• kod rabatowy
  • darmowa-dostawa
Obniżka! Filtron AP 118/1 Zobacz większe

Filtron AP 118/1

Filtron AP118/1

Nowy

Filtron AP 118/1 - filtr powietrza, najważniejsze zastosowania: Mercedes E (W/S210)

Czytaj wiecej

Więcej szczegółów

8 Przedmioty

Filtron

39,65 zł

-24%

52,18 zł

logo platnosci

towar zamienny z:

Dane o produkcie

rodzaj filtrapowietrza

Opis rozszerzony

Wymiar - A 335
Wymiar - B 190
Wymiar - C
Wymiar - D
Wymiar - E
Wymiar - F
Wymiar - G
Wymiar - H 57
By-pass Valve
Anti-Drain Valve
Anti-syphon Valve

Marka i modelrocznikpojemność silnikamoc KM
Mercedes E 2001995-20001998136
Mercedes E 2301995-19972295150
Mercedes E 2401997-20002398170
Mercedes E 2801995-19972799193
Mercedes E 2801997-20022799204
Mercedes E 3201995-19973199220
Mercedes E 3201997-20023199224
Mercedes E 4201995-19974196279
Mercedes E 4301997-20024266279
Mercedes E 220 Diesel1995-1999215595
Mercedes E 250 Diesel1995-19962497113
Mercedes E 250 Turbodiesel1996-19962497150
Mercedes E 290 Turbodiesel1995-19992874129
Mercedes E 300 Diesel1995-19982996136
Mercedes E 300 Turbodiesel1995-19962996147
Mercedes E 300 Turbodiesel1997-19992996177
Mercedes E 200 CDI1998-19992151102
Mercedes E 200 CDI1999-20022151116
Mercedes E 220 CDI1997-19992151125
Mercedes E 220 CDI1999-20022151143
Mercedes E 280 4MATIC1997-20022799204
Mercedes E 320 4MATIC1997-20023199224
Mercedes E 430 4MATIC1998-20024266279
Mercedes E 200 T1996-20001998136
Mercedes E 230 T1996-19972295150
Mercedes E 240 T1997-20002398170
Mercedes E 280 T1998-20032799204
Mercedes E 320 T1997-20033199224
Mercedes E 420 T1996-19974196279
Mercedes E 430 T1997-20034266279
Mercedes E 250 Diesel1996-19962497113
Mercedes E 290 T Turbodiesel1996-19992874129
Mercedes E 300 T Turbodiesel1997-19992996177
Mercedes E 220 T CDI1997-19992151125
Mercedes E 220 T CDI1999-20032151143
Mercedes E 280 T 4MATIC1997-20032799204
Mercedes E 320 T 4MATIC1997-20033199224
Mercedes E 430 T 4MATIC1998-20034266279
Mercedes E 320 lang1995-19973199220
Mercedes E 320 lang1997-19973199224
Mercedes E 2801997-20022799204
Mercedes E 220 Diesel1995-1999215595
Mercedes E 290 T Turbodiesel1996-19992874129
Mercedes E 220 T CDI1997-20002151125
Mercedes E 220 T CDI2000-20032151143
SsangYong Musso 3.2i1993-19963199220
SsangYong Musso E321996-20023199220
SsangYong Musso E322003-20053199220

Opinie Opinie (0)

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 opinii
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)