Kategorie

Informacje

Lista produktów producenta: Castrol

Castrol to brytyjski producent olejów silnikowych do samochodów osobowych i ciężarowych, motocykli, skuterów a także oleji przekładniowych.

Castrol to brytyjski producent olejów silnikowych do samochodów osobowych i ciężarowych, motocykli, skuterów a także oleji przekładniowych. Firma od 2000 należy do potentata paliwowego BP. Obecnie jest jednym z największych producentów środków smarnych do pojazdów mechanicznych na świecie. Swoją renomę nieprzerwanie buduje od ponad 115 lat. Zaawansowane centra technologiczne rozsiane po całym świecie dbają o najwyższą jakość olei a ich głównym celem jest oferowanie produktów będących zawsze o krok wprzód w stosunku do konkurencji. Przykładem niech będzie technologia Titanium FST, czyli olejem wzmocnionym tytanem.


Firma prowadzi współprace z koncernami motoryzacyjnymi: BMW, VW, Honda,  Volvo, Lamborghini, Ford, DAF, MAN dlatego produkty te są szczególnie zalecane do pojazdów właśnie tych marek. Wielokrotnie zdobywane tytuły mistrzowskie w Formule 1 i WRC dobitnie świadczą o najwyższej jakości olejów tego brytyjskiego producenta.

[+] Wiecej
Pokazuje 1 - 56 z 56 elementów
Pokazuje 1 - 56 z 56 elementów