• kod rabatowy
  • darmowa-dostawa
Obniżka! Filtron AP 051/1 Zobacz większe

Filtron AP 051/1

Filtron AP051/1

Nowy

Filtron AP 051/1 - filtr powietrza, najważniejsze zastosowania: Opel Combo B, Corsa C, Meriva A, Tigra II; Vauxhall Combo B, Corsa MK2, Meriva A, Tigra II

Czytaj wiecej

Więcej szczegółów

38 Przedmioty

Filtron

27,66 zł

-24%

36,40 zł

logo platnosci

towar zamienny z:

Dane o produkcie

rodzaj filtrapowietrza

Opis rozszerzony

Wymiar - A 290
Wymiar - B 207
Wymiar - C
Wymiar - D
Wymiar - E
Wymiar - F
Wymiar - G
Wymiar - H 42
By-pass Valve
Anti-Drain Valve
Anti-syphon Valve

Marka i modelrocznikpojemność silnikamoc KM
Opel Corsa 1.02000-200397358
Opel Corsa 1.02003-200699860
Opel Corsa 1.22000-2004119975
Opel Corsa 1.22004-2006122980
Opel Corsa 1.42000-2003138990
Opel Corsa 1.42003-2006138990
Opel Corsa 1.82001-20031796125
Opel Corsa 1.82003-20061796125
Opel Corsa 1.7 DI2000-2003168665
Opel Corsa 1.7 CDTI2003-20061686100
Opel Meriva 1.42005-2010138990
Opel Meriva 1.62003-2005159887
Opel Meriva 1.62003-20061598100
Opel Meriva 1.62006-20101598105
Opel Meriva 1.82003-20101796125
Opel Meriva 1.82003-20101796125
Opel Meriva 1.3 CDTI2006-2010124875
Opel Meriva 1.7 DTI2003-2005168675
Opel Meriva 1.7 CDTI2003-20091686100
Opel Meriva 1.7 CDTI2009-20101686100
Opel Meriva 1.4 LPG2009-2010136487
Opel Astra Caravan 1.6 CNG 16V2003-2004159897
Opel Combo Tour 1.62002-2004159887
Opel Combo Tour 1.7 DI2002-2004168665
Opel Combo Tour 1.7 DTI2002-2004168675
Opel Combo Tour 1.42004-2011138990
Opel Combo Tour 1.6 CNG2006-2010159894
Opel Tigra 1.4 TwinTop2004-2009136490
Opel Tigra 1.8 TwinTop2004-20091796125

Opinie Opinie (0)

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 opinii
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)