• kod rabatowy
  • darmowa-dostawa
Obniżka! Filtron K 1222A-2x Zobacz większe

Filtron K 1222A-2x

Filtron K1222A-2x

Nowy

Filtron K 1222A-2x - filtr kabinowy z węglem aktywnym, najważniejsze zastosowania: Mercedes C (W203/C203/T203), CLC (CL203), CLK (A/C209)

Czytaj wiecej

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

Filtron

311,52 zł

-24%

409,90 zł

logo platnosci

towar zamienny z:

Dane o produkcie

rodzaj filtrakabinowy z węglem aktywnym

Opis rozszerzony

Wymiar - A 189
Wymiar - B 184
Wymiar - C
Wymiar - D
Wymiar - E
Wymiar - F
Wymiar - G
Wymiar - H 40
By-pass Valve
Anti-Drain Valve
Anti-syphon Valve

Marka i modelrocznikpojemność silnikamoc KM
Mercedes C 200 Kompressor Sportcoupe2001-20021998163
Mercedes C 230 Kompressor Sportcoupe2001-20022295197
Mercedes C 160 Sportcoupe2005-20081796122
Mercedes C 180 Kompressor Sportcoupe2002-20081796143
Mercedes C 200 Kompressor Sportcoupe2002-20081796163
Mercedes C 200 Kompressor Sportcoupe CGI2003-20051796170
Mercedes C 230 Kompressor Sportcoupe2002-20051796192
Mercedes C 230 Sportcoupe2005-20082496204
Mercedes C 320 Sportcoupe2003-20063199218
Mercedes C 350 Sportcoupe2006-20083498272
Mercedes C 200 CDI Sportcoupe2003-20082148122
Mercedes C 220 CDI Sportcoupe2001-20042148143
Mercedes C 220 CDI Sportcoupe2004-20082148150
Mercedes C 30 CDI AMG Sportcoupe2003-20052950231
Mercedes C 1802000-20011998129
Mercedes C 180 Kompressor2002-20071796143
Mercedes C 200 Kompressor2000-20021998163
Mercedes C 200 Kompressor2002-20071796163
Mercedes C 200 CGI2003-20051796170
Mercedes C 230 Kompressor2004-20051796192
Mercedes C 2302005-20072496204
Mercedes C 2402000-20052597170
Mercedes C 3202000-20033199218
Mercedes C 3202003-20053199218
Mercedes C 2802005-20072996231
Mercedes C 3502005-20083498272
Mercedes C 32 AMG2001-20043199354
Mercedes C 55 AMG2004-20075439367
Mercedes C 200 CDI2000-20032148115
Mercedes C 200 CDI2003-20072148122
Mercedes C 220 CDI2000-20042148143
Mercedes C 220 CDI2004-20072148150
Mercedes C 270 CDI2000-20032685170
Mercedes C 270 CDI2003-20052685170
Mercedes C 320 CDI2005-20072987224
Mercedes C 320 CDI2006-20072987224
Mercedes C 30 CDI AMG2003-20052950231
Mercedes C 240 4-MATIC2002-20032597170
Mercedes C 320 4-MATIC2002-20043199218
Mercedes C 320 4-MATIC2004-20053199218
Mercedes C 280 4-MATIC2005-20072996231
Mercedes C 350 4-MATIC2005-20073498272
Mercedes C 180 T-Modell2001-20021998129
Mercedes C 200 Kompressor T-Modell2001-20021998163
Mercedes C 180 Kompressor T-Modell2002-20071796143
Mercedes C 200 Kompressor T-Modell2002-20071796163
Mercedes C 200 CGI T-Modell2003-20051796170
Mercedes C 230 Kompressor T-Modell2004-20051796192
Mercedes C 240 T-Modell2001-20052597170
Mercedes C 320 T-Modell2001-20033199218
Mercedes C 320 T-Modell2003-20053199218
Mercedes C 230 T-Modell2005-20072496204
Mercedes C 280 T-Modell2005-20072996231
Mercedes C 350 T-Modell2005-20073498272
Mercedes C 32 AMG T-Modell2002-20033199354
Mercedes C 55 AMG T-Modell2004-20075439367
Mercedes C 200 CDI T-Modell2001-20032148115
Mercedes C 200 CDI T-Modell2003-20072148122
Mercedes C 220 CDI T-Modell2001-20042148143
Mercedes C 220 CDI T-Modell2004-20072148150
Mercedes C 270 CDI T-Modell2001-20032685170
Mercedes C 270 CDI T-Modell2003-20052685170
Mercedes C 320 CDI T-Modell2005-20072987224
Mercedes C 320 CDI T-Modell2006-20072987224
Mercedes C 30 CDI AMG T-Modell2003-20052950231
Mercedes C 240 T-Modell 4-MATIC2002-20052597170
Mercedes C 320 T-Modell 4-MATIC2002-20043199218
Mercedes C 280 T-Modell 4-MATIC2005-20072996231
Mercedes C 350 T-Modell 4-MATIC2005-20073498272
Mercedes CLC 160 blueefficiency2009-20111597129
Mercedes CLC 180 Kompressor2008-20111796143
Mercedes CLC 200 Kompressor2008-20111796184
Mercedes CLC 2302008-20092496204
Mercedes CLC 2502009-20112496204
Mercedes CLC 3502008-20113498272
Mercedes CLC 200 CDI2008-20102148122
Mercedes CLC 220 CDI2008-20102148150
Mercedes C 180 Kompressor2007-20091796156
Mercedes CLK Coupe 200 Kompressor2007-20091796184
Mercedes CLK Coupe 200 CGI2002-20031796170
Mercedes CLK Coupe 2402002-20052597170
Mercedes CLK Coupe 2802005-20092996231
Mercedes CLK Coupe 3202002-20053199218
Mercedes CLK Coupe 3502005-20093498272
Mercedes CLK Coupe 5002002-20044966306
Mercedes CLK Coupe 5002004-20064966306
Mercedes CLK Coupe 5002006-20095461388
Mercedes CLK Coupe 55 AMG2002-20065439367
Mercedes CLK Coupe 63 AMG2006-20096208481
Mercedes CLK Coupe 63 AMG Black Series2008-20096208507
Mercedes CLK Coupe 220 CDI2005-20092148150
Mercedes CLK Coupe 270 CDI2002-20052685170
Mercedes CLK Coupe 320 CDI2005-20092987224
Mercedes CLK Coupe 320 CDI2006-20072987224
Mercedes CLK Cabriolet 200 Kompressor2003-20071796163
Mercedes CLK Cabriolet 200 Kompressor2007-20091796184
Mercedes CLK Cabriolet 2402003-20052597170
Mercedes CLK Cabriolet 2802005-20092996231
Mercedes CLK Cabriolet 3202003-20053199218
Mercedes CLK Cabriolet 3502005-20093498272
Mercedes CLK Cabriolet 5002003-20044966306
Mercedes CLK Cabriolet 5002004-20064966306
Mercedes CLK Cabriolet 5002006-20095461388
Mercedes CLK Cabriolet 55 AMG2003-20065439367
Mercedes CLK Cabriolet 63 AMG2006-20096208481
Mercedes CLK Cabriolet 320 CDI2005-20092987224
Mercedes CLK Cabriolet 320 CDI2006-20072987224
Mercedes CLK DTM AMG Cabriolet2006-20075439582
Mercedes E 200 CGI2009-20121796184

Opinie Opinie (0)

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 opinii
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)