• kod rabatowy
  • darmowa-dostawa
Obniżka! Filtron OP 616/2 Zobacz większe

Filtron OP 616/2

Filtron OP616/2

Nowy

Filtron OP 616/2 - filtr oleju, najważniejsze zastosowania: Seat Arosa; Skoda Fabia, Octavia; Volkswagen Lupo

Czytaj wiecej

Więcej szczegółów

16 Przedmioty

Filtron

16,99 zł

-24%

22,35 zł

logo platnosci

towar zamienny z:

Dane o produkcie

rodzaj filtraoleju

Opis rozszerzony

Wymiar - A 76,5
Wymiar - B 69,5
Wymiar - C 62
Wymiar - D
Wymiar - E
Wymiar - F
Wymiar - G UNF 3/4"-16
Wymiar - H 95,5
By-pass Valve Yes
Anti-Drain Valve Yes
Anti-syphon Valve No

Marka i modelrocznikpojemność silnikamoc KM
Skoda Fabia 1.42000-2003139760
Skoda Fabia 1.42000-2003139768
Skoda Fabia Sedan 1.42001-2003139768
Skoda Fabia Combi 1.42001-2003139768
Skoda Octavia 1.42001-2010139075
Volkswagen Lupo 1.01998-200599950

Opinie Opinie (0)

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 opinii
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)