• blackfriday
  • kod rabatowy
  • darmowa-dostawa
Obniżka! Filtron PP 905 Zobacz większe

Filtron PP 905

Filtron PP905

Nowy

Filtron PP 905 - filtr paliwa, najważniejsze zastosowania: Alfa Romeo; Audi; Daewoo; Fiat; Jaguar; Lada; Lancia; Opel; Saab; Seat; Skoda; Subaru; Vauxhall; Volkswagen; Zaz (3A3)

Czytaj wiecej

Więcej szczegółów

33 Przedmioty

Filtron

23,56 zł

-24%

31,00 zł

logo platnosci

towar zamienny z:

Dane o produkcie

rodzaj filtrapaliwa

Opis rozszerzony

Wymiar - A 56
Wymiar - B
Wymiar - C
Wymiar - D
Wymiar - E
Wymiar - F 8
Wymiar - G 8
Wymiar - H 163
By-pass Valve
Anti-Drain Valve
Anti-syphon Valve

1996-2001
Marka i modelrocznikpojemność silnikamoc KM
Alfa Romeo 145 1.6 Twin Spark1997-20011598120
Alfa Romeo 145 1.8 Twin Spark1997-19991747140
Alfa Romeo 145 1.8 Twin Spark1999-20011747144
Alfa Romeo 145 Quadrofoglio1999-20011970155
Alfa Romeo 146 1.4 Twin Spark1997-20001370103
Alfa Romeo 146 1.6 Twin Spark1997-20011598120
Alfa Romeo 146 1.8 Twin Spark1997-19991747140
Alfa Romeo 146 1.8 Twin Spark1999-20001747144
Alfa Romeo 146 ti1995-19991970150
Alfa Romeo 146 ti1999-20011970155
Alfa Romeo 155 1.6 16V1996-19971598120
Alfa Romeo 155 1.8 Twin Spark 16V S1996-19971747140
Audi A2 1.42000-2005139075
Audi A2 1.6 FSI2002-20051598110
Audi A3 1.6 FSI2003-20071598115
Audi A3 2.0 FSI2003-20071984150
Audi A3 1.8 TFSI2007-20081798160
Audi A3 1.8 TFSI2008-20121798160
Audi A3 1.8 TFSI quattro2008-20121798160
Audi A3 Sportback 1.6 FSI2004-20071598115
Audi A3 Sportback 2.0 FSI2004-20071984150
Audi A3 Sportback 1.8 TFSI2007-20081798160
Audi A3 Sportback 1.8 TFSI2008-20131798160
Audi A3 Sportback 1.8 TFSI quattro2004-20121798160
Audi A3 Cabriolet 1.8 TFSI2008-____1798160
Cadillac BLS 2.0 T2006-20081998175
Cadillac BLS 2.0 T2006-20081998210
Cadillac BLS 2.8 T V62006-20082792255
Cadillac BLS 2.0 T2008-20091998175
Cadillac BLS 2.0 T2008-20091998210
Cadillac BLS 2.8 T V62008-20092792255
Cadillac BLS 2.0 T Flexpower2008-20091998210
Cadillac BLS Wagon 2.0 T2008-20091998175
Cadillac BLS Wagon 2.0 T2008-20091998210
Cadillac BLS Wagon 2.8 T V62008-20092792255
Cadillac BLS Wagon 2.0 T Flexpower2008-20091998210
Daewoo Lanos 1.4 SE1997-2003134975
Daewoo Lanos 1.5 SX1997-2003149886
Daewoo Lanos 1.6 SX1997-20031598106
Daewoo Lanos 1.4 SE1997-2001134975
Daewoo Lanos 1.5 SX1997-2001149886
Daewoo Leganza1997-20031998133
Fiat Punto 85 16v ELX1997-1999124285
Fiat Punto 90 ELX1993-1994158190
Fiat Punto 90 ELX1994-1997158188
Fiat Punto Sporting1995-1997158188
Fiat Punto Cabrio 85 16V ELX1997-2000124285
Fiat Punto Cabrio ELX1994-1997158188
Fiat Bravo 1.4 12V1995-1996137080
Fiat Bravo 1.4 12V1996-1997137075
Fiat Bravo 1.4 12V1997-1999137080
Fiat Bravo 1.6 16V1995-1997158190
Fiat Bravo 1.6 16V1996-20011581103
Fiat Bravo 1.8 16V GT1995-20011747113
Fiat Bravo 2.0 20V HGT1995-19991998147
Fiat Brava 1.4 12V1995-1996137080
Fiat Brava 1.4 12V1996-1997137075
Fiat Brava 1.4 12V1997-1999137080
Fiat Brava 1.6 16V1995-1997158190
Fiat Brava 1.6 16V1996-20011581103
Fiat Brava 1.8 16V GT1995-20011747113
Fiat Marea 1.4 12V1996-1998137080
Fiat Marea 1.6 16V1996-20011581103
Fiat Marea 100 16V2001-20021581103
Fiat Marea 1.8 16V GT1996-20011747113
Fiat Marea Weekend 1.6 16V1996-20011581103
Fiat Marea Weekend 100 16V2001-20031581103
Fiat Marea Weekend 1.8 16V GT1996-20011747113
Fiat Coupe 2.01994-19961995139
Fiat Coupe 1.8 16V1996-20001747131
Fiat Coupe 2.0 20V1996-19981998147
Fiat Coupe 2.0 20V1998-20001998154
Fiat Coupe 2.0 16V Turbo1996-20001998220
Fiat Barchetta 1.8 16V2001-20021747130
Jaguar X-Type 2.0 V62002-20052099156
Jaguar X-Type 2.5 V62001-20092495196
Jaguar X-Type 3.0 V6 Sport2001-20092967231
Jaguar X-Type 3.0 V6 Sport2009-20102967231
Jaguar X-Type Estate 2.5 V62004-20092495196
Jaguar X-Type Estate 3.0 V6 Sport2004-20092967231
Jaguar X-Type Estate 3.0 V6 Sport2009-20102967231
Lada Kalina 11192006-2009159681
Lada Kalina 11192009-____159690
Lada Kalina 11182005-2009159681
Lada Kalina 11182009-2011159690
Lada Kalina Universal 11172007-2008159681
Lada Kalina Universal 11172009-____159690
Lancia Delta HPE 1.61996-19991581103
Lancia Delta 1.6 LE1996-19991581103
Lancia Delta 1.8 i.e.1993-1996176590
Lancia Delta 1.8 LE1996-19991747113
Lancia Delta Tds LE1996-1999192990
Lancia Dedra 1.6 i.e.1989-1991158190
Lancia Dedra 1.6 LE1994-1998158190
Lancia Dedra 1.61998-19991581103
Lancia Dedra 1.81996-19981747113
Lancia Dedra 1.81996-19991747131
Lancia Dedra Station Wagon 1.6 LE1994-1999158190
Lancia Dedra Station Wagon 1.81996-19991747113
Lancia Dedra Station Wagon 1.81996-19991747131
Saab 9-3 SportLimousine 1.8i2004-20091796122
Saab 9-3 SportLimousine 1.8t2002-20111998150
Saab 9-3 SportLimousine 1.8t BioPower2007-20101998175
Saab 9-3 SportLimousine 2.0t2002-20111998175
Saab 9-3 SportLimousine 2.0t BioPower2007-20101998200
Saab 9-3 SportLimousine 2.0 Turbo2002-20101998210
Saab 9-3 SportLimousine 2.0 Turbo BioPower2009-20101998210
Saab 9-3 SportLimousine 2.0 Turbo2009-20111998240
Saab 9-3 SportLimousine 2.8 Turbo V62005-20072792250
Saab 9-3 SportLimousine 2.8 Turbo V62007-20092792255
Saab 9-3 SportLimousine 2.8 Turbo V6 Aero2006-20092792275
Saab 9-3 SportLimousine 2.8 Turbo V6 Aero XWD2008-20092792280
Saab 9-3 SportLimousine 2.0 Turbo XWD2010-20111998210
Saab 9-3 SportCombi 1.8i2005-20091796122
Saab 9-3 SportCombi 1.8t2005-20111998150
Saab 9-3 SportCombi 1.8t BioPower2007-20101998175
Saab 9-3 SportCombi 2.0t2005-20111998175
Saab 9-3 SportCombi 2.0t BioPower2007-20101998200
Saab 9-3 SportCombi 2.0 Turbo2005-20111998210
Saab 9-3 SportCombi 2.0 Turbo2009-20111998210
Saab 9-3 SportCombi 2.0 Turbo BioPower2009-20101998210
Saab 9-3 SportCombi 2.0 Turbo2009-20111998240
Saab 9-3 SportCombi 2.0 Turbo2009-20111998240
Saab 9-3 SportCombi 2.8 Turbo V62005-20072792250
Saab 9-3 SportCombi 2.8 Turbo V62007-20092792255
Saab 9-3 SportCombi 2.8 Turbo V6 Aero2006-20092792275
Saab 9-3 SportCombi 2.8 Turbo V6 Aero XWD2008-20092792280
Saab 9-3X SportCombi 2.0 Turbo XWD2010-20111998210
Saab 9-3X SportCombi 2.0 Turbo2009-20111998210
Saab 9-3X SportCombi 2.0 Turbo BioPower2009-20111998210
Saab 9-3 Cabriolet 1.8t2003-20111998150
Saab 9-3 Cabriolet 1.8t BioPower2008-20101998175
Saab 9-3 Cabriolet 2.0t2003-20111998175
Saab 9-3 Cabriolet 2.0t BioPower2008-20101998200
Saab 9-3 Cabriolet 2.0 Turbo2003-20111998210
Saab 9-3 Cabriolet 2.8 Turbo V62005-20072792250
Saab 9-3 Cabriolet 2.8 Turbo V62007-20112792255
Saab 9-3 Cabriolet 2.8 Turbo V6 Aero2006-20072792275
Saab 9-5 2.3 Turbo2006-20092290260
Saab 9-5 2.3 Turbo Aero2006-20092290300
Saab 9-5 Kombi 2.3 Turbo2006-20102290260
Saab 9-5 Kombi 2.3 Turbo Aero2006-20092290300
Saab 9-5 Kombi 2.3 Turbo Performance2003-20042290305
Seat Arosa 1.01997-200599850
Seat Arosa 1.41997-2005139060
Seat Arosa 1.4 16V2000-20041390100
Seat Ibiza 1.4i1996-2002139060
Seat Ibiza 1.6i1996-1999159875
Seat Ibiza 1.6i1999-20021595100
Seat Ibiza 1.8 T 20V1999-19991781156
Seat Cordoba 1.4i 16V1999-2003139075
Seat Cordoba 1.6i1999-20001598100
Seat Cordoba 1.8 T 20V1999-20031781156
Seat Cordoba Vario 1.4i1997-2003139060
Seat Cordoba Vario 1.4i 16V1999-??139075
Seat Cordoba Vario 1.4i 16V??-2003139075
Seat Cordoba Vario 1.6i1997-1999159875
Seat Cordoba Vario 1.6i1999-20031595100
Seat Ibiza 1.8 T 20V2004-20081781150
Seat Ibiza 1.8 T 20V2004-20081781180
Skoda Fabia 1.22003-2007119855
Skoda Fabia 1.42000-2003139760
Skoda Fabia 1.42000-2003139768
Skoda Fabia 2.02001-20071984115
Skoda Fabia Sedan 1.42001-2003139768
Skoda Fabia Sedan 2.02002-20071984115
Skoda Fabia Combi 1.42001-2003139768
Skoda Fabia Combi 2.02001-20071984115
Volkswagen Lupo 1.01998-200599950
Volkswagen Lupo 1.42002-2005139060
Volkswagen Lupo 1.41998-2005139075
Volkswagen Lupo 1.4 16V1998-20051390100
Volkswagen Lupo 1.4 16V FSI2000-20041390105
Volkswagen Lupo 1.6 16V GTI2001-20051598125
Volkswagen Fox 1.22005-2010119855
Volkswagen Fox 1.22010-2012119860
Volkswagen Fox 1.42005-2010139075
Volkswagen Polo 451994-1997104345
Volkswagen Polo 752000-2001139075
Volkswagen Polo GTI1998-19991598120
Volkswagen Polo GTI2000-20011598125
Volkswagen Polo Classic 1.42000-2001139075
Volkswagen Polo Classic 1.62000-20011595100
Volkswagen Polo 1.4 16V2002-2007139075
Volkswagen Polo 1.4 16V2006-2009139080
Volkswagen Polo 1.4 16V2002-20061390100
Volkswagen Polo GTI2006-20091781150
Volkswagen Polo GTI Cup Edition2006-20091781180
Volkswagen Polo BlueMotion2006-2009142280
Volkswagen Polo Limousine 1.4 16V2003-2005139075
Volkswagen Polo Limousine 1.4 16V2003-20051390100
Volkswagen Polo Fun 1.4 16V2004-20051390100
Volkswagen CrossPolo 1.4 16V2006-20071390 /td>75
Volkswagen CrossPolo 1.4 16V2006-2009139080
Volkswagen Golf 2.0 FSI2004-20071984150
Volkswagen Golf 2.0 FSI2008-20091984150
Volkswagen Golf 2.0 FSI 4Motion2004-20091984150
Volkswagen Golf Plus 2.0 FSI2005-20071984150
Volkswagen Touran 1.6 FSI2003-20071598115
Alfa Romeo 145 1.41994-1997135190
Alfa Romeo 145 1.4 Twin Spark1997-20011370103
Alfa Romeo 145 1.61994-19971596103
Alfa Romeo 145 1.71994-19961712129
Alfa Romeo 145 Quadrofoglio1996-19991970150
Alfa Romeo 146 1.41995-1997135190
Alfa Romeo 146 1.61995-19971596103
Alfa Romeo 146 1.71995-19961712129
Fiat Punto 55 S1993-1999110855
Fiat Punto 60 SX1993-1994124260
Fiat Punto 60 SX1994-1999124260
Fiat Punto 60 SX Selecta1994-1999124260
Fiat Punto 75 SX1993-1994124275
Fiat Punto 75 SX1994-1998124274
Fiat Punto Cabrio 60 S1994-2000124260
Opel Corsa 1.0i 12V1997-200097355
Opel Corsa 1.2i1993-1999119545
Opel Corsa 1.2i 16V1998-2000119965
Opel Corsa 1.4i1993-1996138960
Opel Corsa 1.4i1996-1998138960
Opel Corsa 1.4i1993-1996138980
Opel Corsa 1.4i 16V1995-2000138990
Opel Corsa GSi 16V1993-19941598109
Opel Corsa GSi 16V1994-19961598106
Opel Corsa GSi 16V1996-20001598106
Opel Corsa 1.02000-200397358
Opel Corsa 1.02003-200699860
Opel Corsa 1.22000-2004119975
Opel Corsa 1.22004-2006122980
Opel Corsa 1.42000-2003138990
Opel Corsa 1.42003-2006138990
Opel Corsa 1.82001-20031796125
Opel Corsa 1.82003-20061796125
Opel Meriva 1.42005-2010138990
Opel Meriva 1.62003-2005159887
Opel Meriva 1.62003-20061598100
Opel Meriva 1.82003-20101796125
Opel Meriva 1.82003-20101796125
Opel Meriva OPC2006-20101598180
Opel Meriva 1.4 LPG2009-2010136487
Opel Astra 1.2 16V1998-2001119965
Opel Astra 1.2 16V2001-2003119975
Opel Astra 1.61998-2001159875
Opel Astra 1.62001-2004159885
Opel Astra 1.6 16V1998-20031598100
Opel Astra 1.6 16V2003-20041598103
Opel Astra 1.8 16V1998-20011796115
Opel Astra 1.8 16V2001-20041796125
Opel Astra 2.0 16V1998-20011998136
Opel Astra 2.2 16V2001-20042198147
Opel Astra OPC2000-20011998160
Opel Astra 2.0 16V Turbo2003-20041998200
Opel Astra 1.61998-2001159875
Opel Astra 1.62001-2004159885
Opel Astra 1.6 16V1998-20031598100
Opel Astra 1.6 16V2003-20041598103
Opel Astra 1.8 16V1998-20011796115
Opel Astra 1.8 16V2001-20041796125
Opel Astra 2.0 16V1998-20011998136
Opel Astra 2.2 16V2001-20042198147
Opel Astra Caravan 1.61998-2001159875
Opel Astra Caravan 1.62001-2004159885
Opel Astra Caravan 1.6 16V1998-20041598100
Opel Astra Caravan 1.6 16V2003-20041598103
Opel Astra Caravan 1.8 16V1998-20011796115
Opel Astra Caravan 1.8 16V2001-20041796125
Opel Astra Caravan 2.0 16V1998-20011998136
Opel Astra Caravan 2.2 16V2001-20042198147
Opel Astra Caravan 2.0 16V Turbo2003-20041998200
Opel Astra Caravan 1.6 CNG 16V2003-2004159897
Opel Astra Coupe 1.8 16V2000-20011796115
Opel Astra Coupe 1.8 16V2001-20051796125
Opel Astra Coupe 2.2 16V2000-20052198147
Opel Astra Coupe 2.0 16V Turbo2001-20021998190
Opel Astra Coupe 2.0 16V Turbo2002-20031998192
Opel Astra Coupe 2.0 16V Turbo2003-20051998200
Opel Astra Cabrio 1.6 16V2001-20031598100
Opel Astra Cabrio 1.6 16V2003-20051598103
Opel Astra Cabrio 1.8 16V2001-20051796125
Opel Astra Cabrio 2.2 16V2001-20052198147
Opel Astra Cabrio 2.0 16V Turbo2002-20031998192
Opel Astra Cabrio 2.0 16V Turbo2003-20051998200
Opel Zafira 1.6 16V1999-20051598100
Opel Zafira 1.8 16V1999-20011796115
Opel Zafira 1.8 16V2001-20051796125
Opel Zafira 2.2 16V2001-20052198147
Opel Zafira 2.0 16V Turbo2002-20031998192
Opel Zafira 2.0 16V Turbo2003-20051998200
Opel Vectra 1.6i1995-1999159875
Opel Vectra 1.6i 16V1995-20021598100
Opel Vectra 1.8 16V1995-20021799115
Opel Vectra 2.0 16V1995-20011998136
Opel Vectra 2.2 16V2001-20022198147
Opel Vectra 2.5 V6 CD1995-20012498170
Opel Vectra 2.6 V6 CD2001-20022597170
Opel Vectra i5001999-20012498195
Opel Vectra 1.6i1995-1999159875
Opel Vectra 1.6i 16V1995-20021598100
Opel Vectra 1.8 16V1995-20021799115
Opel Vectra 2.0 16V1995-20011998136
Opel Vectra 2.2 16V2001-20022198147
Opel Vectra 2.5 V6 CD1996-20012498170
Opel Vectra 2.6 V6 CD2001-20022597170
Opel Vectra Caravan 1.6i 16V1997-20021598100
Opel Vectra Caravan 1.8 16V1997-20021799115
Opel Vectra Caravan 2.0 16V1997-20001998136
Opel Vectra Caravan 2.2 16V2000-20022198147
Opel Vectra Caravan 2.5 V6 CD1997-20002498170
Opel Vectra Caravan 2.6 V6 CD2000-20022597170
Opel Vectra Caravan i5001998-19992498194
Opel Vectra GTS 1.62005-20061598100
Opel Vectra GTS 1.62006-20081598105
Opel Vectra GTS 1.82002-20061796122
Opel Vectra GTS 1.82006-20081796140
Opel Vectra GTS 2.22002-20042198147
Opel Vectra GTS 2.2 direct2004-20072198155
Opel Vectra GTS 2.0 Turbo2003-20081998175
Opel Vectra GTS 3.2 V62002-20053175211
Opel Vectra GTS 2.8 V6 Turbo2005-20072792230
Opel Vectra GTS 2.8 V6 Turbo2007-20082792250
Opel Vectra GTS OPC2006-20082792280
Opel Vectra 1.62004-20061598100
Opel Vectra 1.62006-20081598105
Opel Vectra 1.82002-20061796122
Opel Vectra 1.82006-20081796140
Opel Vectra 2.22002-20042198147
Opel Vectra 2.2 direct2004-20072198155
Opel Vectra 2.0 Turbo2003-20081998175
Opel Vectra 3.2 V62004-20053175211
Opel Vectra 2.8 V6 Turbo2005-20072792230
Opel Vectra 2.8 V6 Turbo2007-20082792250
Opel Vectra Caravan 1.62006-20081598105
Opel Vectra Caravan 1.82003-20061796122
Opel Vectra Caravan 1.82006-20081796140
Opel Vectra Caravan 2.2 direct2003-20072198155
Opel Vectra Caravan 2.0 Turbo2003-20081998175
Opel Vectra Caravan 3.2 V62003-20053175211
Opel Vectra Caravan 2.8 V6 Turbo2005-20072792230
Opel Vectra Caravan 2.8 V6 Turbo2007-20082792250
Opel Vectra Caravan OPC2006-20072792280
Opel Vectra Caravan OPC2006-20072792280
Opel Signum 1.82003-20061796122
Opel Signum 1.82006-20071796140
Opel Signum 2.2 direct2003-20072198155
Opel Signum 2.0 Turbo2003-20081998175
Opel Signum 3.2 V62003-20053175211
Opel Signum 2.8 V6 Turbo2005-20072792230
Opel Signum 2.8 V6 Turbo S2006-20082792250
Opel Omega 2.01994-19981998115
Opel Omega 2.0 16V1994-19981998136
Opel Omega 2.0 16V1998-19991998136
Opel Omega 2.5 V61994-19982498170
Opel Omega 2.5 V61998-19992498170
Opel Omega MV61994-19982962210
Opel Omega MV61998-19992962210
Opel Omega Caravan 2.01994-19981998115
Opel Omega Caravan 2.0 16V1994-19981998136
Opel Omega Caravan 2.0 16V1998-19991998136
Opel Omega Caravan 2.5 V61994-19982498170
Opel Omega Caravan 2.5 V61998-19992498170
Opel Omega Caravan MV61994-19982962210
Opel Omega Caravan MV61998-19992962210
Opel Omega 2.2 16V1999-20032198144
Opel Omega 2.5 V61999-20012498170
Opel Omega 2.6 V62001-20032597180
Opel Omega 3.0 V61999-20012962210
Opel Omega 3.2 V62001-20033175218
Opel Omega Caravan 2.2 16V1999-20032198144
Opel Omega Caravan 2.5 V61999-20012498170
Opel Omega Caravan 2.6 V62001-20032597180
Opel Omega Caravan 3.0 V61999-20012962210
Opel Omega Caravan 3.2 V62001-20033175218
Opel Combo 1.4??-2001138960
Opel Combo 1.7D??-2001168660
Opel Combo2001-2002168660
Opel Combo Tour 1.62002-2004159887
Opel Combo Tour 1.42004-2011138990
Opel Combo Tour 1.6 CNG2006-2010159894
Opel Tigra 1.4i1994-2001138990
Opel Tigra 1.6i1994-20011598106
Opel Tigra 1.4 TwinTop2004-2009136490
Opel Tigra 1.8 TwinTop2004-20091796125
Opel Speedster 2.2 16V2000-20042198147
Seat Ibiza 1.05i1994-1997104345
Seat Ibiza 1.3i1993-1994127254
Seat Ibiza 1.4i 16V1999-2002139075
Seat Ibiza 1.8i1993-1997178190
Seat Ibiza 2.0i 16V Cupra1996-19991984150
Seat Cordoba 1.4i1996-2003139060
Seat Cordoba 1.6i1994-2001159875
Seat Cordoba 1.6i1999-20031595100
Seat Cordoba 1.6i1996-19991598100
Volkswagen Polo 501997-200299950
Volkswagen Polo 601995-2001139060
Volkswagen Polo 751994-2000159875
Volkswagen Polo Classic 1.4139060
Volkswagen Polo Classic 1.61996-1997159575
Volkswagen Polo Classic 1.61997-2000159875
Volkswagen Polo Variant 1.41997-2001139060
Volkswagen Polo Variant 1.61997-2001159875
Volkswagen Polo Variant 1.61997-20001595100
Volkswagen Golf 2.0 TFSI / Golf GTI2006-20091984200
Volkswagen Golf GTI2007-20081984200

Opinie Opinie (0)

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 opinii
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)