Kolejny prawdziwy Citroen - premiera nowego C3

Wpis z kategorii
Nowa generacja Citroena C3, który zrywa z mdłą stylizacją na rzecz awangardowej formy.

Nowa Panamera - Technologiczny majstersztyk

Wpis z kategorii
Najnowsza generacja Porsche Panamery to prawdziwy majstersztyk technologiczny a przy tym przyjemnie się na niego patrzy.
Poradnik wyboru odpowiedniego oleju silnikowego. Dlaczego lepszy jest syntetyk od pół-syntetyka? Odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.

Premiera nowe Audi A5

Wpis z kategorii
Niemiecki koncern z Ingolstadt zaprezentował nową generację A5. Osoby liczące na chociaż małą rewolucją, niestety się zawiodą. Audi widocznie woli nie eksperymentować z obecną formułą.
Jest kilka zależności, które świadczą o czernieniu oleju w silniku. Zależy to także od rodzaju silnika jaki użytkujemy, ale o tym nieco później.
Renault przymierza się do wprowadzania na rynek kolejnego modelu minivana. Nie będzie to zupełnie nowy model a tylko powiększony Scenic najnowszej generacji

Opel Zafira poddany liftingowii.

Wpis z kategorii
W najnowszym konfiguratorze na stronie Opla pojawił się model Zafira poddany znaczącym zmianom. Całkowitemu przemodelowaniu uległa przednia cześć nadwozia.

Peugeot 3008 najmłodsze lwiątko w stadzie.

Wpis z kategorii
Nowy Peugeot 3008 chce wstrząsnąć rynkiem SUVów. Pomów mu w tym ma niebanalna stylistyka oraz nowoczesne asystenty kierowcy.

2002 Hommage - spadkobierca 2002 Turbo

Wpis z kategorii
Aby przypomnieć konkurentom, kto pierwszy rozsławił Turbo przedstawiono 2002 Hommage. Koncept zbudowano na bazie modelu M2.

Alfa Romeo Giulia debiutuje na rynku

Wpis z kategorii
Nowa Alfa Romeo Giulia niestety należy do tych aut na których premierę rynkową długo się czeka. Od momentu zaprezentowania go po raz pierwszy oficjalnie minął prawie rok, natomiast pierwsze słuchy o następcy modelu 159 pojawiały się już w 2012 roku.
Showing 1 to 10 of 129 (1 Pages)