• kod rabatowy
  • darmowa-dostawa
Obniżka! Filtron K 1166 Zobacz większe

Filtron K 1166

Filtron K1166

Nowy

Filtron K 1166 - filtr kabinowy, najważniejsze zastosowania: Chevrolet Europe (GM) Lacetti; Daewoo (Chevrolet) Nubira II

Czytaj wiecej

Więcej szczegółów

9 Przedmioty

Filtron

59,95 zł

-24%

78,88 zł

logo platnosci

towar zamienny z:

Dane o produkcie

rodzaj filtrakabinowy

Opis rozszerzony

Wymiar - A 194
Wymiar - B 231
Wymiar - C
Wymiar - D
Wymiar - E
Wymiar - F
Wymiar - G
Wymiar - H 25
By-pass Valve
Anti-Drain Valve
Anti-syphon Valve

Marka i modelrocznikpojemność silnikamoc KM
Daewoo Lacetti 1.42004-2011139995
Daewoo Lacetti 1.62004-20111598109
Daewoo Lacetti 1.82004-20111799121
Daewoo Lacetti 2.0 Diesel2007-20111991121
Daewoo Nubira 1.62003-20071598109
Daewoo Nubira 1.82003-20071799121
Daewoo Nubira Kombi 1.62004-20051598109
Daewoo Nubira Kombi 1.82004-20051799121
Daewoo Nubira Kombi 1.62005-20111598109
Daewoo Nubira Kombi 1.82006-20111799121
Daewoo Nubira Kombi 2.0 Diesel2007-20111991121

Opinie Opinie (0)

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 opinii
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)