• kod rabatowy
  • darmowa-dostawa
Obniżka! Filtron K 1138A Zobacz większe

Filtron K 1138A

Filtron K1138A

Nowy

Filtron K 1138A - filtr kabinowy z węglem aktywnym, najważniejsze zastosowania: Opel Meriva A; Vauxhall Meriva A

Czytaj wiecej

Więcej szczegółów

40 Przedmioty

Filtron

69,23 zł

-24%

91,09 zł

logo platnosci

towar zamienny z:

Dane o produkcie

rodzaj filtrakabinowy z węglem aktywnym

Opis rozszerzony

Wymiar - A 209
Wymiar - B 240
Wymiar - C
Wymiar - D
Wymiar - E
Wymiar - F
Wymiar - G
Wymiar - H 30
By-pass Valve
Anti-Drain Valve
Anti-syphon Valve

Marka i modelrocznikpojemność silnikamoc KM
Opel Meriva 1.62003-2005159887
Opel Meriva 1.62003-20061598100
Opel Meriva 1.62006-20101598105
Opel Meriva 1.82003-20101796125
Opel Meriva 1.82003-20101796125
Opel Meriva OPC2006-20101598180
Opel Meriva 1.3 CDTI2006-2010124875
Opel Meriva 1.7 DTI2003-2005168675
Opel Meriva 1.7 CDTI2003-20091686100
Opel Meriva 1.7 CDTI2009-20101686100
Opel Meriva 1.7 CDTI2007-20101686125
Opel Meriva 1.4 LPG2009-2010136487
Opel Corsa 1.02006-201099860

Opinie Opinie (0)

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 opinii
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)