• kod rabatowy
  • darmowa-dostawa
Obniżka! Filtron PP 947/1 Zobacz większe

Filtron PP 947/1

Filtron PP947/1

Nowy

Filtron PP 947/1 - filtr paliwa, najważniejsze zastosowania: Chrysler Crossfire; Mercedes C (W202/S202), C (W203/C203), CL (C215), CLC (CL203), CLK (A/C209), CLK (C208), E (W/S210), G (W461/W463), S (W220), SL (R129), SL (R230), SLK (R170)

Czytaj wiecej

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

Filtron

219,87 zł

-24%

289,31 zł

logo platnosci

towar zamienny z:

Dane o produkcie

rodzaj filtrapaliwa

Opis rozszerzony

Wymiar - A 74,5
Wymiar - B 8
Wymiar - C 8
Wymiar - D
Wymiar - E
Wymiar - F 10
Wymiar - G 6
Wymiar - H 157
By-pass Valve
Anti-Drain Valve
Anti-syphon Valve

Marka i modelrocznikpojemność silnikamoc KM
Chrysler Crossfire 3.22003-20083199218
Chrysler Crossfire 3.2 SRT-62005-20073199335
Chrysler Crossfire 3.2 Roadster2004-20083199218
Chrysler Crossfire 3.2 Roadster SRT-62005-20073199335
Mercedes C 2401997-20002398170
Mercedes C 2801997-20002799197
Mercedes C 43 AMG1997-20004266306
Mercedes C 240 T1997-20002398170
Mercedes C 240 T2000-20012398170
Mercedes C 280 T1997-20002799197
Mercedes C 280 T2000-20012799197
Mercedes C 43 AMG T1997-20004266306
Mercedes C 180 Kompressor Sportcoupe2001-20021998129
Mercedes C 200 Kompressor Sportcoupe2001-20021998163
Mercedes C 230 Kompressor Sportcoupe2001-20022295197
Mercedes C 180 Kompressor Sportcoupe2002-20081796143
Mercedes C 200 Kompressor Sportcoupe2002-20081796163
Mercedes C 200 Kompressor Sportcoupe CGI2003-20051796170
Mercedes C 230 Kompressor Sportcoupe2002-20051796192
Mercedes C 230 Sportcoupe2005-20082496204
Mercedes C 320 Sportcoupe2003-20063199218
Mercedes C 350 Sportcoupe2006-20083498272
Mercedes C 1802000-20011998129
Mercedes C 180 Kompressor2002-20071796143
Mercedes C 200 Kompressor2000-20021998163
Mercedes C 200 Kompressor2002-20071796163
Mercedes C 200 CGI2003-20051796170
Mercedes C 230 Kompressor2004-20051796192
Mercedes C 2302005-20072496204
Mercedes C 2402000-20052597170
Mercedes C 3202000-20033199218
Mercedes C 3202003-20053199218
Mercedes C 2802005-20072996231
Mercedes C 3502005-20083498272
Mercedes C 32 AMG2001-20043199354
Mercedes C 55 AMG2004-20075439367
Mercedes C 240 4-MATIC2002-20032597170
Mercedes C 320 4-MATIC2002-20043199218
Mercedes C 320 4-MATIC2004-20053199218
Mercedes C 280 4-MATIC2005-20072996231
Mercedes C 350 4-MATIC2005-20073498272
Mercedes C 180 T-Modell2001-20021998129
Mercedes C 200 Kompressor T-Modell2001-20021998163
Mercedes C 180 Kompressor T-Modell2002-20071796143
Mercedes C 200 Kompressor T-Modell2002-20071796163
Mercedes C 200 CGI T-Modell2003-20051796170
Mercedes C 230 Kompressor T-Modell2004-20051796192
Mercedes C 240 T-Modell2001-20052597170
Mercedes C 320 T-Modell2001-20033199218
Mercedes C 320 T-Modell2003-20053199218
Mercedes C 230 T-Modell2005-20072496204
Mercedes C 280 T-Modell2005-20072996231
Mercedes C 350 T-Modell2005-20073498272
Mercedes C 32 AMG T-Modell2002-20033199354
Mercedes C 55 AMG T-Modell2004-20075439367
Mercedes C 270 CDI T-Modell2001-20032685170
Mercedes C 270 CDI T-Modell2003-20052685170
Mercedes C 240 T-Modell 4-MATIC2002-20052597170
Mercedes C 320 T-Modell 4-MATIC2002-20043199218
Mercedes C 280 T-Modell 4-MATIC2005-20072996231
Mercedes C 350 T-Modell 4-MATIC2005-20073498272
Mercedes CLC 160 blueefficiency2009-20111597129
Mercedes CLC 180 Kompressor2008-20111796143
Mercedes CLC 200 Kompressor2008-20111796184
Mercedes CLC 2302008-20092496204
Mercedes CLC 2502009-20112496204
Mercedes CLC 3502008-20113498272
Mercedes E 200 Kompressor2000-20021998163
Mercedes E 2401997-20002398170
Mercedes E 2402000-20022597170
Mercedes E 2801997-20022799204
Mercedes E 3201997-20023199224
Mercedes E 4301997-20024266279
Mercedes E 55 AMG1997-20025439354
Mercedes E 280 4MATIC1997-20022799204
Mercedes E 320 4MATIC1997-20023199224
Mercedes E 430 4MATIC1998-20024266279
Mercedes E 55 AMG 4MATIC2000-20025439354
Mercedes E 200 T Kompressor2000-20031998163
Mercedes E 240 T1997-20002398170
Mercedes E 240 T2000-20032597170
Mercedes E 280 T1998-20032799204
Mercedes E 320 T1997-20033199224
Mercedes E 430 T1997-20034266279
Mercedes E 55 T AMG1997-20035439354
Mercedes E 280 T 4MATIC1997-20032799204
Mercedes E 320 T 4MATIC1997-20033199224
Mercedes E 430 T 4MATIC1998-20034266279
Mercedes E 55 T AMG 4MATIC2000-20025439354
Mercedes E 320 lang1997-19973199224
Mercedes E 2801997-20022799204
Mercedes CLK 200 Kompressor2000-20021998163
Mercedes CLK 230 Kompressor1997-20002295193
Mercedes CLK 230 Kompressor2000-20022295198
Mercedes CLK 3201997-20023199218
Mercedes CLK 4301998-20024266279
Mercedes CLK 55 AMG1999-20025439347
Mercedes CLK 200 Kompressor Cabriolet2000-20031998163
Mercedes CLK 230 Kompressor Cabriolet1998-20002295193
Mercedes CLK 230 Kompressor Cabriolet2000-20032295198
Mercedes CLK 320 Cabriolet1998-20003199218
Mercedes CLK 320 Cabriolet2000-20033199218
Mercedes CLK 430 Cabriolet1999-20034266279
Mercedes CLK 55 AMG Cabriolet??-20025439347
Mercedes E 5002002-20064966306
Mercedes E 500 4-MATIC2003-20064966306
Mercedes E 500 T-Modell2003-20064966306
Mercedes E 500 T-Modell 4-MATIC2003-20064966306
Mercedes CLK Coupe 200 Kompressor2002-20071796163
Mercedes CLK Coupe 200 Kompressor2007-20091796184
Mercedes CLK Coupe 200 CGI2002-20031796170
Mercedes CLK Coupe 2402002-20052597170
Mercedes CLK Coupe 2802005-20092996231
Mercedes CLK Coupe 3202002-20053199218
Mercedes CLK Coupe 3502005-20093498272
Mercedes CLK Coupe 5002002-20044966306
Mercedes CLK Coupe 5002004-20064966306
Mercedes CLK Coupe 5002006-20095461388
Mercedes CLK Coupe 55 AMG2002-20065439367
Mercedes CLK Cabriolet 200 Kompressor2003-20071796163
Mercedes CLK Cabriolet 200 Kompressor2007-20091796184
Mercedes CLK Cabriolet 2402003-20052597170
Mercedes CLK Cabriolet 2802005-20092996231
Mercedes CLK Cabriolet 3202003-20053199218
Mercedes CLK Cabriolet 3502005-20093498272
Mercedes CLK Cabriolet 5002003-20044966306
Mercedes CLK Cabriolet 5002004-20064966306
Mercedes CLK Cabriolet 5002006-20095461388
Mercedes CLK Cabriolet 55 AMG2003-20065439367
Mercedes CLK DTM AMG Cabriolet2006-20075439582
Mercedes S 2801998-20052799204
Mercedes S 3201998-20023199224
Mercedes S 3502002-20053724245
Mercedes S 4301998-20054266279
Mercedes S 5001998-20054966306
Mercedes S 55 AMG2000-20025439360
Mercedes S 55 AMG2002-20055439500
Mercedes S 350 4Matic2002-20043724245
Mercedes S 430 4Matic2002-20044266279
Mercedes S 500 4Matic2002-20054966306
Mercedes S 320 lang1998-20023199224
Mercedes S 350 lang2002-20053724245
Mercedes S 430 lang1998-20054266279
Mercedes S 500 lang1998-20054966306
Mercedes S 600 lang (ZAS)1999-20025786367
Mercedes S 600 lang2002-20055513500
Mercedes S 55 AMG lang2000-20025439360
Mercedes S 55 AMG lang2002-20045439500
Mercedes S 63 AMG lang2001-20026258444
Mercedes S 350 lang 4Matic2003-20053724245
Mercedes S 430 lang 4Matic2002-20054266279
Mercedes S 500 lang 4Matic2002-20054966306
Mercedes S 500 Pullman2000-20024966306
Mercedes S 600 Pullman2000-20025786367
Mercedes CL 5001999-20064966306
Mercedes CL 600 (ZAS)1999-20025786367
Mercedes CL 6002002-20065513500
Mercedes CL 55 AMG1999-20025439360
Mercedes CL 55 AMG2002-20065439500
Mercedes CL 63 AMG2001-20026258444
Mercedes CL 55 AMG Cabriolet20025439345
Mercedes SLK 3202000-20043199218
Mercedes SLK 32 AMG2001-20043199354
Mercedes SL 2801998-20012799204
Mercedes SL 3201998-20013199224
Mercedes SL 5001998-20014966306
Mercedes SL 55 AMG1998-20015439354
Mercedes SL 70 AMG1997-20007055496
Mercedes SL 73 AMG1999-20017291525
Mercedes SL 2802008-20092996231
Mercedes SL 3002009-20122996231
Mercedes SL 3502003-20063724245
Mercedes SL 3502006-20083498272
Mercedes SL 3502008-20123498316
Mercedes SL 5002001-20044966306
Mercedes SL 5002004-20064966306
Mercedes SL 5002006-20085461388
Mercedes SL 5002008-20125461388
Mercedes SL 6002003-20065513500
Mercedes SL 6002006-20085513517
Mercedes SL 6002008-20125513517
Mercedes SL 65 AMG2004-20085980612
Mercedes SL 65 AMG2008-20125980612
Mercedes G 320 kurz1998-20063199215
Mercedes G 500 kurz1997-20084966296
Mercedes G 500 kurz2008-20125461388
Mercedes G 320 lang1998-20063199215
Mercedes G 500 lang1997-20084966296
Mercedes G 500 lang2008-____5461388
Mercedes G 55 AMG lang2001-20045439354
Mercedes G 55 AMG lang2004-20065439476
Mercedes G 55 AMG lang2006-20085439500
Mercedes G 55 AMG lang2008-20125439507
Mercedes G 320 Cabrio1997-20063199215
Mercedes G 500 Cabrio1997-20084966296
Mercedes G 500 Cabrio2008-____5461388
/div>

Opinie Opinie (0)

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 opinii
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)