Kategorie

Informacje

Marki Jest 130 marek

na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 130 elementów
 • 4Max

  4Max jest marką stworzoną w 2007 roku przez grupę Inter Cars S. A. Akumulatory oferowane pod tą marką produkowane są przez znane światowe fabryki z branży motoryzacyjnej.

 • Accel

  Szczotki do czyszczenia łańcuchów motocyklowych oraz rowerowych ACCEL

 • ADBL

  ADBL jest polskim producentem kosmetyków samochodowych która jako jedna z nielicznych realizuje proces dostarczania produktu klientom od pomysłu przez recepturę i produkcję po opakowanie. Produktu ADB (chemia, akcesoria oraz narzędzia) są polecane profesjonalistom, pasjonatom oraz wszystkim którzy oczekują wysokiej jakości oraz skutecznych produktów.

 • Agrooil

  0 produkty/ów

 • Ambi Pur Car

  Ambi Pur Car to linia produktów specjalnie opracowanych dla samochodów. Produkty te eliminują brzydkie zapachy oraz odświerzają powietrze. Poprawiają zdecydowanie komfort podróżowania.

 • Archoil

  Archoil - Amerykańska marka zajmującą się opracowywanie wysokiej technologii dodatków do paliwa oraz oleju, których głównym celem jest zmniejszenia tarcia, wyeliminowania korozji, obniżenia kosztów energii i wydłużenia żywotności sprzętu. Ciągłe badania, prace rozwojowe i testy, razem z trybologami i chemikami doprowadziły Archoila do stworzenia zaawansowanych technologicznie produktów zapewniających możliwie najlepsze efekty. Wysoką jakość produktów potwierdza wiele testów oraz stosowanie ich przez takich producentów jak: Rolls Royce, Tata Steel, Kotug Shipping, Hyster, BMW, Cat, Komatsu oraz wielu innych. Produkt Archoil to niewątpliwie jedne z najlepszych oferowanych dodatków jakie można bezpiecznie stosować bez obawy o uszkodzenie silnika.

 • Atas

  ATAS - producent chemii i kosmetyki samochodowej w całej europie. Na swoja renomę pracuje od ponad 40 lat, dziś jest jedną z najbardziej znanych i cenionych w swojej kategorii.

 • ATE

  ATE to wchodząca w skład Continental Group marka będąca pionierem rozwiązań technicznych w produkcji układów hamulcowych. Najwyższa jakość oraz innowacyjne rozwiązania sprawiły, że ATE jest dzisiaj postrzegane jako renomowany producent.

 • Axenol

  Axenol jest firmą, której specjalnością są profesjonalne środki smarne a także płyny eksploatacyjne charakteryzujące się najwyższą jakością do zastosowań w przemyśle ciężkim, samochodowym oraz w gospodarstwie domowym.

 • Bizol

  Marka Bizol to niemiecki producent wysoko jakościowych środków smarnych obecny w sześciu głównych segmantach rynku motoryzacyjnego: samochody osobowe, autobusy i ciężarówki, motocykle, łodzie, sprzęt rolniczy oraz aplikacje przemysłowe. Obecnie produkty tej firmy oferowane są na 70 rynkach. Sukces firmy leży w połączeniu kluczowych elementów takich jak: najnowsza technologia produkcji oraz szybka odpowiedź na najnowsze potrzeby klientów.

 • BMW

  Oleje brandowane marką BMW to produkty specjalnie opracowane do stosowania w silnikach produkcji tego renomowanego niemickiego producenta. Posiadają one charakterystykę wymaganą do bezpiecznego stosowania w silnikach właśnie tego producenta.

 • Borygo

  Borygo to nazwa chyba każdemu kierowcy kojarząca się z jedną rzeczą - płynem chłodniczym jest produktem firmy Boryszew ERG. Jest to polskie przedsiębiorstwo z ponad pięćdziesięcioletnią tradycją i doświadczeniem w produkcji płynów niezamarzających do chłodnic samochodowych. Dzisiaj jest to jedna z największych przedsiębiorstw chemicznych w Polsce.

 • Bosch

  Marka Bosch to jeden z liderów innowacyjnych i przełomowych wynalazków w technice samochodowej.

 • Breck

  Breck jest polską marką klocków hamulcowych, która powstała 2003 roku. Produkty tej marki wytwarzane są w nowoczesnej fabryce o powierzchni blisko 19 tys. m². znajdującej sie w Budzyniu. Produkcja sięga w niej 5 mln sztuk klocków.

 • Brembo

  Brembo to renomowany światowy lider w dziedzinie opracowywania, rozwoju oraz produkcji układów hamulcowych oraz części samochodowych. W ofercie posiada częsci do samochodów, motocykli, pojazdów przemysłowych oraz maszyn. Produkty firmy Brembo stosowane są jako oryginalne wyposażenie samochodów oraz dostępne są także na rynku części zamiennych oraz wyścigowych.

 • Carso

  Carso jest marką kosmetyków samochodowych i płynów eksploatacyjnych opracowanych w celu zapewnienia wysokiej skuteczności przy zachowaniu przystępnej ceny. Carso w swojej ofercie posiada kosmetyki samochodowe do karoserii jak i wnętrza auta, zapachy samochodowe, płyn do mycia silnika, i płyny hamulcowe. Najważniejszym jednak produktem jest gotowym płyn do układu chłodzenia oraz w koncentracie w kolorze czerwonym, zielonym lub niebieski.

 • Cartechnic

  Cartechnic jest marką utworzoną w 1995 roku przez ATR GmbH - firmą bardzo dobrze znaną na rynku niemieckim. Produkty Cartechnic prezentują bardzo wysoka jakość przy zachowaniu relatywnie niskiej ceny. Bardzo wysoka jakość potwierdzona jest przez niezależne instytuty takie jak: (DEKRA).

  0 produkty/ów

 • Castrol

  Castrol to brytyjski producent olejów silnikowych do samochodów osobowych i ciężarowych, motocykli, skuterów a także olejów przekładniowych.

 • Centra

  Centra to polska marka akumulatorów. Założona w 1910 zostala przez Polaka z pochodzenia Andrzeja Kaczmarka w Berlinie. Zaraz po odzyskaniy niepodległości przez Polskę Kaczmarek przeniusł fabrykę do Poznania.

 • Ceramizator

  Ceramizator to producent najwyższej jakości preparatów, które umożliwiają regenerację wielu elementów mechanicznych na których styku dochodzi do tarcia metalu o metal. W wyniku ceramizacji na powierzchniach tych tworzy się wytrzymała warstwa ochronna, która w pierwszej kolejności ulega ścieraniu.

 • Ceramizer

  Ceramizer sp z o.o.to polska marka istniejąca na rynku od 1996 roku. Od początku specjalizuje się w produkcji wysokojakościowych środków do regeneracji i ochrony urządzeń, silników i mechanizmów, które podlegają niszczeniu spowodowanym procesem tarcia. Preparaty tej firmy dostępne są od kilkunastu lat i są synonimem jakości. Zapewniają potwierdzoną skuteczność działania.

 • CTEK

  Ctek jest renomowanym szwedzkim producentem wysokiej jakości ładowarek samochodowych do wszelkiego rodzaju akumulatorów kwasowo-ołowiowych. Ładowarki tego producenta wyróżnia wysoka wydajność, łatwość obsługi, bezpieczństwo użytkowania oraz duża funkcjonalność.
 • CX80

  CX80 jest niemiecką marką specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości wielofunkcyjnych preparatów, specjalistycznych smarów oraz najmocniejszej na świecie spoiny klejowej "AUTO WELD - SPAWANIE NA ZIMNO". Produkty marki Cx80 mają zastosowanie w budownictwie, górnictwie, transporcie drogowym, morskim, kolejowym, lotniczym jak i na rynku konsumpcyjnym. Wysoką  jakość CX80 potwierdzają tacy producenci jak Mercedes czy Toyota poprzez stosowanie ich w swoich serwisach ASO.

 • DEG

  DEG to nowa linia produktów do odmrażania rozwiązująca problemy z widocznością podczas jazdy.

 • Donaldson

  Specjalizująca się w systemach filtracji od 1915 roku firma Donaldson jest jednym z wiodących producentów w swojej dziedzinie. Donaldson stawia na 3 główne filary, na których opiera się sukces naszej firmy – innowacyjna technologia, właściwe podejście i relacje z klientem oraz globalna obecność – tak aby w pełni realizować zróżnicowane i zmieniające się potrzeby naszych klientów. Donaldson oferuje filtry w sektorze przemysłowym oraz w dziedzinie silników wysokoprężnych, włączając w to oczyszczanie powietrza w obiektach przemysłowych, oczyszczanie sprężonego powietrza i gazu, usuwanie spalin i pyłów, wytwarzanie energii elektrycznej, filtrację stacji dysków oraz urządzenia wielkogabarytowe i ciężarówki.

  0 produkty/ów

 • Eagle One

  Eagle One amerykańska marka produkująca zaawansowana technologicznie linie środków myjących, wosków, środków czyszczących i ochronnych oraz akcesoriów opracowanych. Produkty te opracowana z myślą o lepszym działaniu, większym połysku i dłuższej ochronie. Ponad 30 - letnie doświadczenie pozwala firmie zaoferować jedne z najlepszych dostępnych środków do pielęgnacji samochodów. Produkty Eagle One znane są z profesjonalnych efektów jakie można uzyskać w zaledwie kilku krokach.

  0 produkty/ów

 • ELF

  Wchodząca w skład koncernu Total marka ELF powstała w 1939 roku. Firma aby udowodnić wyższość swoich produktów nad produktami konkurentów w 1968 zaczęła uczestniczyć w wyścigach królowej motorsportu Formule 1. Liczne sukcesy w tej dyscyplinie motorsportu przyczyniły się do rozpowszechnienia marki oraz sprawiły, że zaczęła ona być uznawana nie tylko w dziedzinie sportu ale również przez zwykłych klientów.

 • Eneos

  Eneos - japoński producent zaawansowanych technologicznie olejów silnikowych charakteryzujących się parametrami spełniającymi najwyzsze wymagania producentów samochodów. Marka Eneos należy do jednego z najwiękzych koncernów naftowych JX Nippon Oil & Energy. Oferuje szeroką gamę produktów najwyższej jakości w tym oleje silnikowe, przekładniowe oraz płyny hydrauliczne.

 • ERC

  ERC (Emissions-Reduzierungs-Concepte) GmbH - założona w 1967 w Niemczech producent wysokiej jakości dodatków do paliwa a także autor wielu technologii optymalizujących proces spalania i zużycia paliwa oraz redukcji emisji gazów cieplarnianych. Produkty ERC oprócz zwiększenia osiągów silnika zapewniają mu także ochronę korozyjną i zapobiegają tworzeniu się osadów. ERC jest zaliczany jest do pionierów rozwoju technologii w tej dziedzinie. Długoletnie doświadczenie, własne laboratoria oraz zakład produkcyjny pozwalają firmie tworzyć najwyższej jakości dodatki do paliw.

 • ESGI

  ESGI - producent dodatków do ochrony gniazd zaworowych w samochodach z  silnikami benzynowymi przystosowanymi do pracy na LPG lub CNG.

 • Fanfaro

  Fanfaro jest marką założona przez niemiecki koncern SCT Lubricants, który jest także właścicielem dobrze znanej marki Mannol.

 • Febi Bilstein

  Febii Bilstein to wiodący producent części zamiennych do samochodów osobowych oraz użytkowych na niezależnym rynku. Od ponad 170 oferuje swoje produkty, które odznacza jakość, niezawodność i innowacja. Firma oferuje ponad 30 tyś części zamiennych w przesło 140 krajach świata.

 • Ferodo

  Ferodo to jeden z ogólnoświatowych liderów produkcji wysokiej jakości części do układu hamulcowego na potrzeby rynku wtórnego. Firma jest także jednym z liderów produkcji częsci na pierwszy montaż (OE).

 • Filtron

  Marka Filtron powstała w 1982 roku. Od tamtej chwili dynamiczny rozwój sprawił, że dzisiaj jest to firma produkująca filtry o światowym zasięgu działania.

 • Ford

  Oleje brandowane marką Ford to produkty specjalnie opracowane do stosowania w silnikach produkcji tego amerykańskiego producenta. Posiadają one charakterystykę wymaganą do bezpiecznego stosowania w silnikach produkcji Forda.

 • Formula 1

  Formula 1 jest amerykańskim producentem kosmetyków dla wymagających osób chcących odpowiednio zadbać o swoje auto. Producent znany jest z wysokiej jakości twardych wosków, mleczek oraz szamponów samochodowych. Produkty te oprócz wysokiej trwałości cechuje łatwość użycia oraz wysoka skuteczność w przywracaniu koloru i zapewnianiu połysku nawet mocno zużytym lakierom.

 • Freshtek

  Freshtec jest producentem profesjonalnych produktów sanitarnych takich jak suszarki do rąk, dozowniki mydła i płynów dezynfekcyjnych, pojemniki na ręczniki papierowe i papier toaletowy, kosze na śmieci, wózki do sprzątania itp. Wśród produktów Freshtec na szczególną uwagę należy zwrócić na Freshtek One Shot -  odświeżacz powietrza pozwalający za jedno sekundowym naciśnięciem spustu odświeżyć pomieszczenie o kubaturze 300m3

 • Fuchs

  Fuchs jest niemieckim producentem różnorodnych środków smarnych. Z małej kilkuosobowej firmy stał się istotnym graczem na rynku olejów. Od początku firma ta skupia się na innowacyjnych środkach smarnych oraz dba o ich jakość. Oferta Fuchsa to około 1000 innowacyjnych produktów stosowanych nawet w najbardziej precyzyjnych maszynach.

 • GM

  Oleje brandowane marką GM to produkty specjalnie opracowane do stosowania w silnikach produkcji Opla, Chevroleta, Saaba. Posiadają one charakterystykę wymaganą do bezpiecznego stosowania w silnikach właśnie tych producentów.

 • Gulf

  W 1901 roku otwarto pierwszy na świecie szyb naftowy o wielkiej wydajności. Umożliwił on dzienną produkcję 100 000 baryłek ropy naftowej. Tak rozpoczyna się historia marki Gulf Oil.

 • Hella

  Hella KGaA Hueck & Co jest od 1899 roku niemieckim producentem reflektorów samochodowych. Hella jest dostawczą części dla takich marek jak: Audi, BMW, Chrysler, Daimler, Ford, General Motors, Porsche, Volkswagen. 

 • Hifi

  Hifi Filter to producent filtrów oferujący najszerszą gamę filtrów w Europie. Perfekcyjna technologia, doświadczona kadra, szeroka oferta pozwala firmie ciągle się rozwijać.

 • Hiflo

  Firma Hiflofiltro to prawdopodobnie największy producent filtrów do szerokiej gamy motocykli, skuterów, ATV oraz pojazdów wodnych: motorówek oraz skuterów wodnych.

 • Holts

  Powstała w 1919 roku marka Holts jest znanym na całym świecie producentem zestawów naprawczych oraz produktów dla profesjonalistów przydatnych w każdym warsztacie samochodowym.

 • Jasol

  Marka Jasol oferuje przed wszystkim oleje mające szerokie zastosowanie w motoryzacji, przemyśle, ogrodnictwie, leśnictwie, rolnictwie, ciężkim sprzęcie budowlanym. Uzupełnieniem oferty produktowej Marki JASOL jest bogata gama płynów eksploatacyjnych. Aby spełnić wysokie oczekiwania klientów Jasol swoje produkty tworzy w oparciu o najnowsze technologie oraz uszlachetnia je wysokiej jakości dodatkami.

 • K&N

  Założona w Stanach Zjednoczonych a dokładniej w Riverside w stanie Kalifornia firma K&N Engineriing jest wynalazcą filtrów wielokrotnego użytku do samochodów oraz motocykli. Zamiast tradycyjnego papieru filtracyjnego w produktach K&N wykorzystywana jest gaza bawełniana. Zaletą tego materiału jest nieporównywalnie większa przepływowość powietrza. Sprawia to, że filtry te znakomicie nadają się do sportowych samochodów. Dzięki niemu więcej powietrza a wraz z nim tlenu jest w stanie dostać się do silnika.

 • K2

  K2 to znany polski producent chemii samochodowej oraz autokosmetyków. Założone w 1991 roku przedsiębiostwo obecnie dostarcza kilkaset milionów produktów do 60 krajów świata. Sukces firmy to zasługa ciężkiej pracy, szerokiej ofery oraz wysokiej jakości produktów. Przy ich produkcji obowiązują System Zarządzania Jakością ISO 9001:2001 oraz ISO 14001:2004.

 • Kleen-flo

  Kleen-flo - kanadyjskie przedsiębiorstwo założone w Montrealu w 1939 roku. Firma zasłynęła jako pionier w uzdatnianiu oleju napędowego. Liquid Kleen-Flo Fuel Oil Conditioner został został pierwszym ich produktem, który zyskał uznanie dystrybutorów oraz klientów.

  0 produkty/ów

 • Liqui Moly

  Liqui Moly to niemiecki producent oleji do samochodów, motocykli, łodzi, pojazdów użytkowych a także chemii samochodowej w tym produkty pielęgnacyjne czy dodatki do paliwa. 

 • Lotos

  Grupa Lotos S.A to polskie przedsiębiorstwo związane z wydobyciem, przetwórstwem, oraz dystrybucją produktów ropopochodnych.

 • MagnetiMarelli

  Firma Magneti Marelli After Market Parts and Services powstała w 1985 roku jako dywizja handlowa Magneti Marelli Holding, a jej misją stało się wprowadzanie na rynek posprzedażny części przeznaczonych do fabrycznego wyposażenia samochodów.

 • Mahle-Knecht

  Mahle Knecht to obecnie jeden z największych producentów i dostawców części samochodowych na świecie. Grupa swoją siedzibę posiada w Stuttgarcie. Założona w 1920 roku w Niemczech to jedna z trzech  największych firma dostarczających części do silników, systemów filtracji, mechatroniki i systemów zarządzania ogrzewaniem. W 2015 roku zatrudniała 75 tysięcy pracowników w 170 fabrykach oraz 13 centrach badawczo rozwojowych rozlokowanych w Niemczech, Wielkiej Brytanii, USA, Brazylii, Japonii, Chinach oraz Indiach.

 • Mann filter

  Mann filters to jeden z trzech liderów sprzedaży filtrów do pojazdów mechanicznych na świecie.

 • Mannol

  Firma Mannol to niemiecki producent olejów silnikowych, przekładniowych, płynów eksploatacyjnych, smarów, koncentratów chłodniczych do samochodów osobowych, ciężarowych oraz maszyn przemysłowych.

 • Mazda

  Oleje silnikowe marki Mazda to środki smarne opracowane specjalnie dla silników produkcji Mazdy. Olej te są polecane przez autoryzowane serwisy tego japońskiego producenta samochodów.

Pokazuje 1 - 60 z 130 elementów