• kod rabatowy
  • darmowa-dostawa
Obniżka! Filtron AP 183/2 Zobacz większe

Filtron AP 183/2

Filtron AP183/2

Nowy

Filtron AP 183/2 - filtr powietrza, najważniejsze zastosowania: Seat Arosa, Cordoba, Cordoba II, Ibiza II, Ibiza III, Ibiza IV, Inca, Leon I, Toledo II; Volkswagen Bora, Golf IV, Lupo, New Beetle, Polo II (81-94), Polo III

Czytaj wiecej

Więcej szczegółów

6 Przedmioty

Filtron

34,78 zł

-24%

45,77 zł

logo platnosci

towar zamienny z:

Dane o produkcie

rodzaj filtrapowietrza

Opis rozszerzony

Wymiar - A 418
Wymiar - B 188
Wymiar - C
Wymiar - D
Wymiar - E
Wymiar - F
Wymiar - G
Wymiar - H 33
By-pass Valve
Anti-Drain Valve
Anti-syphon Valve

Marka i modelrocznikpojemność silnikamoc KM
Seat Cordoba Vario 1.4i 16V1999-??139075
Seat Cordoba Vario 1.4i 16V??-2003139075
Seat Ibiza 1.6 16V2007-20081598105
Seat Leon 1.4 16V2000-2005139075
Volkswagen Lupo 1.41998-2005139075
Volkswagen Lupo 1.4 16V1998-20051390100
Volkswagen Lupo 1.6 16V GTI2001-20051598125
Volkswagen Polo 752000-2001139075
Volkswagen Polo 1001996-20001390101
Volkswagen Polo 1002000-20011390100
Volkswagen Polo GTI1998-19991598120
Volkswagen Polo GTI2000-20011598125
Volkswagen Polo Classic 1.42000-2001139075
Volkswagen Polo Classic 1.61996-20001595100
Volkswagen Polo Classic 1.62000-20011595100
Volkswagen Polo Variant 1.62000-20011595100
Volkswagen New Beetle 1.4 16V2002-2011139075
Volkswagen New Beetle Cabriolet 1.4 16V2003-2011139075
Volkswagen Golf 1.4 16V1997-2001139075
Volkswagen Golf 1.42001-2003139075
Volkswagen Golf 1.62000-20031598105
Volkswagen Golf Variant 1.41999-2001139075
Volkswagen Golf Variant 1.42001-2006139075
Volkswagen Golf Variant 1.62000-20061598105
Volkswagen Bora 1.42000-2001139075
Volkswagen Bora 1.42001-2005139075
Volkswagen Bora 1.62002-20051595102

Opinie Opinie (0)

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 opinii
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)