• kod rabatowy
  • darmowa-dostawa
Obniżka! Filtron AP 124 Zobacz większe

Filtron AP 124

Filtron AP124

Nowy

Filtron AP 124 - filtr powietrza, najważniejsze zastosowania: Nissan Micra II (K11), Micra III (K12), Note

Czytaj wiecej

Więcej szczegółów

20 Przedmioty

Filtron

17,94 zł

-24%

23,60 zł

logo platnosci

towar zamienny z:

Dane o produkcie

rodzaj filtrapowietrza

Opis rozszerzony

Wymiar - A 158
Wymiar - B 170
Wymiar - C
Wymiar - D
Wymiar - E
Wymiar - F
Wymiar - G
Wymiar - H 31
By-pass Valve
Anti-Drain Valve
Anti-syphon Valve

Marka i modelrocznikpojemność silnikamoc KM
Nissan Micra 1.0 L1993-199899855
Nissan Micra 1.3 SLX1993-1998127575
Nissan Micra 1.01998-200099855
Nissan Micra 1.02000-200399860
Nissan Micra 1.31998-2000127575
Nissan Micra 1.42000-2003134882
Nissan Micra 1.22003-2010124065
Nissan Micra 1.22003-2010124080
Nissan Micra 1.42003-2010138688
Nissan Note 1.42006-2011138688
Nissan Note 1.42011-____138688

Opinie Opinie (0)

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 opinii
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)