Choose a searcher
  Filtruj produkty
Producent
Rodzaj powłoki ochronnej
TBN
Temperatura zapłonu °C
Temperatura płynięcia °C
Indeks lepkości
Lepkość kinematyczna w 40°C
Lepkość kinematyczna w 100°C
Gęstość w 15°C
Klasyfikacje producentów samochodów
Klasyfikacja API
Klasyfikacja ACEA
Rodzaj wykończenia
Rodzaj kosmetyku
Zastosowanie środka do pielęgnacji szyb
Rodzaj środka do pielęgnacji lakieru
Konsystencja wosku
Pielęgnacja opony
Moc ścierania
Dodatkowy efekt szamponu
Rodzaj silnika
Rodzaj smaru
Płyny do spryskiwaczy
Klasyfikacja płynu hamulcowego
Rodzaj płynu chłodniczego
Typ żarówki
Typ filtra K&N
Listwa podłogowa
Napięcie akumulatora
Prąd rozruchu (A) w -18ºC wg. EN
Kategoria produktu wyprzedaży
Zastosowanie środka
Funkcja dodatku
Typ wycieraczki
rodzaj świecy
rodzaj filtra
pojemność
układ biegunów
Zastosowanie
Klasa lepkości
kod producenta
Waga akumulatora
Rodzaj
Wymiary akumulatora

Strefa okazji

358,00 zł

Tenzi Truck Clean Extra jest środkiem o wzmocnionej formule dla jeszcze lepszego czyszczenia pojazdów, maszyn oraz urządzeń.

29,20 zł
 • Bestseller

K2 claren -22°c - zimowy płyn do spryskiwaczy do, który nie zamarza do temperatury -22°c. Jest to wyrób najwyższej jakości, obecny na rynku od ponad 15 lat.

10,00 zł
 • Bestseller

Odmrażacz do szyb, jeden z najpopularniejszych dostępnych na rynku. Aby rozmrozić szybę spryskaj ją, odczekaj chwilkę a następnie wytrzyj szybę szmatką lub wycieraczkami.

10,95 zł
 • Bestseller

Moje Auto odmrażacz do szyb jest łatwym i przyjaznym w użyciu środkiem do usuwania zamarzniętego śniegu, szronu, lodu z powierzchni szyb.

74,30 zł

Tenzi En-jee koncentrat - skoncentrowany, alkaliczny środek do usuwania zabrudzeń z ogumienia, felg i kołpaków.

10,38 zł
 • Obecnie brak na stanie

Preston De-Icer - szybkim i skuteczny preparat do usuwania lodu i szronu z powierzchni szyb samochodowych oraz piór wycieraczek.

4,24 zł

Odmraża i konserwuje, błyskawicznie usuwa szron i lód również we wnętrzu zamka.

Dodatkowo pozostawia warstwę ochronną, dzięki czemu uniemożliwia ponowne zamarzanie zamka. Nie niszczy innych powierzchni.

15,50 zł
 • Bestseller

7Sonax Odmrażacz do szyb (331241) jest środkiem w kilka sekund usuwającym lód z szyb samochodowych, przywraca widoczność i nie pozostawia plam na szybie.

3,01 zł

DEG MINI ODMRAŻA ZAMKI I KONSERWUJE - odmraża i konserwuje, błyskawicznie usuwa szron i lód również we wnętrzu zamka. Dodatkowo pozostawia warstwę ochronną, dzięki czemu uniemożliwia ponowne zamarzanie zamka. Nie niszczy innych powierzchni.

7,99 zł
 • Bestseller

Wysokiej jakości skrobaczka do szyb znanej marki Murska, Made in Finland. Sprawdzona w najcięższych finlandzkich zimowych warunkach.

UWAGA!!! Skrobaczka jest wysyłana w losowo wybranym kolorze.

Skrobaczka MURSKA to najlepsze rozwiązanie w walce z oszronioną powierzchnią szyb bądź luster. Bezpiecznie usuwa szron oraz lód, nie zarysowując powierzchni

Dzięki doborowi odpowiedniego plastiku oraz dzięki miedzianemu ostrzu, każdy użytkownik będzie zadowolony z efektów oraz długowieczności skrobaczki MURSKA.

Parametry:

 • Model: Murska 575
 • Długość: 16,5 cm
 • Szerokość ostrza: 9 cm
 • Kraj produkcji: Finlandia
 • Materiał: ABS
17,06 zł
 • Bestseller

Szczotko-skrobaczka o długości 65 cm wykonana z trwałego materiału oraz elastycznego włosia, idealna do usuwania śniegu i lodu z samochodu.

13,50 zł
 • Bestseller

Tenzi odmrażacz do szyb - skuteczny preparat do odmrażania szyb samochodowych oraz lusterek, Działa w temperaturze do -70 stopni Celsjusza.

12,50 zł

Tenzi Kabiny prysznicowe Shine 1L

Tenzi Shine do czyszczenia kabin prysznicowych i łazienek, to płyn na bazie kwasu cytrynowego i soli sodowej. Efektywnie usuwa brud, tłuste plamy, osady po mydłach oraz zacieki wodne, również z twardej wody. Tenzi kabiny prysznicowe Shine, nie tylko myje i pozostawia połysk na użytych powierzchniach, ale także tworzy ochronną powłokę skraplającą, która spowalnia nagromadzanie się brudu. Działa skutecznie na wszystkich elementach kabin prysznicowych, bez względu, na to z czego są wykonane (szkło, akryl, plastik, emalia, itp.). Doskonale sprawdza się również przy czyszczeniu armatury łazienkowej, ceramiki ściennej i kafelków. Pozostawia długotrwały efekt czystości i świeży zapach.

Produkt w butelce 1L, ze spryskiwaczem.