O PPHU FILTRY (filtry i oleje silnikowe Gdańsk Trójmiasto)

W imieniu firmy PPHU FILTRY chcielibyśmy serdecznie powitać Państwa w naszym sklepie internetowym Filtrytotu.pl. Cieszymy się, że to właśnie nasza oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie. 

Naszym celem jest dostarczanie naszym Klientom szerokiej gamy produktów, a przy tym rzetelna pomoc przy ich wyborze.

Nasze wartości to uczciwość, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do Klienta. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych odbiorców, co zaowocowało faktem, że wielu z naszych Klientów korzysta z naszej oferty nieprzerwanie od początku powstania PPHU FILTRY.


Od ponad 14 lat specjalizujemy się w sprzedaży filtrów do:

  • silników spalinowych

  • pojazdów mechanicznych

  • maszyn przemysłowych

  • urządzeń specjalistycznych

  • instalacji hydraulicznych

  • instalacji przemysłowych

  • systemów klimatyzacyjnych

Od początku naszej działalności nasz główny punkt sprzedaży znajduje się w Gdańsku-Oliwie.

W maju 2012 roku otworzyliśmy dla Państwa nasz drugi punkt zlokalizowany w górnym tarasie Gdańska, tuż za lotniskiem w Rębiechowie.

Filtry oleje Gdańsk sklepFiltry oleje Gdańsk sklepFiltry oleje Gdańsk sklepFiltry oleje Gdańsk sklep

W tej lokalizacji znajduje się nasz główny magazyn, biuro, księgowość oraz drugi sklep stacjonarny.

W sprzedaży posiadamy filtry czołowych i liczących się marek na świecie: Mann, Knecht, Fleetguard, Baldwin, Denso, Bosch,  Donaldson, Wix – Filtron, Mfilter oraz Gryfin.

Od pewnego czasu nasz asortyment wzbogaciliśmy o szeroką gamę olejów silnikowych, świece NGK i DENSO oraz bogatą linię kosmetyków Moje Auto, Turtle Wax, Eagle One jak również Motul i Liqui Moly. W ciągłej sprzedaży posiadamy oleje: Castrol, Mobil, Total, Liqui Moly, Orlen – Platinum, GM, Ford, Dexelia, Repsol, Valvoline, Shell, BP oraz cieszący się rosnącym zainteresowaniem naszych klientów, bardzo ceniony na świecie Motul.  Na chwilę obecną możemy się pochwalić największą gamą produktów tej marki w województwie pomorskim do kupienia od ręki.

Jednocześnie pragniemy Państwa zapewnić, że wszystkie sprzedawane przez nas towary pochodzą z legalnych źródeł zakupu.

Nie możemy pozwolić na stratę zaufania z Państwa strony.

Jesteśmy również otwarci na różnego rodzaju współpracę. Aktualnie na stałe współpracujemy z automobilklubami takimi LeonClub Team, Octavia Club Polska oraz Street Riders Trójmiasto.

Dzięki dobrze zaopatrzonym magazynom większość produktów dostępna jest od ręki, a zamówienie realizowane jest natychmiast - większość zamówień jest realizowana i wysyłana do Klienta jeszcze tego samego dnia. W szczególnych przypadkach jesteśmy w stanie sprowadzić na Państwa życzenie rozwiązania nietypowe.

W chwili obecnej na składzie posiadamy kilka tysięcy referencji. Nasza oferta jest rozwijana na bieżąco zgodnie z potrzebami naszych Klientów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Posiadamy certyfikaty autoryzowanego sprzedawcy marek:

Inne nasze strony:
Siatkifiltracyjne.com.pl - sklep z siatkami technicznymi
Genezo.pl - sklep z agregatami i zagęszczarkami
Filters.com.pl - strona informacyjna