• kod rabatowy
  • darmowa-dostawa
Obniżka! Filtron PP 836/1 Zobacz większe

Filtron PP 836/1

Filtron PP836/1

Nowy

Filtron PP 836/1 - filtr paliwa, najważniejsze zastosowania: Audi A3, A4 (B6,B7), A8 II, TT; Seat Exeo, Leon I, Toledo II; Skoda Octavia; Volkswagen Bora, Caravelle (T5), Golf IV, New Beetle, Passat (35I), Phaeton, Transporter (T5); Wołga

Czytaj wiecej

Więcej szczegółów

19 Przedmioty

Filtron

23,45 zł

-24%

30,86 zł

logo platnosci

towar zamienny z:

Dane o produkcie

rodzaj filtrapaliwa

Opis rozszerzony

Wymiar - A 75
Wymiar - B
Wymiar - C
Wymiar - D
Wymiar - E
Wymiar - F 8
Wymiar - G 8
Wymiar - H 171
By-pass Valve
Anti-Drain Valve
Anti-syphon Valve

Marka i modelrocznikpojemność silnikamoc KM
Audi A3 1.61996-20001595101
Audi A3 1.62000-20031595102
Audi A3 1.81996-20031781125
Audi A3 1.8 T1996-20031781150
Audi A3 1.8 T1999-20031781180
Audi A3 1.8 T quattro1999-20031781150
Audi A3 1.8 T quattro1998-20031781180
Audi S31999-20011781210
Audi S32001-20031781225
Audi A3 1.62000-20031595102
Audi A3 1.81999-20031781125
Audi A3 1.8 T1999-20031781150
Audi A3 1.8 T2000-20031781180
Audi A3 1.8 T quattro2001-20031781150
Audi A3 1.8 T quattro??-20031781180
Audi A3 1.62003-20091595102
Audi A3 Sportback 1.62004-20091595102
Audi A3 Cabriolet 1.62009-20101595102
Audi A4 1.62001-20071595102
Audi A4 2.02001-20071984131
Audi A4 2.42002-20052393170
Audi A4 3.02001-20052976220
Audi S42003-20074163344
Audi A4 Avant 1.62002-20081595102
Audi A4 Avant 2.02001-20081984131
Audi A4 Avant 2.0 TFSI2005-20081984200
Audi A4 Avant 2.42001-20052393170
Audi A4 Avant 3.02001-20052976220
Audi S4 Avant2003-20084163344
Audi A4 Cabriolet 2.02005-20061984130
Audi A4 Cabriolet 2.0 TFSI2006-20091984200
Audi A4 Cabriolet 2.42002-20062393170
Audi A4 Cabriolet 3.02002-20062976220
Audi A4 Cabriolet 3.0 quattro2003-20062976220
Audi S4 Cabriolet2004-20094163344
Audi A8 3.02003-20052976220
Audi A8 3.7 quattro2002-20073697280
Audi A8 6.0 W12 quattro2004-20105998450
Audi A8 L 3.02004-20052976220
Audi A8 L 4.2 quattro2003-20044172335
Audi A8 L 6.0 W12 quattro2004-20105998450
Audi TT Coupe 1.8 T2003-20051781150
Audi TT Coupe 1.8 T2005-20061781163
Audi TT Coupe 1.8 T1998-20051781180
Audi TT Coupe 1.8 T2005-20061781190
Audi TT Coupe 1.8 T quattro1998-20051781180
Audi TT Coupe 1.8 T quattro2005-20061781180
Audi TT Coupe 1.8 T quattro1998-20051781225
Audi TT Coupe 1.8 T quattro2005-20061781225
Audi TT Coupe Clubsport2005-20061781240
Audi TT Coupe 3.2 quattro2003-20063189250
Audi TT Roadster 1.8 T2001-20051781150
Audi TT Roadster 1.8 T2005-20061781163
Audi TT Roadster 1.8 T1999-20051781180
Audi TT Roadster 1.8 T2005-20061781190
Audi TT Roadster 1.8 T quattro1999-20051781180
Audi TT Roadster 1.8 T quattro2005-20061781180
Audi TT Roadster 1.8 T quattro1999-20051781225
Audi TT Roadster 1.8 T quattro2005-20061781225
Audi TT Roadster 3.2 quattro2003-20063189250
Daihatsu Applause Li1992-19931590105
Daihatsu Applause Zil1989-19921590105
Daihatsu Applause Zi1992-19931590105
Daihatsu Applause Li1994-1998159090
Daihatsu Applause Xi1993-19941590105
Daihatsu Applause Li1994-19981590105
Daihatsu Applause Zi1994-19951590105
Daihatsu Applause Xi1998-2000159099
Seat Leon 1.4 16V2000-2005139075
Seat Leon 1.62000-20011595100
Seat Leon 1.6 16V2001-20051598105
Seat Leon 1.8 20V2000-20041781125
Seat Leon 1.8T 20V2000-20051781180
Seat Leon Cupra R 1.8 20V T2002-20031781210
Seat Leon Cupra R 1.8 20V T2003-20051781225
Seat Leon 1.8T 20V 4×42000-20051781180
Seat Leon 2.8 V6 Allrad2002-20042792204
Seat Toledo 1.61999-20011595101
Seat Toledo 1.6 16V2001-20051598105
Seat Toledo 1.8 20V1999-20041781125
Seat Toledo 2.3 V51999-20012324150
Seat Toledo 2.3 V52001-20042324170
Seat Exeo 1.62009-20101595102
Seat Exeo ST 1.62009-20101595102
Skoda Octavia 1.61996-2001159875
Skoda Octavia 1.61996-20011595101
Skoda Octavia 1.81996-19991781125
Skoda Octavia 2.01999-20011984115
Skoda Octavia 1.8 Turbo1999-20011781150
Skoda Octavia Combi 1.61998-20011595101
Skoda Octavia Combi 1.81998-19991781125
Skoda Octavia Combi 2.01999-20011984115
Skoda Octavia Combi 1.8 Turbo1998-20011781150
Skoda Octavia 1.42001-2010139075
Skoda Octavia 1.62001-20101595102
Skoda Octavia 2.02001-20041984115
Skoda Octavia 1.8 Turbo2001-20041781150
Skoda Octavia RS 1.8 Turbo2001-20061781180
Skoda Octavia 1.8 Turbo 4×42002-20041781150
Skoda Octavia Combi 1.62001-20101595102
Skoda Octavia Combi 2.02001-20051984115
Skoda Octavia Combi 1.8 Turbo2001-20051781150
Skoda Octavia Combi RS 1.8 Turbo2003-20061781180
Skoda Octavia Combi 2.0 4×42001-20051984115
Skoda Octavia Combi 1.8 Turbo 4×42002-20051781150
Volkswagen New Beetle 1.4 16V2002-2011139075
Volkswagen New Beetle 1.62000-20111595102
Volkswagen New Beetle 2.01998-20111984115
Volkswagen New Beetle 1.8 5V Turbo2000-20111781150
Volkswagen New Beetle V52001-20052324170
Volkswagen New Beetle RSI2001-20023189224
Volkswagen New Beetle Cabriolet 1.4 16V2003-2011139075
Volkswagen New Beetle Cabriolet 1.62003-20111596102
Volkswagen New Beetle Cabriolet 2.02003-20111984115
Volkswagen New Beetle Cabriolet 1.8 5V Turbo2004-20111781150
Volkswagen Golf 1.4 16V1997-2001139075
Volkswagen Golf 1.42001-2003139075
Volkswagen Golf 1.61997-20011595100
Volkswagen Golf 1.62000-20031598105
Volkswagen Golf 1.6 FSI2002-20031598110
Volkswagen Golf 1.8 20V1997-20001781125
Volkswagen Golf 1.8T 20V1997-20031781150
Volkswagen Golf 1.8T 20V2001-20031781180
Volkswagen Golf 2.01999-20031984115
Volkswagen Golf 2.3 V5 GTI1997-20012324150
Volkswagen Golf 2.3 V52001-20032324170
Volkswagen Golf 1.8 20V 4motion1998-20021781125
Volkswagen Golf 2.0 4motion2001-20031984115
Volkswagen Golf 2.3 V5 4motion1998-20012324150
Volkswagen Golf 2.3 V5 4motion2001-20022324170
Volkswagen Golf 2.8 V6 4motion1999-20032792204
Volkswagen Golf R322002-20043189241
Volkswagen Golf Variant 1.41999-2001139075
Volkswagen Golf Variant 1.42001-2006139075
Volkswagen Golf Variant 1.61999-20001595100
Volkswagen Golf Variant 1.62001-20061595102
Volkswagen Golf Variant 1.62000-20061598105
Volkswagen Golf Variant 1.6 FSI2002-20061598110
Volkswagen Golf Variant Bi Fuel2004-20061984102
Volkswagen Golf Variant 2.01999-20061984115
Volkswagen Golf Variant 2.0 4motion2002-20051984115
Volkswagen Bora 1.42000-2001139075
Volkswagen Bora 1.42001-2005139075
Volkswagen Bora 1.61999-20001595100
Volkswagen Bora 1.62002-20051595102
Volkswagen Bora 1.62000-20051598105
Volkswagen Bora 1.6 FSI2002-20051598110
Volkswagen Bora 1.8T 20V2001-20051781150
Volkswagen Bora 1.8T 20V2002-20051781180
Volkswagen Bora 2.01999-20051984115
Volkswagen Bora 2.3 V51999-20012324150
Volkswagen Bora 2.3 V52001-20022324170
Volkswagen Bora 1.8 4motion2000-20011781125
Volkswagen Bora 2.0 4motion2001-20031984115
Volkswagen Bora 2.3 V5 4motion2000-20032324150
Volkswagen Bora 2.8 V6 4motion1999-20032792204
Volkswagen Bora Variant 1.61999-20011595100
Volkswagen Bora Variant 1.62000-20051598105
Volkswagen Bora Variant 1.6 FSI2002-20051598110
Volkswagen Bora Variant 1.8T 20V2001-20051781150
Volkswagen Bora Variant 1.8T 20V2002-20051781180
Volkswagen Bora Variant 2.01999-20051984115
Volkswagen Bora Variant 2.3 V51999-20012324150
Volkswagen Bora Variant 2.3 V52001-20022324170
Volkswagen Bora Variant 2.0 4motion2001-20031984115
Volkswagen Bora Variant 2.3 V5 4motion2000-20012324150
Volkswagen Bora Variant 2.3 V5 4motion2001-20022324170
Volkswagen Bora Variant 2.8 V6 4motion2000-20032792204
Volkswagen Phaeton V6 3.22002-20043184241
Volkswagen Phaeton V8 4.22003-20044172335
Volkswagen Phaeton V6 4motion2004-20093184241
Volkswagen Phaeton V8 4motion2003-20094172335
Volkswagen Phaeton V8 4motion2009-____4172335
Volkswagen Phaeton W12 4motion2002-20055998420
Volkswagen Phaeton W12 4motion2005-20115998450
Volkswagen Phaeton V6 4motion lang2004-20093184241
Volkswagen Phaeton V8 4motion lang2005-20094172335
Volkswagen Phaeton V8 4motion lang2009-____4172335
Volkswagen Phaeton W12 4motion lang2004-20055998420
Volkswagen Phaeton W12 4motion lang2005-20115998450
Volkswagen Multivan 2.02003-20091984115
Volkswagen Multivan 3.22003-20043189231
Volkswagen Multivan 3.22004-20093189235
Volkswagen Multivan 3.2 4Motion2005-20093189235
Volkswagen Multivan 2.02009-20131984115

Opinie Opinie (0)

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 opinii
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)