• kod rabatowy
  • darmowa-dostawa
Obniżka! Filtron OP 641 Zobacz większe

Filtron OP 641

Filtron OP641

Nowy

Filtron OP 641 - filtr oleju, najważniejsze zastosowania: Audi A2; Seat Altea, Cordoba, Ibiza, Inca, Leon, Toledo; Skoda Fabia, Octavia, Octavia II, Praktik, Roomster; Volkswagen Bora, Caddy II, Caddy III, Fox, Golf, Lupo, New Beetle, Polo

Czytaj wiecej

Więcej szczegółów

21 Przedmioty

Filtron

11,86 zł

-24%

15,60 zł

logo platnosci

towar zamienny z:

Dane o produkcie

rodzaj filtraoleju

Opis rozszerzony

Wymiar - A 75
Wymiar - B 71
Wymiar - C 63
Wymiar - D
Wymiar - E
Wymiar - F
Wymiar - G UNF 3/4"-16
Wymiar - H 94
By-pass Valve Yes
Anti-Drain Valve Yes
Anti-syphon Valve No

Marka i modelrocznikpojemność silnikamoc KM
Volkswagen Bora 1.62000-20051598105
Volkswagen Bora Variant 1.62000-20051598105
Audi A2 1.42000-2005139075
Audi A2 1.6 FSI2002-20051598110
Pontiac Pontiac Firebird1991-19933135140
Seat Arosa 1.01997-200599850
Seat Arosa 1.41997-2005139060
Seat Arosa 1.4 16V2000-20041390100
Seat Ibiza 1.4i1996-2002139060
Seat Ibiza 1.6i1996-1999159875
Seat Ibiza 1.6i1999-20021595100
Seat Cordoba 1.4i1994-1996139060
Seat Cordoba 1.4i1996-2003139060
Seat Cordoba 1.4i 16V1999-2003139075
Seat Cordoba Vario 1.4i1997-2003139060
Seat Cordoba Vario 1.4i 16V1999-??139075
Seat Cordoba Vario 1.4i 16V??-2003139075
Seat Cordoba Vario 1.6i1997-1999159875
Seat Ibiza 1.4 16V2002-2008139075
Seat Ibiza 1.4 16V2006-2008139085
Seat Ibiza 1.4 16V2002-20071390100
Seat Ibiza 1.6 16V2007-20081598105
Seat Cordoba 1.4 16V2002-2008139075
Seat Cordoba 1.4 16V2006-2009139085
Seat Cordoba 1.4 16V2002-20071390100
Seat Ibiza SC 1.4 16V2008-____139085
Seat Ibiza 1.4 16V2008-____139085
Seat Ibiza ST 1.4 16V2010-____139085
Seat Leon 1.4 16V2000-2005139075
Seat Leon 1.6 16V2001-20051598105
Seat Toledo 1.6 16V2001-20051598105
Seat Leon 1.42007-2012139085
Seat Altea 1.42009-____159585
Seat Altea XL 1.42009-2013159585
Skoda Fabia 1.4 16V2000-2003139075
Skoda Fabia 1.4 16V2003-2007139075
Skoda Fabia 1.4 16V2000-20031390100
Skoda Fabia 1.4 16V2003-20071390100
Skoda Fabia Sedan 1.4 16V2001-2003139075
Skoda Fabia Sedan 1.4 16V2003-2007139075
Skoda Fabia Sedan 1.4 16V2001-20031390100
Skoda Fabia Sedan 1.4 16V2003-20071390100
Skoda Fabia Combi 1.4 16V2001-2003139075
Skoda Fabia Combi 1.4 16V2003-2007139075
Skoda Fabia Combi 1.4 16V2001-20031390100
Skoda Fabia Combi 1.4 16V2003-20071390100
Skoda Fabia 1.4 16V2007-2010139086
Skoda Fabia Combi 1.4 16V2008-2010139086
Skoda Fabia Combi Scout 1.4 16V2009-2010139086
Skoda Roomster 1.4 16V2007-2010139086
Skoda Roomster Scout 1.4 16V2007-2010139086
Skoda Octavia 1.61996-2001159875
Skoda Octavia 1.42004-2006139075
Skoda Octavia 1.42006-2013139080
Skoda Octavia Combi 1.42007-2013139080
Volkswagen Lupo 1.42002-2005139060
Volkswagen Lupo 1.41998-2005139075
Volkswagen Lupo 1.4 16V1998-20051390100
Volkswagen Lupo 1.4 16V FSI2000-20041390105
Volkswagen Lupo 1.6 16V GTI2001-20051598125
Volkswagen Fox 1.42005-2010139075
Volkswagen Polo 501997-200299950
Volkswagen Polo 752000-2001139075
Volkswagen Polo 1001996-20001390101
Volkswagen Polo 1002000-20011390100
Volkswagen Polo GTI1998-19991598120
Volkswagen Polo GTI2000-20011598125
Volkswagen Polo Classic 1.42000-2001139075
Volkswagen Polo Classic 1.61996-20001595100
Volkswagen Polo Classic 1.62000-20011595100
Volkswagen Polo Variant 1.62000-20011595100
Volkswagen Polo 1.4 16V2002-2007139075
Volkswagen Polo 1.4 16V2006-2009139080
Volkswagen Polo 1.4 16V2002-20061390100
Volkswagen Polo BlueMotion2006-2009142280
Volkswagen Polo Limousine 1.4 16V2003-2005139075
Volkswagen Polo Limousine 1.4 16V2003-20051390100
Volkswagen Polo Fun 1.4 16V2004-20051390100
Volkswagen CrossPolo 1.4 16V2006-2007139075
Volkswagen CrossPolo 1.4 16V2006-2009139080
Volkswagen Polo 1.4 16V2009-____139085
Volkswagen Cross Polo 1.42010-2013139085
Volkswagen New Beetle 1.4 16V2002-2011139075
Volkswagen New Beetle Cabriolet 1.4 16V2003-2011139075
Volkswagen Golf 1.4 16V1997-2001139075
Volkswagen Golf 1.42001-2003139075
Volkswagen Golf 1.62000-20031598105
Volkswagen Golf 1.6 FSI2002-20031598110
Volkswagen Golf Variant 1.41999-2001139075
Volkswagen Golf Variant 1.42001-2006139075
Volkswagen Golf Variant 1.62000-20061598105
Volkswagen Golf Variant 1.6 FSI2002-20061598110
Volkswagen Bora 1.42000-2001139075
Volkswagen Bora 1.42001-2005139075
Volkswagen Bora 1.62002-20051595102
Volkswagen Golf 1.4 16V2003-2006139075
Volkswagen Golf 1.4 16V2006-2009139080
Volkswagen Golf Plus 1.4 16V2003-2006139075
Volkswagen Golf Plus 1.4 16V2006-2009139080
Volkswagen Golf Variant 1.42009-2013139080
Volkswagen Golf 1.42009-2013139080
Volkswagen Golf Plus 1.42011-2013139080
Volkswagen Caddy Life 1.42004-2007139075
Volkswagen Caddy Life 1.42007-2010139080
Seat Ibiza 1.05i1994-1997104345
Seat Ibiza 1.3i1993-1994127254
Seat Ibiza 1.4i 16V1999-2002139075
Volkswagen Lupo 1.01998-200599950

Opinie Opinie (0)

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 opinii
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)