• kod rabatowy
  • darmowa-dostawa
Obniżka! Filtron PP 905/2 Zobacz większe

Filtron PP 905/2

Filtron PP905/2

Nowy

Filtron PP 905/2 - filtr paliwa, najważniejsze zastosowania: Chevrolet Europe (GM) Epica, Evanda, Lacetti, Rezzo, Spark; Daewoo (Chevrolet) Lanos, Matiz, Nubira, Nubira II; Lada (BA3) Priora (2170); Zaz (3A3) Lanos (T-100/T-150), Sens

Czytaj wiecej

Więcej szczegółów

8 Przedmioty

Filtron

23,45 zł

-24%

30,86 zł

logo platnosci

towar zamienny z:

Dane o produkcie

rodzaj filtrapaliwa

Opis rozszerzony

Wymiar - A 59
Wymiar - B
Wymiar - C
Wymiar - D
Wymiar - E
Wymiar - F 8
Wymiar - G 8
Wymiar - H 162,5
By-pass Valve
Anti-Drain Valve
Anti-syphon Valve

Marka i modelrocznikpojemność silnikamoc KM
Daewoo Matiz 0.81998-200179651
Daewoo Matiz 0.82001-200579651
Daewoo Matiz 1.02003-200599564
Daewoo Matiz 0.82005-201079652
Daewoo Matiz 1.02005-201099567
Daewoo Nubira 1.6 SX1997-20001598106
Daewoo Nubira 2.0 CDX1997-20001998133
Daewoo Nubira 2.0 CDX1997-19991998133
Daewoo Nubira Wagon 1.6 SX1997-20001598106
Daewoo Nubira Wagon 2.0 CDX1997-20001998133
Daewoo Nubira 1.6 SX1999-20031598106
Daewoo Nubira 2.0 CDX1999-20031998133
Daewoo Nubira 2.0 CDX2002-20031998126
Daewoo Nubira Wagon 1.6 SX1999-20031598106
Daewoo Nubira Wagon 2.0 CDX1999-20031998133
Daewoo Nubira Wagon 2.0 CDX2002-20031998126
Daewoo Lacetti 1.42004-2011139995
Daewoo Lacetti 1.62004-20111598109
Daewoo Lacetti 1.82004-20111799121
Daewoo Nubira 1.62003-20071598109
Daewoo Nubira 1.82003-20071799121
Daewoo Nubira Kombi 1.62004-20051598109
Daewoo Nubira Kombi 1.82004-20051799121
Daewoo Nubira Kombi 1.62005-20111598109
Daewoo Nubira Kombi 1.82006-20111799121
Daewoo Nubira Kombi 2.0 Diesel2007-20111991121
Daewoo Evanda2002-20061998131
Chevrolet Epica 2.02006-20111993144
Chevrolet Epica 2.52006-20112492156
Daewoo Rezzo 1.62002-20061598104
Daewoo Rezzo 1.62006-20091598107
Daewoo Rezzo 2.02000-20011998128
Daewoo Rezzo 2.02001-20061998121
Daewoo Rezzo 2.02006-20091998122
Daewoo Lanos 1.4 SE1997-2003134975
Daewoo Lanos 1.6 SX1997-20031598106
Daewoo Lanos 1.4 SE1997-2001134975

Opinie Opinie (0)

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 opinii
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)