• kod rabatowy
  • darmowa-dostawa
Obniżka! Filtron OP 612 Zobacz większe

Filtron OP 612

Filtron OP612

Nowy

Filtron OP 612 - filtr oleju, najważniejsze zastosowania: Infiniti G20; Nissan 100 NX, Micra II (K11), Micra III (K12), Note, Primera, Serena, Sunny

Czytaj wiecej

Więcej szczegółów

8 Przedmioty

Filtron

9,98 zł

-24%

13,13 zł

logo platnosci

Dane o produkcie

rodzaj filtraoleju

Opis rozszerzony

Wymiar - A 69
Wymiar - B 63
Wymiar - C 50
Wymiar - D
Wymiar - E
Wymiar - F
Wymiar - G UNF 3/4"-16
Wymiar - H 85
By-pass Valve No
Anti-Drain Valve Yes
Anti-syphon Valve No

Marka i modelrocznikpojemność silnikamoc KM
Nissan Micra 1.0 L1993-199899855
Nissan Micra 1.3 SLX1993-1998127575
Nissan Micra 1.01998-200099855
Nissan Micra 1.02000-200399860
Nissan Micra 1.31998-2000127575
Nissan Micra 1.42000-2003134882
Nissan Micra 1.22003-2010124065
Nissan Micra 1.22003-2010124080
Nissan Micra 1.42003-2010138688
Nissan Note 1.42006-2011138688
Nissan Note 1.42011-____138688
Nissan Sunny 2.0 GTI1991-19951998143
Nissan Sunny 2.0 GTI-R1992-19931998220
Nissan Primera 2.0 SLX1991-19961998115
Nissan Primera 2.0 GT1991-19961998150
Nissan Primera 2.0 GT1991-19961998115
Nissan Primera 2.0 SLX1991-19981998115
Nissan Serena 2.01994-19971998126
Nissan Serena 2.01997-20011998126
Nissan 100 NX GTI1991-19951998143

Opinie Opinie (0)

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 opinii
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)