• kod rabatowy
  • darmowa-dostawa
Obniżka! Filtron K 1258 Zobacz większe

Filtron K 1258

Filtron K1258

Nowy

Filtron K 1258 - filtr kabinowy, najważniejsze zastosowania: Chevrolet Europe (GM) Rezzo, Spark; Daewoo (Chevrolet) Matiz

Czytaj wiecej

Więcej szczegółów

9 Przedmioty

Filtron

49,32 zł

-24%

64,89 zł

logo platnosci

towar zamienny z:

Dane o produkcie

rodzaj filtrakabinowy

Opis rozszerzony

Wymiar - A 194
Wymiar - B 203
Wymiar - C
Wymiar - D
Wymiar - E
Wymiar - F
Wymiar - G
Wymiar - H 10
By-pass Valve
Anti-Drain Valve
Anti-syphon Valve

Marka i modelrocznikpojemność silnikamoc KM
Daewoo Matiz 0.82001-200579651
Daewoo Matiz 1.02003-200599564
Daewoo Matiz 0.82005-201079652
Daewoo Matiz 1.02005-201099567
Daewoo Rezzo 1.62002-20061598104
Daewoo Rezzo 1.62006-20091598107
Daewoo Rezzo 2.02000-20011998128
Daewoo Rezzo 2.02001-20061998121
Daewoo Rezzo 2.02006-20091998122

Opinie Opinie (0)

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 opinii
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)