Choose a searcher
  Filtruj produkty
Producent
Rodzaj powłoki ochronnej
TBN
Temperatura zapłonu °C
Temperatura płynięcia °C
Indeks lepkości
Lepkość kinematyczna w 40°C
Lepkość kinematyczna w 100°C
Gęstość w 15°C
Klasyfikacje producentów samochodów
Klasyfikacja API
Klasyfikacja ACEA
Rodzaj wykończenia
Rodzaj kosmetyku
Zastosowanie środka do pielęgnacji szyb
Rodzaj środka do pielęgnacji lakieru
Konsystencja wosku
Pielęgnacja opony
Moc ścierania
Dodatkowy efekt szamponu
Rodzaj silnika
Rodzaj smaru
Płyny do spryskiwaczy
Klasyfikacja płynu hamulcowego
Rodzaj płynu chłodniczego
Typ żarówki
Typ filtra K&N
Listwa podłogowa
Napięcie akumulatora
Prąd rozruchu (A) w -18ºC wg. EN
Kategoria produktu wyprzedaży
Zastosowanie środka
Funkcja dodatku
Typ wycieraczki
rodzaj świecy
rodzaj filtra
pojemność
układ biegunów
Zastosowanie
Klasa lepkości
kod producenta
Waga akumulatora
Rodzaj
Wymiary akumulatora

Akcesoria zimowe

7,99 zł
 • Bestseller

Wysokiej jakości skrobaczka do szyb znanej marki Murska, Made in Finland. Sprawdzona w najcięższych finlandzkich zimowych warunkach.

UWAGA!!! Skrobaczka jest wysyłana w losowo wybranym kolorze.

Skrobaczka MURSKA to najlepsze rozwiązanie w walce z oszronioną powierzchnią szyb bądź luster. Bezpiecznie usuwa szron oraz lód, nie zarysowując powierzchni

Dzięki doborowi odpowiedniego plastiku oraz dzięki miedzianemu ostrzu, każdy użytkownik będzie zadowolony z efektów oraz długowieczności skrobaczki MURSKA.

Parametry:

 • Model: Murska 575
 • Długość: 16,5 cm
 • Szerokość ostrza: 9 cm
 • Kraj produkcji: Finlandia
 • Materiał: ABS
5,78 zł

Odmrażacz do szyb, jeden z najpopularniejszych dostępnych na rynku. Aby rozmrozić szybę spryskaj ją, odczekaj chwilkę a następnie wytrzyj szybę szmatką lub wycieraczkami.

13,48 zł
 • Bestseller

Odmrażacz do szyb, jeden z najpopularniejszych dostępnych na rynku. Aby rozmrozić szybę spryskaj ją, odczekaj chwilkę a następnie wytrzyj szybę szmatką lub wycieraczkami.

34,60 zł

Liqui Moly Spray silikonowy (2665) - środek do zabezpieczania prowadnic szyberdachów, prowadnic foteli, konserwacji motorów, rowerów, maszyn do szycia, łącza hamulca ręcznego, dźwigni bagażnika, zawiasów, uchwytów, łańcuchów, klamek.

34,34 zł
 • Obecnie brak na stanie
 • Bestseller

Dodatek do oleju napędowego DIESEL SKYDD Black Arrow

12,53 zł

Mannol defroster to odmrażacz w spraju, wystarczy opryskać zaszronioną szybę i odczekać kilka sekund.

10,00 zł
 • Bestseller

Odmrażacz do szyb, jeden z najpopularniejszych dostępnych na rynku. Aby rozmrozić szybę spryskaj ją, odczekaj chwilkę a następnie wytrzyj szybę szmatką lub wycieraczkami.

13,86 zł

CX80 Silikon Professional Czerwony 80ml 109.

Silikon odporny na działanie temperatur od -65 stopni do +380°C. Elastyczny. Odporny na działanie promieni słonecznych. Uszczelnia i klei powierzchnie takie jak szkło, ceramika, aluminium i metal.

18,23 zł
 • Bestseller

SONAX Silikon do uszczelek w praktycznym opakowaniu o pojemności 100ml. Nie zastąpiony preparat w okresie zimowym do pielęgnacji uszczelek, gumowych części w samochodzie. Zapobiega przymarzaniu uszczelek w oknach i drzwiach.

10,38 zł
 • Obecnie brak na stanie

Preston De-Icer - szybkim i skuteczny preparat do usuwania lodu i szronu z powierzchni szyb samochodowych oraz piór wycieraczek.

9,56 zł
 • Bestseller

Plak silikon do uszczelek to doskonały środek smarujący, chroni gumowe uszczelki przed przymarzaniem oraz pękaniem.

15,50 zł
 • Bestseller

7Sonax Odmrażacz do szyb (331241) jest środkiem w kilka sekund usuwającym lód z szyb samochodowych, przywraca widoczność i nie pozostawia plam na szybie.

3,01 zł

DEG MINI ODMRAŻA ZAMKI I KONSERWUJE - odmraża i konserwuje, błyskawicznie usuwa szron i lód również we wnętrzu zamka. Dodatkowo pozostawia warstwę ochronną, dzięki czemu uniemożliwia ponowne zamarzanie zamka. Nie niszczy innych powierzchni.

9,00 zł
 • Bestseller

DEG odmrażacz do szyb to skuteczny i szybko działający środek do usuwania z szyb i piór wycieraczek szronu, lodu oraz zamarazniętego śniegu.

10,95 zł
 • Bestseller

Moje Auto odmrażacz do szyb jest łatwym i przyjaznym w użyciu środkiem do usuwania zamarzniętego śniegu, szronu, lodu z powierzchni szyb.

8,28 zł

DEG odmrażacz do szyb w sprayu to błyskawiczy środek do usuwania z szyb i piór wycieraczek szronu, lodu oraz zamarazniętego śniegu.

7,99 zł

Sonax odmrażacz do zamków 331541 - preparat do rozmrażania zamków, działa już po kilku sekundach a dodatkowo zapewnia długotrwałą ochronę przed ponownym zamarznięciem. Także smaruje i konserwuje zamek oraz chroni przed rdza.

5,61 zł

K2 dfa-39 50 ml - zapobiega żelowaniu oleju napędowego w temperaturze do -39°c

29,60 zł

K2 dfa w pojemniku 500ml - środek do zapobiegania żelowaniu się oleju napędowego w temperaturze do -39°c.

5,02 zł

K2 anti-frost 50 ml - uniwersalny odmrażacz paliwa, który nadaje się zarówno do benzyny jak i oleju napędowego.

8,22 zł

Bizol Unblock+ f21 z dodatkiem MoS2 jest bezpiecznym preparatem do stosowania w przypadku problemów z uruchomieniem silnika. Pozwala uruchomić silnik poprzez kontrolowany samozapłon w komorze silnika.

11,03 zł
 • Obecnie brak na stanie
 • Bestseller

Bizol Silicone+ L51 jest środkiem do nawilżania i zabezpieczania plastikowych oraz gumowych części, który jest odporny na zmienne i niekorzystne warunki pogodowe.

12,12 zł

Xeramic Samostart jest wysoce skoncentrowanym preparatem ułatwiającym rozruch zimnego silnika. Szczególnie przydatny w niskich temperaturach.

12,23 zł

K2 samostart 400 ml - skuteczny samostart silnika, który działa w każdych warunkach nawet w -54°C.

8,31 zł
 • Bestseller

K2 sil 300 ml - - w pełni profesjonalny produkt do konserwacji gumy oraz produktów wykonanych z tworzywa sztucznego, skutecznie chroni przed przymarzaniem uszczelek.

4,24 zł

Odmraża i konserwuje, błyskawicznie usuwa szron i lód również we wnętrzu zamka.

Dodatkowo pozostawia warstwę ochronną, dzięki czemu uniemożliwia ponowne zamarzanie zamka. Nie niszczy innych powierzchni.

13,50 zł
 • Bestseller

Tenzi odmrażacz do szyb - skuteczny preparat do odmrażania szyb samochodowych oraz lusterek, Działa w temperaturze do -70 stopni Celsjusza.

1,28 zł

Moje Auto skrobak do szyb z trzema różnymi krawędziami: gładka krawędź do lodu, ząbkowana krawędź do lodu, guma do ściągania wody

17,06 zł
 • Bestseller

Szczotko-skrobaczka o długości 65 cm wykonana z trwałego materiału oraz elastycznego włosia, idealna do usuwania śniegu i lodu z samochodu.

17,69 zł

CX80 starting fluid - środek do rozruchu silników benzynowych oraz diesli, niezwykle przydatny w niskich temperaturach.

12,69 zł

ADBL Frost Eater odmrażacz bezpieczny dla elementów szklanych, lakierowanych, gumowych i wykonanych z tworzywa sztucznego.