• kod rabatowy
  • darmowa-dostawa
Liqui Moly Płyn do czyszczenia wtryskiwaczy Diesel 5L Zobacz większe

Liqui Moly Płyn do czyszczenia wtryskiwaczy Diesel 5L nr. 5155

Nowy

Do zastosowania z urządzeniem JetClean. Do czyszczenia wszystkich rodzajów układów wtryskowych w silnikach Diesla. Nie rozcieńczać.

Czytaj wiecej

Więcej szczegółów

25 Przedmioty

Liqui Moly

281,78 zł

logo platnosci

Dane o produkcie

pojemność5L

Opis rozszerzony

Szczegóły produktu

Wysoko skoncentrowany, gotowy do użycia płyn czyszczący do natychmiastowego zastosowania w urządzeniu Jet Clean. Usuwa osady z pompy wtryskowej, wtryskiwaczy oraz z komory spalania ponadto zapobiega ponownemu powstawaniu szkodliwych osadów. Poprawia pracę silnika i optymalizuje ilość substancji szkodliwych w spalinach. Eliminuje problemy z uruchomieniem silnika oraz z nierównomierną pracą i utratą mocy. Utrzymuje w czystości cały układ paliwowy, chroni przed zużyciem oraz powstawaniem szkodliwych zanieczyszczeń oraz korozji. Czyste silniki zużywają mniej paliwa oraz emitują mniej substancji szkodliwych.

Zastosowanie:

Dla wszystkich silników Diesla, z jak i bez filtra cząstek stałych (DPF/FAP). Do bezpośredniego zastosowania wraz z urządzeniem JetClean. Liqui Moly rekomenduje czyszczenie układu wtryskowego, przy każdym przeglądzie lub doraźnie w celu rozwiązania problemów z układem zasilania. Testowany w silnikach z katalizatorem i turbosprężarką.

Opinie Opinie (0)

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 opinii
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)