• kod rabatowy
  • darmowa-dostawa
Obniżka! Filtron AP 175 Zobacz większe

Filtron AP 175

Filtron AP175

Nowy

Filtron AP 175 - filtr powietrza, najważniejsze zastosowania: Mitsubishi Colt V, Galant VI (9/96-->), Lancer VI, Lancer VII, Outlander (Airtrek); Proton Wira/Putra

Czytaj wiecej

Więcej szczegółów

7 Przedmioty

Filtron

33,05 zł

-24%

43,48 zł

logo platnosci

towar zamienny z:

Dane o produkcie

rodzaj filtrapowietrza

Opis rozszerzony

Wymiar - A 205
Wymiar - B 213,5
Wymiar - C
Wymiar - D
Wymiar - E
Wymiar - F
Wymiar - G
Wymiar - H 51,5
By-pass Valve
Anti-Drain Valve
Anti-syphon Valve

Marka i modelrocznikpojemność silnikamoc KM
Mitsubishi i-MiEV2010-2012-64
Mitsubishi Space Star 1.02013-____99971
Mitsubishi Colt 13001996-2001129875
Mitsubishi Colt 1.32001-2003129882
Mitsubishi Colt 1.62001-20031597103
Mitsubishi Lancer 1.32004-2006129982
Mitsubishi Lancer 1.62003-2007158498
Mitsubishi Lancer 2.02003-20071997135
Mitsubishi Lancer Evolution VIII 2.0 16V2004-20061997265
Mitsubishi Lancer Evolution IX2006-20071997280
Mitsubishi Lancer Kombi 1.62004-2007158498
Mitsubishi Lancer Kombi 2.02004-20071997135
Mitsubishi Outlander 2.0 2WD2005-20071997136
Mitsubishi Outlander 2.0 4WD2003-20071997136
Mitsubishi Outlander 2.4 4WD2004-20072378160
Mitsubishi Outlander 2.0 Turbo 4WD2005-20071997202
Proton Wira 2.0 D1996-1997199868
Proton Wira 2.0 TD / 420 TD GLS1997-1999199882
Proton Wira Aeroback 2.0 TD / 420 TD GLS1997-1999199882

Opinie Opinie (0)

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 opinii
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)