• kod rabatowy
  • darmowa-dostawa
Obniżka! Filtron AP 060 Zobacz większe

Filtron AP 060

Filtron AP060

Nowy

Filtron AP 060 - filtr powietrza, najważniejsze zastosowania: Seat Cordoba, Ibiza II, Toledo; Skoda Felicia, Pick-Up; Volkswagen Caddy II, Polo II (81-94)

Czytaj wiecej

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

Filtron

22,76 zł

-24%

29,95 zł

logo platnosci

Dane o produkcie

rodzaj filtrapowietrza

Opis rozszerzony

Wymiar - A 276
Wymiar - B 185
Wymiar - C
Wymiar - D
Wymiar - E
Wymiar - F
Wymiar - G
Wymiar - H 57
By-pass Valve
Anti-Drain Valve
Anti-syphon Valve

Marka i modelrocznikpojemność silnikamoc KM
Seat Ibiza 1.8i1993-1997178190
Seat Ibiza 1.8i 16V1994-19971781129
Seat Ibiza 2.0i1993-19961984115
Seat Ibiza 2.0i 16V Cupra1996-19991984150
Seat Cordoba 1.8i1994-1999178190
Seat Cordoba 1.6i1999-20031595100
Seat Cordoba 2.0 GTI1994-19961984115
Seat Cordoba 1.8i GTI 16V1994-19961781129
Seat Cordoba 1.6i1996-19991598100
Seat Cordoba 1.8i 16V1996-19971781129
Seat Cordoba Vario 1.8i1997-1999178190
Seat Toledo 1.6i1991-1992159572
Seat Toledo 1.6i1992-1994159570
Seat Toledo 1.6i1994-1999159575
Seat Toledo 1.8i1991-1997178190
Seat Toledo 2.0i1991-19991984115
Skoda Felicia LX1995-1998128954
Skoda Felicia 1.31998-2001128954
Skoda Felicia LXi1995-1998128968
Skoda Felicia 1.31998-2001128968
Skoda Felicia GLX 1.61996-2001159875
Skoda Felicia Combi LX1995-1998128954
Skoda Felicia Combi LXi 1.31995-1998128968
Skoda Felicia Combi 1.31998-2001128968
Skoda Felicia Combi GLX 1.61995-2001159875
Skoda Felicia Pick-Up Fun 1.61998-2001159875
Skoda Felicia Pick-Up 1.3??-2000128954
Skoda Felicia Pick-Up 1.3??-2000128968
Volkswagen Polo 751994-2000159875
Volkswagen Polo Classic 1.61996-1997159575
Volkswagen Polo Classic 1.61997-2000159875
Volkswagen Polo Variant 1.61997-2001159875
Volkswagen Polo Variant 1.61997-20001595100

Opinie Opinie (0)

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 opinii
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)