• kod rabatowy
  • darmowa-dostawa
Obniżka! Filtron PP 928/1 Zobacz większe

Filtron PP 928/1

Filtron PP928/1

Nowy

Filtron PP 928/1 - filtr paliwa, najważniejsze zastosowania: Hyundai Grandeur, GX, H 1, Sonata, XG; Kia Magentis; Toyota Landcruiser

Czytaj wiecej

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

Filtron

67,20 zł

-24%

88,42 zł

logo platnosci

towar zamienny z:

Dane o produkcie

rodzaj filtrapaliwa

Opis rozszerzony

Wymiar - A 70
Wymiar - B
Wymiar - C
Wymiar - D
Wymiar - E
Wymiar - F M 14x1,5
Wymiar - G M 14x1,5
Wymiar - H 115
By-pass Valve
Anti-Drain Valve
Anti-syphon Valve

Marka i modelrocznikpojemność silnikamoc KM
Hyundai Sonata 2.0 16V GLS1996-19981997125
Hyundai Sonata 2.0 16V GLS1994-19961997139
Hyundai Sonata 3.0 V6 GLS1994-19982972146
Hyundai Sonata 2.0 16V1998-20011997136
Hyundai Sonata 2.5 V61998-20012493160
Hyundai Sonata 2.7 V62001-20052656173
Hyundai XG 3001999-20032972188
Hyundai XG 3502003-20053497192
Hyundai H-1 Starex1997-20032351112
Kia Magentis 2.02001-20061997136
Kia Magentis 2.5 V62001-20062493169
Kia Magentis 2.0 CVVT2006-20091998144
Kia Opirus 3.5 V62003-20073497203
Lexus GS 3001993-19982997212
Lexus LS 4001990-19953969245
Lexus LS 4001995-19983969264
Lexus LS 4001998-19993969284
Lexus LS 4001999-20003969276
Toyota Land Cruiser VZJ901996-20023378178
Toyota Land Cruiser VZJ951996-20023378178

Opinie Opinie (0)

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 opinii
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)