• kod rabatowy
  • darmowa-dostawa
Obniżka! Filtron PP 836/3 Zobacz większe

Filtron PP 836/3

Filtron PP836/3

Nowy

Filtron PP 836/3 - filtr paliwa, najważniejsze zastosowania: Audi A2 (8Z0), A3 II (8P1/8PA); Seat Altea, Cordoba III, Ibiza IV, Leon II, Toledo III; Skoda Fabia, Octavia II; Volkswagen Caddy III, Golf V, Jetta II, New Beetle, Polo IV, Touran

Czytaj wiecej

Więcej szczegółów

40 Przedmioty

Filtron

46,26 zł

-24%

60,87 zł

logo platnosci

towar zamienny z:

Dane o produkcie

rodzaj filtrapaliwa

Opis rozszerzony

Wymiar - A 62
Wymiar - B
Wymiar - C
Wymiar - D
Wymiar - E 8
Wymiar - F 8
Wymiar - G 8
Wymiar - H 164
By-pass Valve
Anti-Drain Valve
Anti-syphon Valve

Marka i modelrocznikpojemność silnikamoc KM
Audi A3 3.2 quattro2003-20083189250
Audi A3 3.2 quattro2008-20093189250
Audi A3 Sportback 3.2 quattro2004-20083189250
Audi A3 Sportback 3.2 quattro2008-20093189250
Seat Ibiza 1.22002-2006119864
Seat Ibiza 1.2 12V2006-2008119870
Seat Ibiza 1.4 16V2002-2008139075
Seat Ibiza 1.4 16V2002-20071390100
Seat Ibiza 1.6 16V2007-20081598105
Seat Cordoba 1.2 12V2002-2006119864
Seat Cordoba 1.2 12V2006-2009119870
Seat Cordoba 1.4 16V2002-2008139075
Seat Cordoba 1.4 16V2002-20071390100
Skoda Fabia 1.2 12V2003-2007119864
Skoda Fabia 1.4 16V2000-2003139075
Skoda Fabia 1.4 16V2003-2007139075
Skoda Fabia 1.4 16V2000-20031390100
Skoda Fabia 1.4 16V2003-20071390100
Skoda Fabia Sedan 1.2 12V2003-2007119864
Skoda Fabia Sedan 1.4 16V2001-2003139075
Skoda Fabia Sedan 1.4 16V2003-2007139075
Skoda Fabia Sedan 1.4 16V2001-20031390100
Skoda Fabia Sedan 1.4 16V2003-20071390100
Skoda Fabia Combi 1.2 12V2003-2007119864
Skoda Fabia Combi 1.4 16V2001-2003139075
Skoda Fabia Combi 1.4 16V2003-2007139075
Skoda Fabia Combi 1.4 16V2001-20031390100
Skoda Fabia Combi 1.4 16V2003-20071390100
Skoda Octavia 1.42004-2006139075
Volkswagen Polo 1.22002-2007119855
Volkswagen Polo 1.2 12V2002-2007119865
Volkswagen Polo 1.4 FSI2002-2006139085
Volkswagen Polo Fun 1.22004-2005119855
Volkswagen Polo Fun 1.2 12V2004-2005119865
Volkswagen Polo Fun 1.4 FSI2004-2005139085
Volkswagen CrossPolo 1.2 12V2006-2007119864
Volkswagen Golf 1.4 16V2003-2006139075
Volkswagen Golf Plus 1.4 16V2003-2006139075
Volkswagen Touran 1.62004-20101595102
Volkswagen Touran EcoFuel2006-20091984109
Volkswagen CrossTouran 1.62007-20101595102
Volkswagen Caddy Life 1.42004-2007139075
Volkswagen Caddy Life 1.42007-2010139080
Audi A2 1.42000-2005139075
Skoda Fabia 1.42000-2003139760
Skoda Fabia 1.42000-2003139768
Skoda Fabia 2.02001-20071984115
Skoda Fabia Sedan 1.42001-2003139768
Skoda Fabia Sedan 2.02002-20071984115
Skoda Fabia Combi 1.42001-2003139768
Skoda Fabia Combi 2.02001-20071984115
Volkswagen Polo 1.4 16V2002-2007139075
Volkswagen Polo 1.4 16V2006-2009139080
Volkswagen Polo GTI2006-20091781150
Volkswagen Polo GTI Cup Edition2006-20091781180
Volkswagen Polo BlueMotion2006-2009142280
Volkswagen Polo Limousine 1.4 16V2003-2005139075
Volkswagen CrossPolo 1.4 16V2006-2007139075
Volkswagen CrossPolo 1.4 16V2006-2009139080
Volkswagen New Beetle 1.4 16V2002-2011139075
Volkswagen New Beetle 1.62000-20111595102
Volkswagen New Beetle 2.01998-20111984115
Volkswagen New Beetle 1.8 5V Turbo2000-20111781150
Volkswagen New Beetle V52001-20052324170
Volkswagen New Beetle Cabriolet 1.4 16V2003-2011139075
Volkswagen New Beetle Cabriolet 1.62003-20111596102
Volkswagen New Beetle Cabriolet 2.02003-20111984115
Volkswagen New Beetle Cabriolet 1.8 5V Turbo2004-20111781150
Volkswagen Jetta 1.62005-20101595102

Opinie Opinie (0)

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 opinii
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)