• kod rabatowy
  • darmowa-dostawa
Obniżka! Filtron PP 947 Zobacz większe

Filtron PP 947

Filtron PP947

Nowy

Filtron PP 947 - filtr paliwa, najważniejsze zastosowania: Mercedes A (W168), Vaneo (W414)

Czytaj wiecej

Więcej szczegółów

7 Przedmioty

Filtron

138,00 zł

-24%

181,58 zł

logo platnosci

towar zamienny z:

Dane o produkcie

rodzaj filtrapaliwa

Opis rozszerzony

Wymiar - A 74,5
Wymiar - B 8
Wymiar - C 8
Wymiar - D
Wymiar - E
Wymiar - F 10
Wymiar - G 6
Wymiar - H 133
By-pass Valve
Anti-Drain Valve
Anti-syphon Valve

Marka i modelrocznikpojemność silnikamoc KM
Mercedes A 1401997-2001139782
Mercedes A 1601997-20011598102
Mercedes A 1901999-20011898125
Mercedes A 1402001-2004139782
Mercedes A 1402001-2004159882
Mercedes A 1602001-20041598102
Mercedes A 1902001-20041898125
Mercedes A 210 Evolution2002-20042084140
Mercedes A 140 L2001-2004139782
Mercedes A 140 L2001-2004159882
Mercedes A 160 L2001-20041598102
Mercedes A 190 L2001-20041898125
Mercedes A 210 Evolution L2002-20042084140
Mercedes Vaneo2001-2005159882
Mercedes Vaneo 1602002-20051598102
Mercedes Vaneo 1902001-20051898125

Opinie Opinie (0)

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 opinii
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)