• blackfriday
  • kod rabatowy
  • darmowa-dostawa
Obniżka! Filtron AP 108/4 Zobacz większe

Filtron AP 108/4

Filtron AP108/4

Nowy

Filtron AP 108/4 - filtr powietrza, najważniejsze zastosowania: Hyundai Getz

Czytaj wiecej

Więcej szczegółów

8 Przedmioty

Filtron

27,38 zł

-24%

36,03 zł

logo platnosci

towar zamienny z:

Dane o produkcie

rodzaj filtrapowietrza

Opis rozszerzony

Wymiar - A 256
Wymiar - B 126
Wymiar - C
Wymiar - D
Wymiar - E
Wymiar - F
Wymiar - G
Wymiar - H 46
By-pass Valve
Anti-Drain Valve
Anti-syphon Valve

Marka i modelrocznikpojemność silnikamoc KM
Hyundai Getz 1.12002-2006108663
Hyundai Getz 1.12006-2009108667
Hyundai Getz 1.32002-2006134182
Hyundai Getz 1.42006-2009139997
Hyundai Getz 1.62002-20061599105
Hyundai Getz 1.62006-20091599106

Opinie Opinie (0)

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 opinii
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)