• kod rabatowy
  • darmowa-dostawa
Obniżka! Filtron OE 640/2 Zobacz większe

Filtron OE 640/2

Filtron OE640/2

Nowy

Filtron OE 640/2 - filtr oleju, najważniejsze zastosowania: Mercedes C (W202/W203), CL (C215/C216), CLC (CL203), CLK (C208/C209), CLS (C219), E (W210/W211/W212), G (W461/W463), GL, GLK, M, R (W251), S (W220/W221), SL, SLK, Viano, Vito II

Czytaj wiecej

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Filtron

18,00 zł

-24%

23,69 zł

logo platnosci

towar zamienny z:

Dane o produkcie

rodzaj filtraoleju

Opis rozszerzony

Wymiar - A 65
Wymiar - B 31,5
Wymiar - C 31,5
Wymiar - D
Wymiar - E
Wymiar - F
Wymiar - G
Wymiar - H 115
By-pass Valve
Anti-Drain Valve
Anti-syphon Valve

Marka i modelrocznikpojemność silnikamoc KM
Chrysler Crossfire 3.22003-20083199218
Chrysler Crossfire 3.2 SRT-62005-20073199335
Chrysler Crossfire 3.2 Roadster2004-20083199218
Chrysler Crossfire 3.2 Roadster SRT-62005-20073199335
Mercedes C 2401997-20002398170
Mercedes C 2801997-20002799197
Mercedes C 43 AMG1997-20004266306
Mercedes C 240 T1997-20002398170
Mercedes C 240 T2000-20012398170
Mercedes C 280 T1997-20002799197
Mercedes C 280 T2000-20012799197
Mercedes C 43 AMG T1997-20004266306
Mercedes C 230 Sportcoupe2005-20082496204
Mercedes C 320 Sportcoupe2003-20063199218
Mercedes C 350 Sportcoupe2006-20083498272
Mercedes C 2302005-20072496204
Mercedes C 3202000-20033199218
Mercedes C 3202003-20053199218
Mercedes C 2802005-20072996231
Mercedes C 3502005-20083498272
Mercedes C 32 AMG2001-20043199354
Mercedes C 55 AMG2004-20075439367
Mercedes C 320 4-MATIC2002-20043199218
Mercedes C 320 4-MATIC2004-20053199218
Mercedes C 280 4-MATIC2005-20072996231
Mercedes C 350 4-MATIC2005-20073498272
Mercedes C 320 T-Modell2001-20033199218
Mercedes C 320 T-Modell2003-20053199218
Mercedes C 230 T-Modell2005-20072496204
Mercedes C 280 T-Modell2005-20072996231
Mercedes C 350 T-Modell2005-20073498272
Mercedes C 32 AMG T-Modell2002-20033199354
Mercedes C 55 AMG T-Modell2004-20075439367
Mercedes C 320 T-Modell 4-MATIC2002-20043199218
Mercedes C 280 T-Modell 4-MATIC2005-20072996231
Mercedes C 350 T-Modell 4-MATIC2005-20073498272
Mercedes CLC 2302008-20092496204
Mercedes CLC 2502009-20112496204
Mercedes CLC 3502008-20113498272
Mercedes C 350 CGI blueefficiency2009-20113498292
Mercedes E 2401997-20002398170
Mercedes E 2402000-20022597170
Mercedes E 2801997-20022799204
Mercedes E 3201997-20023199224
Mercedes E 4301997-20024266279
Mercedes E 55 AMG1997-20025439354
Mercedes E 280 4MATIC1997-20022799204
Mercedes E 320 4MATIC1997-20023199224
Mercedes E 430 4MATIC1998-20024266279
Mercedes E 55 AMG 4MATIC2000-20025439354
Mercedes E 240 T1997-20002398170
Mercedes E 240 T2000-20032597170
Mercedes E 280 T1998-20032799204
Mercedes E 320 T1997-20033199224
Mercedes E 430 T1997-20034266279
Mercedes E 55 T AMG1997-20035439354
Mercedes E 280 T 4MATIC1997-20032799204
Mercedes E 320 T 4MATIC1997-20033199224
Mercedes E 430 T 4MATIC1998-20034266279
Mercedes E 55 T AMG 4MATIC2000-20025439354
Mercedes E 320 lang1997-19973199224
Mercedes E 2801997-20022799204
Mercedes CLK 3201997-20023199218
Mercedes CLK 4301998-20024266279
Mercedes CLK 320 Cabriolet1998-20003199218
Mercedes CLK 320 Cabriolet2000-20033199218
Mercedes E 2302008-20092496204
Mercedes E 2402002-20052597177
Mercedes E 2802005-20092996231
Mercedes E 3202002-20053199224
Mercedes E 3502005-20093498272
Mercedes E 350 CGI2008-20093498292
Mercedes E 5002002-20064966306
Mercedes E 5002006-20095461388
Mercedes E 55 AMG2003-20065439476
Mercedes E 240 4-MATIC2003-20052597177
Mercedes E 320 4-MATIC2003-20043199224
Mercedes E 280 4-MATIC2005-20092996231
Mercedes E 350 4-MATIC2005-20093498272
Mercedes E 500 4-MATIC2003-20064966306
Mercedes E 500 4-MATIC2006-20095461388
Mercedes E 230 T-Modell2008-20092496204
Mercedes E 240 T-Modell2003-20052597177
Mercedes E 320 T-Modell2003-20053199224
Mercedes E 280 T-Modell2005-20092996231
Mercedes E 350 T-Modell2005-20093498272
Mercedes E 350 CGI T-Modell2008-20093498292
Mercedes E 500 T-Modell2003-20064966306
Mercedes E 500 T-Modell2006-20095461388
Mercedes E 55 AMG2003-20065439476
Mercedes E 240 T-Modell 4-MATIC2003-20052597177
Mercedes E 320 T-Modell 4-MATIC2004-20053199224
Mercedes E 280 T-Modell 4-MATIC2005-20092996231
Mercedes E 350 T-Modell 4-MATIC2005-20093498272
Mercedes E 500 T-Modell 4-MATIC2003-20064966306
Mercedes E 500 T-Modell 4-MATIC2006-20095461388
Mercedes E 320 CDI T-Modell 4-MATIC2005-20092987224
Mercedes CLK Coupe 2402002-20052597170
Mercedes CLK Coupe 2802005-20092996231
Mercedes CLK Coupe 3202002-20053199218
Mercedes CLK Coupe 3502005-20093498272
Mercedes CLK Coupe 5002002-20044966306
Mercedes CLK Coupe 5002004-20064966306
Mercedes CLK Coupe 55 AMG2002-20065439367
Mercedes CLK Cabriolet 2402003-20052597170
Mercedes CLK Cabriolet 2802005-20092996231
Mercedes CLK Cabriolet 3202003-20053199218
Mercedes CLK Cabriolet 3502005-20093498272
Mercedes CLK Cabriolet 5002003-20044966306
Mercedes CLK Cabriolet 5002004-20064966306
Mercedes CLK Cabriolet 55 AMG2003-20065439367
Mercedes CLK DTM AMG Cabriolet2006-20075439582
Mercedes E 5002009-20115461388
Mercedes E 500 4-MATIC2009-20115461388
Mercedes E 500 T2009-20115461388
Mercedes E 500 Coupe2010-20115461388
Mercedes E 500 Cabrio2010-20115461388
Mercedes CLS 2802008-20092995231
Mercedes CLS 3002009-20112995231
Mercedes CLS 3502004-20063498272
Mercedes CLS 350 CGI2006-20113498292
Mercedes CLS 5002004-20064966306
Mercedes CLS 55 AMG2004-20065439476
Mercedes S 2801998-20052799204
Mercedes S 3201998-20023199224
Mercedes S 3502002-20053724245
Mercedes S 4301998-20054266279
Mercedes S 5001998-20054966306
Mercedes S 55 AMG2000-20025439360
Mercedes S 55 AMG2002-20055439500
Mercedes S 350 4Matic2002-20043724245
Mercedes S 430 4Matic2002-20044266279
Mercedes S 500 4Matic2002-20054966306
Mercedes S 320 lang1998-20023199224
Mercedes S 350 lang2002-20053724245
Mercedes S 430 lang1998-20054266279
Mercedes S 500 lang1998-20054966306
Mercedes S 600 lang (ZAS)1999-20025786367
Mercedes S 600 lang2002-20055513500
Mercedes S 55 AMG lang2000-20025439360
Mercedes S 55 AMG lang2002-20045439500
Mercedes S 63 AMG lang2001-20026258444
Mercedes S 350 lang 4Matic2003-20053724245
Mercedes S 430 lang 4Matic2002-20054266279
Mercedes S 500 lang 4Matic2002-20054966306
Mercedes S 500 Pullman2000-20024966306
Mercedes S 600 Pullman2000-20025786367
Mercedes CL 5001999-20064966306
Mercedes CL 600 (ZAS)1999-20025786367
Mercedes CL 55 AMG1999-20025439360
Mercedes CL 55 AMG2002-20065439500
Mercedes CL 63 AMG2001-20026258444
Mercedes CL 55 AMG Cabriolet20025439345
Mercedes S 3502005-20093498272
Mercedes S 3502009-20113498272
Mercedes S 400 Hybrid2009-20103498279
Mercedes S 400 Hybrid2010-20133498299
Mercedes S 4502006-20094663340
Mercedes S 4502009-20104663340
Mercedes S 5002005-20095461388
Mercedes S 5002009-20115461388
Mercedes S 350 4-MATIC2006-20093498272
Mercedes S 350 4-MATIC2009-20113498272
Mercedes S 450 4-MATIC2006-20094663340
Mercedes S 450 4-MATIC2009-20104663340
Mercedes S 500 4-MATIC2006-20095461388
Mercedes S 500 4-MATIC2009-20115461388
Mercedes S 350 lang2005-20093498272
Mercedes S 350 lang2009-20113498272
Mercedes S 400 Hybrid lang2009-20103498279
Mercedes S 400 Hybrid lang2010-20133498299
Mercedes S 450 lang2006-20094663340
Mercedes S 450 lang2009-20104663340
Mercedes S 500 lang2005-20095461388
Mercedes S 500 lang2009-20115461388
Mercedes S 350 lang 4-MATIC2007-20093498272
Mercedes S 350 lang 4-MATIC2009-20113498272
Mercedes S 450 lang 4-MATIC2006-20094663340
Mercedes S 450 lang 4-MATIC2009-20104663340
Mercedes S 500 lang 4-MATIC2006-20095461388
Mercedes S 500 lang 4-MATIC2009-20115461388
Mercedes SLK 3202000-20043199218
Mercedes SLK 32 AMG2001-20043199354
Mercedes SLK 2502011-20121796204
Mercedes SLK 2802005-20082996231
Mercedes SLK 2802008-20092996231
Mercedes SLK 3002009-20112996231
Mercedes SLK 3502004-20083498272
Mercedes SLK 3502008-20113498306
Mercedes SLK 55 AMG2004-20115439360
Mercedes SLK 55 AMG Black Series2006-20075439400
Mercedes SL 2801998-20012799204
Mercedes SL 3201998-20013199224
Mercedes SL 5001998-20014966306
Mercedes SL 55 AMG1998-20015439354
Mercedes SL 70 AMG1997-20007055496
Mercedes SL 73 AMG1999-20017291525
Mercedes SL 2802008-20092996231
Mercedes SL 3002009-20122996231
Mercedes SL 3502003-20063724
Mercedes SL 3502008-20123498316
Mercedes SL 5002001-20044966306
Mercedes SL 5002004-20064966306
Mercedes SL 55 AMG2002-20035439476
Mercedes Viano 3.0 kompakt2003-20083199190
Mercedes Viano 3.2 kompakt2003-20053199218
Mercedes Viano 3.5 kompakt2005-20073724231
Mercedes Viano 3.5 kompakt2007-20103498258
Mercedes Viano 3.0 lang2003-20093199190
Mercedes Viano 3.5 lang2006-20073724231
Mercedes Viano 3.5 lang2007-20103498258
Mercedes Viano 2.0 CDI lang2005-20072148109
Mercedes Viano 3.0 extralang2003-20083199190
Mercedes Viano 3.5 extralang2005-20083724231
Mercedes Viano 3.5 extralang2008-20103498258
Mercedes Viano 3.5 kompakt2010-____3498258
Mercedes Viano 3.5 lang2010-____3498258
Mercedes Viano 3.5 extralang2010-____3498258
Mercedes R 2802007-20102996231
Mercedes R 3002010-20122996231
Mercedes R 3502007-20113498272
Mercedes R 350 4-MATIC2005-20133498272
Mercedes R 500 4-MATIC2005-20074966306
Mercedes R 280 lang2007-20102996231
Mercedes R 300 lang2010-20132996231
Mercedes R 350 lang2007-20113498272
Mercedes R 350 lang 4-MATIC2006-20133498272
Mercedes R 500 lang 4-MATIC2006-20074966306
Mercedes G 320 kurz1998-20063199215
Mercedes G 500 kurz1997-20084966296
Mercedes G 500 kurz2008-20125461388
Mercedes G 320 lang1998-20063199215
Mercedes G 500 lang1997-20084966296
Mercedes G 500 lang2008-____5461388
Mercedes G 55 AMG lang2001-20045439354
Mercedes G 55 AMG lang2004-20065439476
Mercedes G 55 AMG lang2006-20085439500
Mercedes G 55 AMG lang2008-20125439507
Mercedes G 320 Cabrio1997-20063199215
Mercedes G 500 Cabrio1997-20084966296
Mercedes G 500 Cabrio2008-____5461388
Mercedes GLK 280 4-MATIC2008-20092996231
Mercedes GLK 300 4-MATIC2009-20112996231
Mercedes GLK 350 4-MATIC2008-20113498272
Mercedes GLK 350 CDI 4-MATIC2010-20122987231
Mercedes ML 3201997-20013199218
Mercedes ML 3202001-20033199218
Mercedes ML 3502003-20053724235
Mercedes ML 4301998-20014266272
Mercedes ML 5002001-20054966292
Mercedes ML 55 AMG2000-20045439347
Mercedes ML 3502005-20083498272
Mercedes ML 3502008-20093498272
Mercedes ML 3502009-20113498272
Mercedes ML 5002005-20074966306
Mercedes ML 5002007-20095461388
Mercedes ML 5002009-20115461388
Mercedes GL 4502006-20124663340
Mercedes GL 5002006-20125461388

Opinie Opinie (0)

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 opinii
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)