• kod rabatowy
  • darmowa-dostawa
Obniżka! Filtron OE 648 Zobacz większe

Filtron OE 648

Filtron OE648

Nowy

Filtron OE 648 - filtr oleju, najważniejsze zastosowania: Opel Agila, Astra Classic II, Astra G (Astra II), Astra H (Astra III), Corsa B/C/D, Meriva A, Tigra II; Vauxhall Agila I, Astra-G, Astra-H, Corsa MK1/MK2/MK3, Meriva A, Tigra II

Czytaj wiecej

Więcej szczegółów

7 Przedmioty

Filtron

13,56 zł

-24%

17,85 zł

logo platnosci

towar zamienny z:

Dane o produkcie

rodzaj filtraoleju

Opis rozszerzony

Wymiar - A 62,5
Wymiar - B 28
Wymiar - C 30,5
Wymiar - D
Wymiar - E
Wymiar - F
Wymiar - G
Wymiar - H 88,5
By-pass Valve
Anti-Drain Valve
Anti-syphon Valve

Marka i modelrocznikpojemność silnikamoc KM
Opel Agila 1.0 12V2000-200397358
Opel Agila 1.0 12V2003-200799860
Opel Agila 1.2 16V2000-2004119975
Opel Agila 1.2 16V2004-2007122980
Opel Corsa 1.0i 12V1997-200097355
Opel Corsa 1.2i 16V1998-2000119965
Opel Corsa 1.02000-200397358
Opel Corsa 1.02003-200699860
Opel Corsa 1.22000-2004119975
Opel Corsa 1.22004-2006122980
Opel Corsa 1.42000-2003138990
Opel Corsa 1.42003-2006138990
Opel Meriva 1.42005-2010138990
Opel Corsa 1.02006-201099860
Opel Corsa 1.22010-____122970
Opel Corsa 1.22006-2010122980
Opel Corsa 1.22010-____122985
Opel Corsa 1.42010-____139887
Opel Corsa 1.42006-2010139890
Opel Corsa 1.42010-____1398100
Opel Corsa 1.2 LPG2009-2010122978
Opel Corsa 1.2 LPG2012-____122983
Opel Corsa 1.4 LPG2009-2010136487
Opel Astra 1.2 16V1998-2001119965
Opel Astra 1.2 16V2001-2003119975
Opel Astra GTC 1.42005-2011136490
Opel Astra 1.42004-2009136490
Opel Astra Caravan 1.42004-2010136490
Opel Tigra 1.4 TwinTop2004-2009136490

Opinie Opinie (0)

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 opinii
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)