Choose a searcher

    Kategorie

  Filtruj produkty
Producent
Rodzaj powłoki ochronnej
TBN
Temperatura zapłonu °C
Temperatura płynięcia °C
Indeks lepkości
Lepkość kinematyczna w 40°C
Lepkość kinematyczna w 100°C
Gęstość w 15°C
Klasyfikacje producentów samochodów
Klasyfikacja API
Klasyfikacja ACEA
Rodzaj wykończenia
Rodzaj kosmetyku
Zastosowanie środka do pielęgnacji szyb
Rodzaj środka do pielęgnacji lakieru
Konsystencja wosku
Pielęgnacja opony
Moc ścierania
Dodatkowy efekt szamponu
Rodzaj silnika
Rodzaj smaru
Płyny do spryskiwaczy
Klasyfikacja płynu hamulcowego
Rodzaj płynu chłodniczego
Typ żarówki
Typ filtra K&N
Listwa podłogowa
Napięcie akumulatora
Prąd rozruchu (A) w -18ºC wg. EN
Kategoria produktu wyprzedaży
Zastosowanie środka
Funkcja dodatku
Typ wycieraczki
rodzaj świecy
rodzaj filtra
pojemność
układ biegunów
Zastosowanie
Klasa lepkości
kod producenta
Waga akumulatora
Rodzaj
Wymiary akumulatora

Ceramizery, ceramizatory

54,50 zł
  • Bestseller

Ceramizer CB - preparat do regeneracji i zabezpieczania przed zużyciem powierzchni tarcia manualnych skrzyni biegów i tylnych mostów.

130,00 zł

Ceramizer CS-C - preparat do regeneracji i zabezpieczania przed zużyciem powierzchni tarcia w silnikach samochodów ciężarowych.

44,00 zł

Ceramizer CM-2T - preparat do regeneracji i zabezpieczania przed zużyciem powierzchni tarcia w silnikach dwusuwowych, skuterach.

60,25 zł
  • Bestseller

Ceramizer CS - preparat do regeneracji i zabezpieczania przed zużyciem powierzchni tarcia w silnikach czterosuwowych zasilanych benzyną, olejem napędowym, gazem LPG, CNG, Bio.

65,00 zł

XADO Rewitalizant  EX120 - rewitalizator do silników wysokoprężnych (diesle). Odnawia zużyte powierzchnie poprzez utworzenie na nich warstwy ceramiczno-metalowej.

213,56 zł
  • Bestseller

XADO 1 Stage Maximum - jeden z najlepszych obecnie dostępnych rewitalizatorów na rynku. Jest to trój komponentowy produkt najnowszej generacji, łączy właściwości uszlachetniacza oleju z rewitalizatorem oraz kondycjonerem metali.

67,80 zł

XADO EX120 do wszelkiego rodzaju pomp paliwowych i układów wtryskowych. Przeznaczony do zabezpieczania przed zużyciem i remontu odnawiającego wszystkich rodzajów pomp paliwowych tak diesla jak i benzynowych. Dzięki o 20% wyższej koncentracji aktywnego środka posiada rozszerzony zapas możliwości odnawiania zużytych powierzchni oraz zabezpieczenia przed zużyciem.

40,04 zł
  • Bestseller

K2 militec-1 250 jest specjalnym dodatkiem do oleju wykorzystującym technologie nanocząsteczek. Jest to środek produkowany przez MILITEC INC. w USA w Polsce sprzedawany pod marką K2 - jest to oryginalny produkt.

76,89 zł

Xeramic ceramiczna ochrona silnika zabezpiecza silnik przed zużywaniem poprzez wytworzenie na trących o siebie elementach ceramicznej warstwy.

46,80 zł

Xeramic ceramiczna ochrona silnika zabezpiecza silnik przed zużywaniem poprzez wytworzenie na trących o siebie elementach ceramicznej warstwy.