• kod rabatowy
  • darmowa-dostawa
Obniżka! Filtron OE 648/6 Zobacz większe

Filtron OE 648/6

Filtron OE648/6

Nowy

Filtron OE 648/6 - filtr oleju, najważniejsze zastosowania: Alfa Romeo; Chevrolet; Fiat; Opel Agila, Astra Classic II, Astra G/H/J, Corsa C/D, Insignia, Meriva A/B, Signum, Tigra II, Vectra C, Zafira II/III; Saab 9-5 II; Vauxhall

Czytaj wiecej

Więcej szczegółów

7 Przedmioty

Filtron

17,02 zł

-24%

22,40 zł

logo platnosci

towar zamienny z:

Dane o produkcie

rodzaj filtraoleju

Opis rozszerzony

Wymiar - A 57
Wymiar - B 23
Wymiar - C 21
Wymiar - D
Wymiar - E
Wymiar - F
Wymiar - G
Wymiar - H 105,5
By-pass Valve
Anti-Drain Valve
Anti-syphon Valve

Marka i modelrocznikpojemność silnikamoc KM
Alfa Romeo 159 1.8 MPI 16V2007-20081796140
Alfa Romeo 159 1.8 MPI 16V2008-20101796140
Alfa Romeo 159 Sportwagon 1.8 MPI 16V2007-20081796140
Alfa Romeo 159 Sportwagon 1.8 MPI 16V2008-20101796140
Chevrolet Aveo 1.4 16V2008-20111399101
Chevrolet Aveo 1.4 16V2009-20111399101
Chevrolet Cruze 1.82010-20111796141
Chevrolet Cruze 1.62011-____1598124
Chevrolet Cruze 1.4 Turbo2013-____1364140
Chevrolet Cruze 1.82011-____1796141
Chevrolet Cruze 1.62011-____1598124
Chevrolet Cruze 1.82011-____1796141
Chevrolet Cruze 1.6 SW2012-____1598124
Chevrolet Cruze 1.4 Turbo SW2012-____1364140
Chevrolet Cruze 1.8 SW2012-____1796141
Chevrolet Orlando 1.4 Turbo2013-____1362140
Chevrolet Orlando 1.82011-____1796141
Chevrolet Trax 1.6 FWD2013-____1598115
Chevrolet Trax 1.7D FWD2013-____1686130
Chevrolet Trax 1.4 Turbo AWD2013-____1364140
Chevrolet Trax 1.7D AWD2013-____1686130
Fiat Croma 1.8 16V2006-20111796140
Opel Adam 1.22013-____122970
Opel Adam 1.42013-____139087
Opel Adam 1.42013-____1390100
Opel Adam 1.4 LPG2013-____139087
Opel Meriva OPC2006-20101598180
Opel Corsa 1.4 Turbo2013-____1398120
Opel Corsa 1.6 Turbo2007-20131598150
Opel Corsa OPC2007-____1598192
Opel Corsa OPC Nürburgring Edition2011-20121598210
Opel Corsa OPC2013-20141598210
Opel Meriva 1.42010-____1398100
Opel Meriva 1.4 Turbo2010-____1364120
Opel Meriva 1.4 Turbo2010-____1364140
Opel Astra GTC 1.62007-20111598115
Opel Astra GTC 1.82006-20111796140
Opel Astra GTC 2.0 Turbo2005-20071998170
Opel Astra 1.62007-20091598115
Opel Astra 1.62009-20101598115
Opel Astra 1.82006-20101796140
Opel Astra 1.6 Turbo2007-20101598180
Opel Astra Caravan 1.62007-20101598115
Opel Astra Caravan 1.82006-20101796140
Opel Astra Caravan 1.6 Turbo2007-20101598180
Opel Astra TwinTop 1.62007-20091598115
Opel Astra TwinTop 1.82006-20091796140
Opel Astra TwinTop 1.6 Turbo2007-20091598180
Opel Zafira 1.6 ecoFLEX2009-____1598115
Opel Zafira 1.82005-____1796140
Opel Zafira 1.6 CNG ecoFLEX Turbo2009-____1598150
Opel Zafira 1.8 LPG2009-20101796136
Opel Astra GTC 1.42011-____1398100
Opel Astra 1.42010-____139787
Opel Astra 1.42010-____1398100
Opel Astra 1.62010-____1598115
Opel Astra 1.42012-____1398100
Opel Astra 1.62012-____1598115
Opel Astra Sports Tourer 1.42010-____1398100
Opel Astra Sports Tourer 1.62010-____1598115
Opel Zafira Tourer 1.82012-____1598115
Opel Zafira Tourer 1.4 Turbo2011-____1364120
Opel Zafira Tourer 1.4 Turbo2011-____1364140
Opel Zafira Tourer 1.4 LPG2012-____1364140
Opel Cascada 1.4 Turbo2013-____1364120
Opel Cascada 1.4 Turbo2013-____1364140
Opel Signum 1.82006-20071796140
Opel Insignia 1.62008-2012
Opel Insignia 1.82008-2011, 2012-2013
Opel Insignia 1.4 Turbo2011-20131364140
Opel Insignia 1.4 Turbo2013-____1364140
Opel Insignia 1.6 Turbo2009-20131598180
Opel Insignia 1.6 SIDI Turbo2013-____1598170
Opel Insignia 2.0 Turbo2008-2013
Opel Insignia 1.4 LPG2013-____1364140
Opel Insignia 1.62008-2012
Opel Insignia 1.82008-2011, 2012-2013
Opel Insignia 1.4 Turbo2011-20131364140
Opel Insignia 1.4 Turbo2013-____1364140
Opel Insignia 1.6 Turbo2009-2013
Opel Insignia 1.6 Turbo2013-____1598170
Opel Insignia 2.0 BiTurbo CDTI2012-____1956195
Opel Insignia Sports Tourer 1.62009-20121598115
Opel Insignia Sports Tourer 1.82009-2011, 2012-20131796140
Opel Insignia Sports Tourer 1.4 Turbo2011-20131364140
Opel Insignia Sports Tourer 1.4 Turbo2013-____1364140
Opel Insignia Sports Tourer 1.6 Turbo2009-20131598180
Opel Insignia Sports Tourer 1.6 Turbo2013-____1598180
Opel Insignia Sports Tourer 2.0 BiTurbo CDTI2012-____1956195
Opel Insignia Sports Tourer 2.0 BiTurbo CDTI 4x42012-____1956195
Opel Mokka 1.62012-____1598115
Opel Mokka 1.4 Turbo2013-____1398140
Opel Mokka 1.4 Turbo 4x42012-____1398140
Saab 9-5 1.6T2009-20111598180
Opel Agila 1.0 12V2003-200799860
Opel Agila 1.2 16V2004-2007122980
Opel Corsa 1.02000-200397358
Opel Corsa 1.02003-200699860
Opel Corsa 1.22000-2004119975
Opel Corsa 1.22004-2006122980
Opel Corsa 1.42000-2003138990
Opel Corsa 1.42003-2006138990
Opel Meriva 1.42005-2010138990
Opel Corsa 1.22010-____122970
Opel Corsa 1.22006-2010122980
Opel Corsa 1.22010-____122985
Opel Corsa 1.42010-____139887
Opel Corsa 1.42006-2010139890
Opel Corsa 1.42010-____1398100
Opel Corsa 1.2 LPG2009-2010122978
Opel Corsa 1.2 LPG2012-____122983
Opel Corsa 1.4 LPG2009-2010136487
Opel Astra GTC 1.42005-2011136490
Opel Astra 1.42004-2009136490
Opel Astra Caravan 1.42004-2010136490
Opel Tigra 1.4 TwinTop2004-2009136490

Opinie Opinie (0)

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 opinii
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)