Choose a searcher

  Kategorie

  Filtruj produkty
Producent
Rodzaj powłoki ochronnej
TBN
Temperatura zapłonu °C
Temperatura płynięcia °C
Indeks lepkości
Lepkość kinematyczna w 40°C
Lepkość kinematyczna w 100°C
Gęstość w 15°C
Klasyfikacje producentów samochodów
Klasyfikacja API
Klasyfikacja ACEA
Rodzaj wykończenia
Rodzaj kosmetyku
Zastosowanie środka do pielęgnacji szyb
Rodzaj środka do pielęgnacji lakieru
Konsystencja wosku
Pielęgnacja opony
Moc ścierania
Dodatkowy efekt szamponu
Rodzaj silnika
Rodzaj smaru
Płyny do spryskiwaczy
Klasyfikacja płynu hamulcowego
Rodzaj płynu chłodniczego
Typ żarówki
Typ filtra K&N
Listwa podłogowa
Napięcie akumulatora
Prąd rozruchu (A) w -18ºC wg. EN
Kategoria produktu wyprzedaży
Zastosowanie środka
Funkcja dodatku
Typ wycieraczki
rodzaj świecy
rodzaj filtra
pojemność
układ biegunów
Zastosowanie
Klasa lepkości
kod producenta
Waga akumulatora
Rodzaj
Wymiary akumulatora

Dodatki do olejów i paliwa

5,61 zł

K2 dfa-39 50 ml - zapobiega żelowaniu oleju napędowego w temperaturze do -39°c

34,26 zł

Millers Oils Diesel Power EcoMax One Shot Boost to dodatek do oleju napędowego najwyższej jakości. Ten nowoczesny środek poprawia spalanie oleju napędowego i utrzymuje silnik w czystości. Dawka 250ml przeznaczona jest do stosowania w celu szybkiego przywrócenia właściwości układu paliwowo – wtryskowego oraz szybkiego podniesienia osiągów.

46,50 zł
 • Bestseller

Liqui Moly Diesel Spulung jest środkiem do intensywnego czyszczenia układu wtryskowego silników Diesla. Pozwala przywrócić fabryczną moc silnika a dodatkowo chroni przez korozją oraz ułatwi rozruch silnika.

29,60 zł

K2 dfa w pojemniku 500ml - środek do zapobiegania żelowaniu się oleju napędowego w temperaturze do -39°c.

5,02 zł

K2 anti-frost 50 ml - uniwersalny odmrażacz paliwa, który nadaje się zarówno do benzyny jak i oleju napędowego.

6,51 zł
 • Bestseller

K2 diesel 50 ml - rewelacyjny środek do czyszczenia całego układu zasilania w silnikach wysokoprężnych (Diesla). Środek używany przez profesjonalistów.

6,75 zł
 • Obecnie brak na stanie
 • Bestseller

K2 benzin 50ml - środek do czyszczenia całego układu zasilania w silnikach benzynowych. Przywraca moc, ułatwia rozruch, obniża spalanie.

7,74 zł
 • Bestseller

K2 dpf 50 ml - łatwy w użyciu dodatek do paliwa, który regeneruje i chroni filtry dpf. Filtr ten ulega zapychaniu podczas jazdy na krótkich trasach, dlatego jeśli wykorzystujemy auto do jazdy na małych dystansach warto stosować tego typu dodatki do paliwa.

41,92 zł

Wysokiej jakości dodatek do benzyny, który zapewnia ochronę przed korozją oraz odparowywaniem paliwa w układzie paliwowym. Został stworzony specjalnie do pojazdów z silnikami benzynowymi zarówno z gaźnikiem, jak i wtryskiem. Dodając zawartość butelki do baku na koniec sezonu, zapewniamy pełną ochronę układu paliwowego przez okres nieużywania auta.

24,40 zł

Wysokiej jakości dodatek do oleju silnikowego i przekładniowego, którego zadaniem jest minimalizowanie wycieków poprzez uszczelki we wszystkich samochodach osobowych i dostawczych. Pasuje do silników benzynowych i Diesel.

26,11 zł
 • Bestseller

Dodatek do starego oleju – należy go dolać na krótko przed wymianą. Usuwa szlam i osady w silniku i jest szczególnie polecany przed zmianą z poprzednio używanego oleju na wyższej klasy olej Millers Oils. Pomaga zminimalizować zużycie oleju.

71,50 zł

Dodatek do płukania automatycznych skrzyni biegów - usuwa osady i szlam olejowy zapewniając optymalną i łatwą zmianę biegów. Do zastosowania we wszystkich rodzajach skrzyni biegów.

51,57 zł

Fuel System Clean Moto - środek do czyszczenia układu paliwowego w silnikach benzynowych. Usuwa zanieczyszczenia w gaźniku i przewodach paliwowych. Usuwa wodę kondensacyjną z układu paliwowego.

48,78 zł
 • Obecnie brak na stanie

Engine Clean Moto jest środkiem do czyszczenia silników benzynowych z osadów i zanieczyszczeń znajdujących się w całym układzie olejowym. Preparat dodaje się do oleju silnikowego przed jego wymianą.

56,00 zł
 • Bestseller

Dodatek MoS2 do oleju silnikowego zawierający dwusiarczkiem molibdenu (MoS2) tworzący na powierzchniach podlegających tarciu wysokiej jakości film olejowy.

37,04 zł
 • Bestseller

Dodatek czyszczący silnik ze szkodliwych osadów z silnika. Usuwa między innymi osad z rowków pierścieni tłokowych.

65,00 zł

XADO Rewitalizant  EX120 - rewitalizator do silników wysokoprężnych (diesle). Odnawia zużyte powierzchnie poprzez utworzenie na nich warstwy ceramiczno-metalowej.

130,00 zł

Ceramizer CS-C - preparat do regeneracji i zabezpieczania przed zużyciem powierzchni tarcia w silnikach samochodów ciężarowych.

60,25 zł
 • Bestseller

Ceramizer CS - preparat do regeneracji i zabezpieczania przed zużyciem powierzchni tarcia w silnikach czterosuwowych zasilanych benzyną, olejem napędowym, gazem LPG, CNG, Bio.

44,00 zł

Ceramizer CM-2T - preparat do regeneracji i zabezpieczania przed zużyciem powierzchni tarcia w silnikach dwusuwowych, skuterach.

129,50 zł
 • Bestseller

XADO 1 Stage Engine rewitalizant do silników spalinowych zarówno benzynowych jak Diesli a także silników zasilanych gazem LPG. Środek ten jest doskonałym produktem przedłużającym żywotność silnika.

54,50 zł
 • Bestseller

Ceramizer CB - preparat do regeneracji i zabezpieczania przed zużyciem powierzchni tarcia manualnych skrzyni biegów i tylnych mostów.

9,09 zł
 • Bestseller

K2 motor flush 250ml - płucze wnętrze silnika. Produkt produkowany jest w oparciu o najnowsze zdobycze techniki.

47,66 zł
 • Bestseller

Liqui Moly Pro-Line Engine Flush nr. 2662 jest środek do płukania silnika przed wymianą oleju. 500 ml wystarcza na 5 litrów oleju silnikowego.

7,60 zł
 • Obecnie brak na stanie
 • Bestseller

Mannol Motor Flush to dodatek do oleju silnikowego, do stosowania przed jego wymianą w celu rozpuszczenia złogów i osadów, które mogą powodować obniżanie parametrów jednostki spalinowej.

119,90 zł

Żel-rewitalizant XADO 1 Stage transmission. Innowacyjny produkt trzeciego pokolenia rewitalizantów XADO, przeznaczony do remontu odnawiającego, zabezpieczenia przed zużyciem i przedłużenia resursu węzłów i zespołów mechanicznego przeniesienia napędu auta a w tym zrobotyzowanych skrzyń biegów, skrzyń rozdzielczych i mechanizmów różnicowych.

213,56 zł
 • Bestseller

XADO 1 Stage Maximum - jeden z najlepszych obecnie dostępnych rewitalizatorów na rynku. Jest to trój komponentowy produkt najnowszej generacji, łączy właściwości uszlachetniacza oleju z rewitalizatorem oraz kondycjonerem metali.

34,34 zł
 • Obecnie brak na stanie
 • Bestseller

Dodatek do oleju napędowego DIESEL SKYDD Black Arrow

3,52 zł

Biodegradowalny olej bezpopiołowym dla silników dwusuwowych sprzętu wodnego

Zawiera metalową odżywkę
pomalowane na niebiesko
Zastosowanie: łodzie motorowe, narty wodne, chłodzony wodą motehnika.

Te produkty hurtowego i detalicznego kupić sklep internetowy XADO.

17,21 zł

Xeramic Doktor silnika jest najwyższej jakości środkiem do wszystkich rodzajów silników podnoszącym sprawność silnika, redukującym zużycie oleju oraz dymienie.

19,67 zł
 • Bestseller

Xeramic Czyści wtryskiwacze diesla - środek najwyższej jakości do stosowanie w samochodach z silnikami Diesla. Skutecznie czyści oraz zabezpiecza cały układ paliwowy w tym wtryskiwacze.

15,26 zł

Xeramic Czyści wtryskiwacze benzyny - środek najwyższej jakości do stosowanie w samochodach z silnikami benzynowymi. Skutecznie czyści oraz zabezpiecza cały układ paliwowy w tym wtryskiwacze. Zwiększa moc silnika, oraz ogranicza spalanie.

18,44 zł
 • Bestseller

Xeramic dodatek do diesla jest środkiem zwiększającym moc silnika oraz redukującym zużycie paliwa. Zalecany do wszystkich typów silników wysokoprężnych.

15,26 zł

Xeramic dodatek do benzyny jest skutecznym środkiem do czyszczenia oraz ochrony wtryskiwaczy oraz układu paliwowego. Zwiększa moc silnika przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia paliwa.

64,08 zł

Xado Ex120 revitalizant moto (XA12037) - jest wzmocnionym rewitalizatorem do silników motocyklowych o pojemności do 1000 cm3 z rozdzielonym lub wspólnym układem smarowania.

67,80 zł

XADO EX120 Rewitalizant do automatycznych skrzyń biegów - tworzy na powierzchniach podlegającym tarciu warstwę metalowo - ceramiczną. Warstwa ta odnawia oraz zabezpiecza przed dalszym zużyciem elementy przekładni.