• blackfriday
  • kod rabatowy
  • darmowa-dostawa
Obniżka! Filtron K 1182-2x Zobacz większe

Filtron K 1182-2x

Filtron K1182-2x

Nowy

Filtron K 1182-2x - filtr kabinowy, najważniejsze zastosowania: Hyundai Getz

Czytaj wiecej

Więcej szczegółów

9 Przedmioty

Filtron

43,32 zł

-24%

57,00 zł

logo platnosci

towar zamienny z:

Dane o produkcie

rodzaj filtrakabinowy

Opis rozszerzony

Wymiar - A 251
Wymiar - B 100
Wymiar - C
Wymiar - D
Wymiar - E
Wymiar - F
Wymiar - G
Wymiar - H 12
By-pass Valve
Anti-Drain Valve
Anti-syphon Valve

Marka i modelrocznikpojemność silnikamoc KM
Hyundai Getz 1.12002-2006108663
Hyundai Getz 1.12006-2009108667
Hyundai Getz 1.32002-2006134182
Hyundai Getz 1.42006-2009139997
Hyundai Getz 1.62002-20061599105
Hyundai Getz 1.62006-20091599106
Hyundai Getz 1.5 CRDi2004-2006149382
Hyundai Getz 1.5 CRDi VGT2006-2009149388

Opinie Opinie (0)

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 opinii
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)