• kod rabatowy
  • darmowa-dostawa
Obniżka! Filtron K 1293 Zobacz większe

Filtron K 1293

Filtron K1293

Nowy

Filtron K 1293 - filtr kabinowy, najważniejsze zastosowania: Subaru Justy III (G3X); Suzuki Ignis II

Czytaj wiecej

Więcej szczegółów

8 Przedmioty

Filtron

49,32 zł

-24%

64,89 zł

logo platnosci

towar zamienny z:

Dane o produkcie

rodzaj filtrakabinowy

Opis rozszerzony

Wymiar - A 237
Wymiar - B 202
Wymiar - C
Wymiar - D
Wymiar - E
Wymiar - F
Wymiar - G
Wymiar - H 18
By-pass Valve
Anti-Drain Valve
Anti-syphon Valve

Marka i modelrocznikpojemność silnikamoc KM
Subaru Justy 1.32003-2007132894
Subaru Justy 1.52003-2007149099
Subaru Justy 1.02008-201299870
Suzuki Ignis 1.32004-2006132894
Suzuki Ignis 1.52004-2005149099
Suzuki Ignis 1.52005-2006149099
Suzuki Ignis 1.3 DDiS2004-2006124870
Suzuki Ignis 1.5 Four Grip2004-2006149099

Opinie Opinie (0)

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 opinii
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)