zł

Motul P4 E.Z. Lube jest uniwersalnym smarem w sprayu pomocnym przy zastosowaniach w samochodach, motocyklach, łodziach żaglowych, rowerach, itp.

17,13 zł
 • Bestseller

SONAX Do usuwania owadów (533200) jest preparatem do szybkiego i skutecznego usuwania owadów z powierzchni szyb, lakieru, chromu oraz tworzyw sztucznych.

119,03 zł

Tenzi Gran Ston - silny odkamieniacz na bazie kwasu fosforowego do odkamienianie urządzeń gastronomicznych.

28,52 zł
 • Obecnie brak na stanie
 • Bestseller

Płyn hamulcowy Brembo DOT4 to produkt renomowanego producenta systemów hamulcowych. Doświadczenie producenta wyniesione ze sportu motorowego pozwoliło na opracowanie płynu hamulcowego najwyższej jakości.