• kod rabatowy
  • darmowa-dostawa
Obniżka! Filtron K 1083 Zobacz większe

Filtron K 1083

Filtron K1083

Nowy

Filtron K 1083 - filtr kabinowy, najważniejsze zastosowania: Subaru Legacy III, Outback II; Toyota Avensis Verso, Celica II, Landcruiser, Prius, Yaris/Yaris Verso

Czytaj wiecej

Więcej szczegółów

35 Przedmioty

Filtron

30,10 zł

-24%

39,61 zł

logo platnosci

towar zamienny z:

Dane o produkcie

rodzaj filtrakabinowy

Opis rozszerzony

Wymiar - A 218
Wymiar - B 215
Wymiar - C
Wymiar - D
Wymiar - E
Wymiar - F
Wymiar - G
Wymiar - H 18,5
By-pass Valve
Anti-Drain Valve
Anti-syphon Valve

Marka i modelrocznikpojemność silnikamoc KM
Lexus RX 3002003-20062995204
Lexus RX 3502006-20093456276
Lexus RX 400h2005-20093311211
Lexus RX 3502009-20113456277
Lexus RX 3502012-____3456277
Subaru Legacy 2.02004-20061994138
Subaru Legacy 2.0R2008-20091994150
Subaru Legacy 2.52004-20082457165
Subaru Legacy 2.5i2007-20092457173
Subaru Legacy 3.0R2004-20093000245
Subaru Legacy Kombi 2.02004-20061994138
Subaru Legacy Kombi 2.0R2008-20091994150
Subaru Legacy Kombi 2.52004-20082457165
Subaru Legacy Kombi 2.5i2008-20092457173
Subaru Legacy Kombi 3.0R2004-20093000245
Subaru Outback 2.52004-20062457165
Subaru Outback 2.5i2006-20082457165
Subaru Outback 2.5i2008-20092457173
Subaru Outback 3.0R2004-20093000245
Subaru Legacy 2.0i2009-20131994150
Subaru Legacy 2.5i2009-20132457167
Subaru Legacy Kombi 2.0i2009-____1994150
Subaru Legacy Kombi 2.5i2009-____2457167
Subaru Outback 2.5i2009-____2457167
Subaru Outback 3.6R2009-____3630260
Toyota Yaris 1.01999-200299868
Toyota Yaris 1.02002-200399868
Toyota Yaris 1.02003-200599865
Toyota Yaris 1.32000-2003129986
Toyota Yaris 1.32003-2005129987
Toyota Yaris 1.5 TS2001-20031497106
Toyota Yaris 1.5 TS2003-20051497105
Toyota Yaris 1.4 D-4D C2002-2005136475
Toyota Prius2000-2004149772
Toyota Prius2004-2009149778
Toyota Prius2009-20131798136
Toyota Prius2013-____1798136
Toyota Prius Plug-in Hybrid2010-20131798136
Toyota Prius Plug-in Hybrid2013-____1798136
Toyota Prius+2012-____1798136
Toyota Camry 2.4 VVT-I2002-20042362152
Toyota Celica2000-20061794143
Toyota Celica TS2001-20061794192
Toyota Yaris Verso 1.32000-2003129986
Toyota Yaris Verso 1.32003-2005129984
Toyota Yaris Verso 1.52001-20031497106
Toyota Yaris Verso 1.52003-20051497105
Toyota Yaris Verso 1.4 D-4D C2002-2003136475
Toyota Yaris Verso 1.4 D-4D C2003-2005136475
Toyota Avensis Verso C 2.02001-20051998150
Toyota Avensis Verso C 2.0 D-4D2001-20051995116
Toyota Land Cruiser 4.0 V6 VTT-I2004-20073956249
Toyota Land Cruiser 4.0 V6 VTT-I2007-20093956249
Toyota Land Cruiser V6 D4-D2002-20052982163
Toyota Land Cruiser V6 D4-D2002-20052982163
Toyota Land Cruiser 3.0 D4-D2005-20072982166
Toyota Land Cruiser 3.0 D4-D2007-20092982173
Toyota Land Cruiser 3.0 D4-D2009-20112982173
Toyota Land Cruiser 3.0 D4-D2009-20112982173

Opinie Opinie (0)

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 opinii
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)