• kod rabatowy
  • darmowa-dostawa
Obniżka! Filtron K 1004 Zobacz większe

Filtron K 1004

Filtron K1004

Nowy

Filtron K 1004 - filtr kabinowy, najważniejsze zastosowania: Audi 80, 80 Quattro, A4 (B5/8D), Cabriolet, Coupe, Coupe Quattro; Volkswagen Passat (3B2/3B5)

Czytaj wiecej

Więcej szczegółów

9 Przedmioty

Filtron

24,23 zł

-24%

31,88 zł

logo platnosci

towar zamienny z:

Dane o produkcie

rodzaj filtrakabinowy

Opis rozszerzony

Wymiar - A 390
Wymiar - B 150
Wymiar - C
Wymiar - D
Wymiar - E
Wymiar - F
Wymiar - G
Wymiar - H 25
By-pass Valve
Anti-Drain Valve
Anti-syphon Valve

Marka i modelrocznikpojemność silnikamoc KM
Audi 80 GT1973-19751588100
Audi Cabrio 2.01993-19981984115
Audi Cabrio 1.81997-19981781125
Audi Cabrio 1.81998-20011781125
Audi Cabrio 2.31991-19942309133
Audi Cabrio 2.61994-20012598150
Audi Cabrio 2.81993-20012771174
Audi Cabrio 1.9 TDI1995-2001189690
Audi A4 1.61995-20001595101
Audi A4 1.81995-20011781125
Audi A4 1.8 T1995-20011781150
Audi A4 1.8 T2000-20011781180
Audi A4 2.61995-19982598150
Audi A4 2.41998-20012393165
Audi A4 2.81995-19962771174
Audi A4 2.8 (30V)1996-20002771193
Audi A4 1.9 TDI1995-2001189690
Audi A4 1.9 TDI1996-20001896110
Audi A4 1.9 TDI2000-20011896115
Audi A4 2.5 TDI1998-20012496150
Audi A4 1.8 quattro1995-20001781125
Audi A4 1.8 T quattro1999-20001781180
Audi A4 2.6 quattro1995-19982598150
Audi A4 2.4 quattro1998-20002393165
Audi A4 2.8 quattro1995-19962771174
Audi A4 2.8 quattro (30V)1996-20002771193
Audi S41997-20012671265
Audi A4 1.9 TDI quattro1996-20001896110
Audi A4 2.5 TDI quattro1999-20002496150
Audi A4 Avant 1.61997-20001595101
Audi A4 Avant 1.62000-20011595102
Audi A4 Avant 1.81996-20011781125
Audi A4 Avant 1.8 T1996-20011781150
Audi A4 Avant 1.8 T2000-20011781180
Audi A4 Avant 2.61996-19982598150
Audi A4 Avant 2.41998-20012393165
Audi A4 Avant 2.81996-20002771193
Audi A4 Avant 1.9 TDI1996-2001189690
Audi A4 Avant 1.9 TDI1996-20001896110
Audi A4 Avant 1.9 TDI2000-20011896115
Audi A4 Avant 2.5 TDI1998-20012496150
Audi A4 Avant 1.8 quattro1996-20001781125
Audi A4 Avant 1.8 T quattro1999-20001781180
Audi A4 Avant 2.6 quattro1996-19982598150
Audi A4 Avant 2.4 quattro1998-20002393165
Audi A4 Avant 2.8 quattro1996-20012771193
Audi S4 Avant1997-20012671265
Audi RS4 Avant2000-20012671381
Audi A4 Avant 1.9 TDI quattro1996-20001896110
Audi A4 Avant 1.9 TDI quattro2000-20011896115
Audi A4 Avant 2.5 TDI quattro1999-20002496150
Citroen Xantia 2.1 Turbo D121995-19982088109
Citroen Xantia 2.1 Turbo D121998-19992088109
Citroen Xantia Kombi 2.1 Turbo D121997-19992088109
Volkswagen Passat 1.61996-20011595100
Volkswagen Passat 1.81996-20011781125
Volkswagen Passat 1.8-5V-Turbo1996-20011781150
Volkswagen Passat 2.3 VR51996-20012384150
Volkswagen Passat 1.9 TDI1996-2001189690
Volkswagen Passat 1.9 TDI1997-19981896110
Volkswagen Passat 1.9 TDI2000-20011896110
Volkswagen Passat 1.9 TDI1998-20011896115
Volkswagen Passat 1.9 TDI2000-20011896115
Volkswagen Passat 2.5 V6 TDI1999-20012496150
Volkswagen Passat 2.8 V6 syncro1997-19992771193
Volkswagen Passat 1.8 4motion1999-20011781125
Volkswagen Passat 2.3 VR5 4motion1999-20012384150
Volkswagen Passat 2.8 V6 4motion1999-20012771193
Volkswagen Passat 1.9 TDI 4motion1999-20011896110
Volkswagen Passat 1.9 TDI 4motion2000-20011896115
Volkswagen Passat 2.5 V6 TDI 4motion1999-20012496150
Volkswagen Passat Variant 1.61997-20011595100
Volkswagen Passat Variant 1.81997-20011781125
Volkswagen Passat Variant 1.8-5V-Turbo1997-20011781150
Volkswagen Passat Variant 2.3 VR51997-20012384150
Volkswagen Passat Variant 1.9 TDI1997-2001189690
Volkswagen Passat Variant 1.9 TDI1997-19981896110
Volkswagen Passat Variant 1.9 TDi1999-20011896110
Volkswagen Passat Variant 1.9 TDi1998-20011896115
Volkswagen Passat Variant 1.9 TDi2000-20011896115
Volkswagen Passat Variant 2.5 V6 TDI1999-20012496150
Volkswagen Passat Variant 1.8 syncro1998-19991781125
Volkswagen Passat Variant 2.3 VR5 syncro1998-19992384150
Volkswagen Passat Variant 2.8 V6 syncro1997-19992771193
Volkswagen Passat Variant 1.9 TDi syncro1998-19991896115
Volkswagen Passat Variant 1.8 4motion1999-20011781125
Volkswagen Passat Variant 2.3 VR5 4motion1999-20012384150
Volkswagen Passat Variant 2.8 V6 4motion1999-20012771193
Volkswagen Passat Variant 1.9 TDi 4motion1999-20011896115
Volkswagen Passat Variant 1.9 TDi 4motion2000-20011896115
Volkswagen Passat Variant 2.5 V6 TDi 4motion2000-20012496150
Audi 80 2.3 E1991-19932309133
Audi 80 2.3 E1993-19942309133
Audi 80 2.6 E1992-19942598150
Audi 80 2.8 E1991-19932771174
Audi 80 2.8 E1993-19942771174
Audi 80 TD1991-1993189675
Audi 80 2.6 E quattro1992-19942598150
Audi 80 2.8 E quattro1991-19932771174
Audi 80 2.8 E quattro1993-19942771174
Audi 80 S21993-19942226230
Audi 80 Avant1992-1995198490
Audi 80 Avant 2.3 E1992-19952309133
Audi 80 Avant 2.6 E1992-19952598150
Audi 80 Avant 2.8 E1993-19952771174
Audi 80 Avant TDI1992-1994189690
Audi 80 Avant TDI1994-1995189690
Audi 80 Avant 2.3 E quattro1992-19952309133
Audi 80 Avant 2.6 E quattro1992-19952598150
Audi 80 Avant 2.8 E quattro1993-19952771174
Audi 80 Avant S21993-19952226230
Audi 80 Avant RS21994-19952226315
Audi Coupe GL1981-1984158875

Opinie Opinie (0)

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 opinii
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)