• kod rabatowy
  • darmowa-dostawa
Obniżka! Filtron AP 180 Zobacz większe

Filtron AP 180

Filtron AP180

Nowy

Filtron AP 180 - filtr powietrza, najważniejsze zastosowania: Mitsubishi Carisma, Pajero II, Space Star; Volvo S40, V40

Czytaj wiecej

Więcej szczegółów

47 Przedmioty

Filtron

36,64 zł

-24%

48,22 zł

logo platnosci

towar zamienny z:

Dane o produkcie

rodzaj filtrapowietrza

Opis rozszerzony

Wymiar - A 344
Wymiar - B 170
Wymiar - C
Wymiar - D
Wymiar - E
Wymiar - F
Wymiar - G
Wymiar - H 46
By-pass Valve
Anti-Drain Valve
Anti-syphon Valve

Marka i modelrocznikpojemność silnikamoc KM
Mitsubishi Carisma 16001995-1999159790
Mitsubishi Carisma 1.6 I1999-20011597100
Mitsubishi Carisma 1.6 I2001-20031597103
Mitsubishi Carisma 18001995-19971834115
Mitsubishi Carisma GDI1997-20031834122
Mitsubishi Carisma 16001996-2000159790
Mitsubishi Carisma 1.6 I1999-20011597100
Mitsubishi Carisma 1.6 I2001-20021597103
Mitsubishi Carisma GDI1998-20021834122
Mitsubishi Space Star 13001999-2001129986
Mitsubishi Space Star 1.32001-2005129982
Mitsubishi Space Star 1.62001-2005158498
Mitsubishi Space Star 1.82002-20051834112
Mitsubishi Space Star GDI 18001999-20021834122
Volvo S40 1.61995-19991588105
Volvo S40 1.61999-20001587109
Volvo S40 1.81999-20001783122
Volvo S40 1.8i1999-20041834125
Volvo S40 2.01999-20001948136
Volvo V40 1.61999-20001587109
Volvo V40 1.81999-20001783122
Volvo S40 1.62000-20041587109
Volvo S40 1.82000-20041783122
Volvo S40 1.8i2000-20031834125
Volvo S40 2.02000-20031948136
Volvo S40 T42000-20031946200
Volvo V40 1.62000-20041587109
Volvo V40 1.82000-20041783122

Opinie Opinie (0)

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 opinii
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)