Choose a searcher

    Kategorie

  Filtruj produkty
Producent
Rodzaj powłoki ochronnej
TBN
Temperatura zapłonu °C
Temperatura płynięcia °C
Indeks lepkości
Lepkość kinematyczna w 40°C
Lepkość kinematyczna w 100°C
Gęstość w 15°C
Klasyfikacje producentów samochodów
Klasyfikacja API
Klasyfikacja ACEA
Rodzaj wykończenia
Rodzaj kosmetyku
Zastosowanie środka do pielęgnacji szyb
Rodzaj środka do pielęgnacji lakieru
Konsystencja wosku
Pielęgnacja opony
Moc ścierania
Dodatkowy efekt szamponu
Rodzaj silnika
Rodzaj smaru
Płyny do spryskiwaczy
Klasyfikacja płynu hamulcowego
Rodzaj płynu chłodniczego
Typ żarówki
Typ filtra K&N
Listwa podłogowa
Napięcie akumulatora
Prąd rozruchu (A) w -18ºC wg. EN
Kategoria produktu wyprzedaży
Zastosowanie środka
Funkcja dodatku
Typ wycieraczki
rodzaj świecy
rodzaj filtra
pojemność
układ biegunów
Zastosowanie
Klasa lepkości
kod producenta
Waga akumulatora
Rodzaj
Wymiary akumulatora

Pasty polerskie

96,15 zł

K2 luster q1 biały 1000 g - mocno-ścierna pasta polerska przeznaczona do maszynowego polerowania lakieru i wielu innych powierzchni.

98,87 zł

Menzerna Final Finish 3000 - jedna z najlepszych wykończeniowych past polerskich, pozostawiająca doskonały połysk.

127,50 zł

Menzerna Medium Cut Polish 2500 - pasta polerska o umiarkowanej sile ścierania do usuwania lekkich oraz średnich rys na lakierze samochodowym.

42,91 zł

Menzerna Medium Cut Polish 2500 - pasta polerska o umiarkowanej sile ścierania do usuwania lekkich oraz średnich rys na lakierze samochodowym.

58,15 zł
  • Bestseller

Menzerna One Step Polish 3in1 - przełomowy środek 3w1 który usuwa zarysowania, wykańcza powierzchnię oraz zapewnia długotrwałą ochronę. W składzie zawiera najwyższej jakości mikrocząsteczki ścierne oraz doskonałą mieszankę wosków naturalnych i syntetycznych.

28,50 zł

K2 luster q5 niebieski 250g - wykończeniowa pasta polerska do stosowania w ostatnim kroku polerowania maszynowego lakierów i wielu innych powierzchni.

59,08 zł

Menzerna Super Finish 3500 - produkt wcześniej znany pod nazwą SF 4000 jest jedną z najlepszych polerskich past wykończeniowych w całości oparta na nanotechnologii.

35,63 zł

Sonax Pasta lekkościerna (320141) do wygładzania zadrapań i rysy na lakierach zwykłych (akrylowych). Przygotowuje podkład pod prace lakiernicze. Usuwa skorodowane i naderwane warstwy lakieru. Ściera warstwę lakieru uszkodzoną żrącym działaniem ptasich odchodów, rozkładających się owadów i żywicą. Nie zawiera silikonu.

12,23 zł
  • Bestseller

K2 turbo 230g - lekko ścierna pasta woskowa wykorzystująca technologię nanotechnologię dla łatwiejszego użycia. Produkt K2 to absolutny lider sprzedaży wśród wyrobów do konserwacji lakieru w Polsce. Jest to produkt nowoczesny i sprawdzony przez klientów z 30 krajów świata. Produkt wyróżniony nagrodami na prestiżowych międzynarodowych targach wynalazków i innowacji m.in. w Jenie (Niemcy), Brukseli, (Belgia), Seulu (Korea Południowa).

6,31 zł
  • Bestseller

K2 turbo w tubce 120g - lekko ścierna pasta woskowa wykorzystująca technologię nanotechnologię dla łatwiejszego użycia. Produkt K2 to absolutny lider sprzedaży wśród wyrobów do konserwacji lakieru w Polsce. Jest to produkt nowoczesny i sprawdzony przez klientów z 30 krajów świata. Produkt wyróżniony nagrodami na prestiżowych międzynarodowych targach wynalazków i innowacji m.in. w Jenie (Niemcy), Brukseli, (Belgia), Seulu (Korea Południowa).

5,88 zł
  • Bestseller

K2 ultra cut - jest skuteczną pasta do usuwania rys, zadrapań oraz niedoskonałości lakieru.