Oleje silnikowe z normą Dexos2
  07/30/2019 15:11:09   Komentarze 0
Oleje silnikowe z normą Dexos2

Dlaczego warto stosować oleje z normą Dexos2.

Specyfikacja Dexos2 została opracowana tak aby spełniała wymogi silników produkcji koncernu GM, a więc silników montowanych w autach takich marek jak Opel, Chevrolet, Saab. Oleje ze specyfikacją Dexos2 posiadają parametry techniczne, które są tak dobrane aby zapewniać najlepszą możliwą ochronę przy jednocześnie największej możliwej redukcji spalania.

Specyfikacja dexos2 jest zgodna z wcześniejszymi GM-LL-A-025 i GM-LL-B-025 i może być stosowana w większości samochodów GM wyposażonych w silniki benzynowe lub Diesla także tych wyposażonych w filtr DPF oraz tych z turbodoładowaniem.

Główne zalety olejów z aprobatą Dexos2:

 • + Zapewnia wyjątkową ochronę przeciw zużyciu przez cały okres między jego wymianami
 • + Olej te posiadają bardzo dobrą zdolność oczyszczania silnika ze szlamów oraz ochronę przeciwko powstawaniu nowych osadów dzięki zastosowaniu najwyższej jakości dodatków myjąco-płuczących,
 • + Przedłuża żywotność oraz utrzymuje skuteczność systemów redukcji emisji spalin (DPF oraz CAT) w samochodach napędzanych silnikami diesla oraz benzynowymi dzięki niskiej zawartości popiołów siarczanowych, fosforu oraz siarki (SAPS).
 • + Pozwala zredukowac zużycie paliwa.
 • + Zapewnia doskonałe osiągi silnika w wysokich i niskich temperaturach.

Poniżej lista polecanych olejów z aprobatą Dexos2 o pojemności 4L:

 • GM Dexos2 5W30 4L
  69,49 zł
  GM Dexos2 5W30 4L

  Olej GM dexos2 5W30  został opracowany z myślą o zapewnieniu wyjątkowej sprawność i ochronie silnika przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia paliwa szczególnie w silnikach koncernu GM. Niska zawartość popiołów siarczanowych, fosforu i siarki wydłuża okres eksploatacji filtrów cząstek stałych i katalizatorów trójdrożnymi.

  produkt na zamówienie
 • Valvoline MaxLife C3 High Mileage 5w30 4L

  Valvoline MaxLife C3 High Mileage 5w30 jest wysokiej jakości olejem silnikowym opracowanym specjalnie aby wydłużyć żywotność silników o dużych przebiegach. Zawarte w nim specjalne dodatki skutecznie wydłużają czas do kapitalnego remontu.

  W magazynie
 • Mobil Super 3000 XE 5W30 4l

  Mobil Super 3000 XE 5W-30 jest olejem silnikowym w pełni syntetycznym, wysokowydajnym i nisko-popiołowym. Opracowany z myślą o przedłużeniu żywotności silnika oraz utrzymaniu wydajności systemu redukcji emisji spalin w samochodach z silnikami benzynowymi oraz wysokoprężnymi.

  W magazynie
 • Gulf Formula ULE 5W30 4L

  Gulf Formula ULE 5W-30 - syntetyczny olej silnikowy stworzony do silników diesla (także z DPF) oraz benzynowych montowanych w samochodach osobowych.

  W magazynie
 • Ravenol HLS SAE 5W-30 CleanSynto 4L

  RAVENOL HLS SAE 5W-30 - syntetyczny olej silnikowy typu Mid SAPS. Olej tworzony w technologii CleanSynto® do silników benzynowych i wysokoprężnych, również z turbodoładowaniem i bezpośrednim wtryskiem paliwa. Skutecznie zmniejsza tarcie, i opory pracy co przekłada się na redukcję zużycia paliwa. Chroni silnik podczas zimnego rozruchu. Może być stosowany...

  W magazynie
 • Eneos Premium Hyper 5W30 4l

  Eneos Premium Hyper 5W30 jest w pełni syntetycznym olejem silnikowym do stosowania w nowoczesnych, europejskich jednostkach benzynowych oraz Diesli. Zapewnia szybkie smarowanie, jest odporny na wpływ wysokich temperatur.

  W magazynie
 • Eneos Premium Hyper 5W40 4l

  Eneos Premium Hyper 5W40 syntetyczny olej silnikowy do jednostek benzynowych, także tych zasilanych LPG. Zapewnia perfekcyjną ochronę silnika, nawet przy wydłużonych okresach pomiędzy wymianami.

  W magazynie
 • Castrol Edge FST 5W30 C3 4l

  Castrol EDGE 5W-30 FST C3 - Syntetyczny olej silnikowy do nowoczesnych silników benzynowych oraz diesli gdzie wymagana jest norma C3 i klasa lepkości 5W-30. Dzięki technologii TITANIUM FST gwarantuje maksymalną ochronę silnika.

  W magazynie
 • Fuchs Titan GT1 PRO FLEX 5W30 4l

  Fuchs Titan GT1 PRO FLEX 5W-30 to najwyższej jakości syntetyczny oleje silnikowy tworzony w rewolucyjnej technologii XTL. Olej doskonale chroni silnik w niskich temperaturach, pozwala osiągać mu maksymalne osiągi Szczególnie polecany do samochodów takich marek jak: BMW, Mercedes i Opel które są wyposażone w system oczyszczania spalin DPF/FAP. Kompatybilny...

  W magazynie
 • Bizol Allround 5W-30 4l

  Bizol Allround 5W-30 jest nowoczesnym olejem silnikowym o obniżonym współczynniku tarcia. Zalecany jest do stosowania całorocznego w samochodach osobowych. Polecany do pojazdów wyposażonych w turbosprężarki. Olej tworzony jest z niestandardowej bazy olejowej oraz unikalnych dodatków, które gwarantują niską lepkość oraz wysoką stabilność temperaturową....

  W magazynie
 • Castrol Edge FST 0W40 C3 4l

  Castrol Edge 0W-40 FST 5L to w pełni syntetyczny olej opracowany w technologii TITANIUM FST do samochodów sportowych oraz wyczynowych, które wymagają wysokiej ochrony przeciwzużyciowej.

  W magazynie
 • Castrol Edge FST 5W40 4l

  Castrol Edge FST 5W-40 jest syntetycznym olejem silnikowym dedykowanym do nowoczesnych konstrukcji wykorzystujący rewolucyjną technologię TITANIUM FST. Dzięki tej technologii olej zapewnia maksymalną ochronę w każdych warunkach eksploatacji i w każdym zakresie prędkości i temperatury.

  W magazynie
 • Castrol Edge Turbo Diesel FST 5W40 4l

  Castrol edge 5W-40 TD jest olejem silnikowy opracowanym przede wszystkim do silników turbo diesel także tych wyposażonych w filtr cząsteczek stałych. Polecany jest do silników VW wyposażonych w technologię pompowtryskiwaczy.

  W magazynie
 • Motul 8100 X-clean FE 5W30 4l

  8100 X-CLEAN FE 5W30 to w pełni syntetyczny olej silnikowy opracowany aby minimalizować zużycie paliwa przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnej ochrony silnika. Idealnie nadaje się do silników o wysokiej mocy. Olej został zastąpiony przez: Motul 8100 X-clean EFE 5W30

  produkt na zamówienie
 • Valvoline Synpower MST C3 5W30 4l

  VALVOLINE SYNPOWER MST C3 SAE 5W-30 jest syntetycznym olejem silnikowym charakteryzujący się niską zawartością popiołu siarczanowego, fosforu i siarki. Do stosowania w silnikach benzynowych i wysokoprężnych samochodów osobowych gdzie wymagany jest olej taj klasy lepkości i klasyfikacji.

  W magazynie
 • Mannol 7701 OEM Chevrolet Opel 5w30 4l

  MANNOL 7701 O.E.M. 5W-30 API SN/SM/CF jest olejem syntetycznym przeznaczonym do samochodów osobowych i dostawczych w szczególności marek Chevrolet i Opel wymagających specyfikacji Dexos2. Jest to środek typu MID SAPS a więc może być stosowany w samochodach wyposażonych w filtr cząstek stałych (DPF).

  W magazynie
 • Mobil 1 ESP 0W-40 4L
  148,00 zł
  Mobil 1 ESP 0W40 4l

  Skład oleju Mobil 1 ESP 0W-40 to syntetyczny olej silnikowy w którym zastosowano oryginalną kompozycję zaawansowanych technologicznie składników specjalnie dobranych dla zapewnienia pełnej zgodności z najnowszymi filtrami cząstek stałych w silnikach Diesla i w benzynowych z konwerterami katalitycznymi.

  W magazynie

Komentarze

Zaloguj się aby dodać komentarz