• kod rabatowy
  • darmowa-dostawa
Obniżka! Filtron K 1014A Zobacz większe

Filtron K 1014A

Filtron K1014A

Nowy

Filtron K 1014A - filtr kabinowy z węglem aktywnym, najważniejsze zastosowania: Opel Astra Classic II, Astra G/Cabrio/Coupe (Astra II), Astra H (Astra III), Zafira I; Vauxhall Astra-G, Astra-H, Astramax/Astra Van, Zafira I

Czytaj wiecej

Więcej szczegółów

28 Przedmioty

Filtron

55,45 zł

-24%

72,96 zł

logo platnosci

towar zamienny z:

Dane o produkcie

rodzaj filtrakabinowy z węglem aktywnym

Opis rozszerzony

Wymiar - A 300
Wymiar - B 198
Wymiar - C
Wymiar - D
Wymiar - E
Wymiar - F
Wymiar - G
Wymiar - H 30
By-pass Valve
Anti-Drain Valve
Anti-syphon Valve

Marka i modelrocznikpojemność silnikamoc KM
Opel Astra GTC 1.62005-20071598105
Opel Astra GTC 1.62007-20111598115
Opel Astra GTC 1.82005-20061796125
Opel Astra GTC 1.82006-20111796140
Opel Astra GTC 2.0 Turbo2005-20071998170
Opel Astra GTC 1.6 Turbo2007-20111598180
Opel Astra GTC 2.0 Turbo2005-20071998200
Opel Astra GTC 2.0 Turbo2007-20091998200
Opel Astra GTC 2.0 Turbo2009-20111998200
Opel Astra GTC OPC2005-20111998240
Opel Astra GTC 1.3 CDTI2006-2011124890
Opel Astra GTC 1.7 CDTI2005-20061686100
Opel Astra GTC 1.7 CDTI2007-20111686110
Opel Astra GTC 1.7 CDTI2007-20091686125
Opel Astra GTC 1.7 CDTI2009-20111686125
Opel Astra GTC 1.9 CDTI2005-20091910100
Opel Astra GTC 1.9 CDTI2005-20111910120
Opel Astra GTC 1.9 CDTI2005-20111910150
Opel Astra 1.42004-2009136490
Opel Astra 1.62004-20071598105
Opel Astra 1.62007-20091598115
Opel Astra 1.62009-20101598115
Opel Astra 1.82004-20061796125
Opel Astra 1.82006-20101796140
Opel Astra 2.0 Turbo2004-20071998170
Opel Astra 1.6 Turbo2007-20101598180
Opel Astra 2.0 Turbo2004-20071998200
Opel Astra 2.0 Turbo2007-20101998200
Opel Astra 1.3 CDTI2005-2010124890
Opel Astra 1.7 CDTI2004-2005168680
Opel Astra 1.7 CDTI2004-20061686100
Opel Astra 1.7 CDTI2007-20091686110
Opel Astra 1.7 CDTI2009-20101686110
Opel Astra 1.7 CDTI2007-20101686125
Opel Astra 1.9 CDTI2005-20101910100
Opel Astra 1.9 CDTI2004-20101910120
Opel Astra 1.9 CDTI2004-20101910150
Opel Astra Caravan 1.42004-2010136490
Opel Astra Caravan 1.62004-20071598105
Opel Astra Caravan 1.62007-20101598115
Opel Astra Caravan 1.82004-20061796125
Opel Astra Caravan 1.82006-20101796140
Opel Astra Caravan 2.0 Turbo2004-20071998170
Opel Astra Caravan 1.6 Turbo2007-20101598180
Opel Astra Caravan 2.0 Turbo2004-20071998200
Opel Astra Caravan 2.0 Turbo2007-20101998200
Opel Astra Caravan 1.3 CDTI2005-2010124890
Opel Astra Caravan 1.7 CDTI2004-2005168680
Opel Astra Caravan 1.7 CDTI2004-20061686100
Opel Astra Caravan 1.7 CDTI2007-20101686110
Opel Astra Caravan 1.7 CDTI2007-20101686125
Opel Astra Caravan 1.9 CDTI2005-20101910100
Opel Astra Caravan 1.9 CDTI2004-20101910120
Opel Astra Caravan 1.9 CDTI2004-20101910150
Opel Astra TwinTop 1.62006-20071598105
Opel Astra TwinTop 1.62007-20091598115
Opel Astra TwinTop 1.82006-20091796140
Opel Astra TwinTop 2.0 Turbo2006-20071998170
Opel Astra TwinTop 1.6 Turbo2007-20091598180
Opel Astra TwinTop 2.0 Turbo2006-20071998200
Opel Astra TwinTop 2.0 Turbo2007-20091998200
Opel Astra TwinTop 1.9 CDTI2006-20091910150
Opel Zafira 1.62005-20091598105

Opinie Opinie (0)

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 opinii
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)