• kod rabatowy
  • darmowa-dostawa
Obniżka! Filtron K 1047A Zobacz większe

Filtron K 1047A

Filtron K1047A

Nowy

Filtron K 1047A - filtr kabinowy z węglem aktywnym, najważniejsze zastosowania: Audi A3 (8L1), TT (8N); Seat Leon I; Volkswagen Bora, Golf IV, New Beetle, Polo III

Czytaj wiecej

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

Filtron

30,83 zł

-24%

40,57 zł

logo platnosci

towar zamienny z:

Dane o produkcie

rodzaj filtrakabinowy z węglem aktywnym

Opis rozszerzony

Wymiar - A 283
Wymiar - B 206
Wymiar - C
Wymiar - D
Wymiar - E
Wymiar - F
Wymiar - G
Wymiar - H 30
By-pass Valve
Anti-Drain Valve
Anti-syphon Valve

Marka i modelrocznikpojemność silnikamoc KM
Volkswagen Polo TDi2000-2001142275
Volkswagen Golf 1.4 16V1997-2001139075
Volkswagen Golf 1.42001-2003139075
Volkswagen Golf 1.61997-20011595100
Volkswagen Golf 1.62000-20031598105
Volkswagen Golf 1.6 FSI2002-20031598110
Volkswagen Golf 1.8 20V1997-20001781125
Volkswagen Golf 1.8T 20V1997-20031781150
Volkswagen Golf 1.8T 20V2001-20031781180
Volkswagen Golf 2.01999-20031984115
Volkswagen Golf 2.3 V5 GTI1997-20012324150
Volkswagen Golf 2.3 V52001-20032324170
Volkswagen Golf 1.9 SDI1997-2003189668
Volkswagen Golf 1.9 TDI1997-1999189690
Volkswagen Golf 1.9 TDI2000-20031896100
Volkswagen Golf 1.9 TDI1997-20021896110
Volkswagen Golf 1.9 TDI1999-20011896115
Volkswagen Golf 1.9 TDI2002-20031896130
Volkswagen Golf 1.9 TDI2000-20031896150
Volkswagen Golf 1.8 20V 4motion1998-20021781125
Volkswagen Golf 2.0 4motion2001-20031984115
Volkswagen Golf 2.3 V5 4motion1998-20012324150
Volkswagen Golf 2.3 V5 4motion2001-20022324170
Volkswagen Golf 2.8 V6 4motion1999-20032792204
Volkswagen Golf R322002-20043189241
Volkswagen Golf 1.9 TDI 4motion1998-2001189690
Volkswagen Golf 1.9 TDI 4motion2000-20031896100
Volkswagen Golf 1.9 TDI 4motion2000-20011896115
Volkswagen Golf 1.9 TDI 4motion2001-20031896130
Volkswagen Golf 1.9 TDI 4motion2000-20031896150
Volkswagen Golf Variant 1.41999-2001139075
Volkswagen Golf Variant 1.42001-2006139075
Volkswagen Golf Variant 1.61999-20001595100
Volkswagen Golf Variant 1.62001-20061595102
Volkswagen Golf Variant 1.62000-20061598105
Volkswagen Golf Variant 1.6 FSI2002-20061598110
Volkswagen Golf Variant Bi Fuel2004-20061984102
Volkswagen Golf Variant 2.01999-20061984115
Volkswagen Golf Variant 1.9 SDI1999-2006189668
Volkswagen Golf Variant 1.9 TDI1999-2002189690
Volkswagen Golf Variant 1.9 TDI2000-20061896100
Volkswagen Golf Variant 1.9 TDI1999-20021896110
Volkswagen Golf Variant 1.9 TDI1999-20011896115
Volkswagen Golf Variant 1.9 TDI2001-20061896130
Volkswagen Golf Variant 2.0 4motion2002-20051984115
Volkswagen Golf Variant 1.9 TDI 4motion2000-2001189690
Volkswagen Golf Variant 1.9 TDI 4motion2000-20031896100
Volkswagen Golf Variant 1.9 TDI 4motion2001-20051896130
Volkswagen Bora 1.42000-2001139075
Volkswagen Bora 1.42001-2005139075
Volkswagen Bora 1.61999-20001595100
Volkswagen Bora 1.62002-20051595102
Volkswagen Bora 1.62000-20051598105
Volkswagen Bora 1.6 FSI2002-20051598110
Volkswagen Bora 1.8T 20V2001-20051781150
Volkswagen Bora 1.8T 20V2002-20051781180
Volkswagen Bora 2.01999-20051984115
Volkswagen Bora 2.3 V51999-20012324150
Volkswagen Bora 2.3 V52001-20022324170
Volkswagen Bora 1.9 TDI1999-2002189690
Volkswagen Bora 1.9 TDI2000-20041896100
Volkswagen Bora 1.9 TDI1999-20021896110
Volkswagen Bora 1.9 TDI2000-20021896115
Volkswagen Bora 1.9 TDI2001-20031896130
Volkswagen Bora 1.9 TDI2004-20051896130
Volkswagen Bora 1.9 TDI2000-20051896150
Volkswagen Bora 1.8 4motion2000-20011781125
Volkswagen Bora 2.0 4motion2001-20031984115
Volkswagen Bora 2.3 V5 4motion2000-20032324150
Volkswagen Bora 2.8 V6 4motion1999-20032792204
Volkswagen Bora 1.9 TDI 4motion2000-2000189690
Volkswagen Bora 1.9 TDI 4motion2000-20031896100
Volkswagen Bora 1.9 TDI 4motion1999-20011896115
Volkswagen Bora 1.9 TDI 4motion2001-20031896130
Volkswagen Bora 1.9 TDI 4motion2000-20031896150
Volkswagen Bora Variant 1.61999-20011595100
Volkswagen Bora Variant 1.62000-20051598105
Volkswagen Bora Variant 1.6 FSI2002-20051598110
Volkswagen Bora Variant 1.8T 20V2001-20051781150
Volkswagen Bora Variant 1.8T 20V2002-20051781180
Volkswagen Bora Variant 2.01999-20051984115
Volkswagen Bora Variant 2.3 V51999-20012324150
Volkswagen Bora Variant 2.3 V52001-20022324170
Volkswagen Bora Variant 1.9 TDI2000-20051896100
Volkswagen Bora Variant 1.9 TDI1999-20021896110
Volkswagen Bora Variant 1.9 TDI1999-20011896115
Volkswagen Bora Variant 1.9 TDI2001-20051896130
Volkswagen Bora Variant 1.9 TDI2002-20051896150
Volkswagen Bora Variant 2.0 4motion2001-20031984115
Volkswagen Bora Variant 2.3 V5 4motion2000-20012324150
Volkswagen Bora Variant 2.3 V5 4motion2001-20022324170
Volkswagen Bora Variant 2.8 V6 4motion2000-20032792204
Volkswagen Bora Variant 1.9 TDI 4motion2000-20021896100
Volkswagen Bora Variant 1.9 TDI 4motion2002-20031896130
Volkswagen Bora Variant 1.9 TDI 4motion2002-20031896150
Audi A3 1.62000-20031595102
Audi A3 1.81996-20031781125
Audi A3 1.8 T1996-20031781150
Audi A3 1.8 T1999-20031781180
Audi A3 1.9 TDI1996-2001189690
Audi A3 1.9 TDI2001-20031896100
Audi A3 1.9 TDI1997-20011896110
Audi A3 1.9 TDI2000-20021896130
Audi A3 1.8 T quattro1999-20031781150
Audi A3 1.8 T quattro1998-20031781180
Audi S31999-20011781210
Audi A3 1.62000-20031595102
Audi A3 1.81999-20031781125
Audi A3 1.8 T1999-20031781150
Audi A3 1.8 T2000-20031781180
Audi A3 1.9 TDI1999-2001189690
Audi A3 1.9 TDI2001-20031896100
Audi A3 1.9 TDI2000-20011896110
Audi A3 1.9 TDI2000-20021896130
Audi A3 1.8 T quattro2001-20031781150
Audi A3 1.8 T quattro??-20031781180
Audi A3 1.9 TDI quattro2001-20031896130
Audi A3 1.62003-20091595102
Audi A3 1.2 TSI2009-20121197105
Audi A3 Sportback 1.6 FSI2004-20071598115
Audi A3 Cabriolet 1.2 TFSI2010-____1197105
Volkswagen Polo 1001996-20001390101
Volkswagen Polo SDi2000-2001189664
Volkswagen Polo Classic 1.61996-20001595100
Volkswagen Polo Classic 1.62000-20011595100
Volkswagen Polo Classic SDi1996-1998189664
Volkswagen Polo Variant SDi1997-1998189664
Volkswagen New Beetle 1.62000-20111595102
Volkswagen New Beetle 2.01998-20111984115
Volkswagen New Beetle 1.8 5V Turbo2000-20111781150
Volkswagen New Beetle V52001-20052324170
Volkswagen New Beetle RSI2001-20023189224
Volkswagen New Beetle 1.9 TDI1998-2003189690
Volkswagen New Beetle 1.9 TDI2001-20051896100
Volkswagen New Beetle 1.9 TDI-PD2005-20111896105
Volkswagen New Beetle Cabriolet 1.4 16V2003-2011139075
Volkswagen New Beetle Cabriolet 1.62003-20111596102
Volkswagen New Beetle Cabriolet 2.02003-20111984115
Volkswagen New Beetle Cabriolet 1.8 5V Turbo2004-20111781150
Volkswagen New Beetle Cabriolet 1.9 TDI2004-20051896100
Volkswagen New Beetle Cabriolet 1.9 TDI-PD2005-20111896105
Volkswagen Beetle 1.2 TSI2011-____1197105

Opinie Opinie (0)

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 opinii
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)