• kod rabatowy
  • darmowa-dostawa
Obniżka! Filtron AP 143/1 Zobacz większe

Filtron AP 143/1

Filtron AP143/1

Nowy

Filtron AP 143/1 - filtr powietrza, najważniejsze zastosowania: Toyota Landcruiser, Supra

Czytaj wiecej

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

Filtron

76,97 zł

-24%

101,28 zł

logo platnosci

Dane o produkcie

rodzaj filtrapowietrza

Opis rozszerzony

Wymiar - A 244
Wymiar - B 207
Wymiar - C
Wymiar - D
Wymiar - E
Wymiar - F
Wymiar - G
Wymiar - H 52,5
By-pass Valve
Anti-Drain Valve
Anti-syphon Valve

Marka i modelrocznikpojemność silnikamoc KM
Lexus IS 3002002-20052997214
Lexus IS 300 SportCross2002-20052997214
Lexus GS 3001993-19982997212
Lexus GS 3001998-20012997222
Lexus GS 3002001-20052997219
Lexus GS 4302001-20054293283
Toyota Supra1993-19962997330
Toyota Land Cruiser VZJ901996-20023378178
Toyota Land Cruiser VZJ951996-20023378178

Opinie Opinie (0)

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 opinii
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)