• kod rabatowy
  • darmowa-dostawa
Obniżka! Filtron AR 212 Zobacz większe

Filtron AR 212

Filtron AR212

Nowy

Filtron AR 212 - filtr powietrza, najważniejsze zastosowania: Skoda Rapid 120G/130/135G, S100, S110, S105L, S105S, S120L, S110, S120S, S105L, S130GL, S120GLS

Czytaj wiecej

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

Filtron

11,44 zł

-24%

15,06 zł

logo platnosci

towar zamienny z:

Dane o produkcie

rodzaj filtrapowietrza

Opis rozszerzony

Wymiar - A 112
Wymiar - B 62
Wymiar - C 66
Wymiar - D
Wymiar - E
Wymiar - F
Wymiar - G
Wymiar - H 188
By-pass Valve
Anti-Drain Valve
Anti-syphon Valve

Marka i modelrocznikpojemność silnikamoc KM
Sokda 1051976-1988105045
Sokda 1201978-1987120049
Sokda 1251988-1990120054
Sokda Garde1981-1984120054
Sokda Rapid1984-1985120054
Sokda 1301984-1988130058
Sokda 1351988-1990130058
Sokda 1361987-1990130062

Opinie Opinie (0)

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 opinii
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)