• -25%
Motul 8100 X-clean 5W-40 C3 1L

XBlitz Spirit Alkomat Elektroniczny

Indeks: XBLITZ AL SPIRIT
Stan: Nowy
Ilość: 1
Zniżka 25 %
119,00 zł 89,25 zł

Ostatnie sztuki w magazynie

Alkomat elektroniczny XBlitz Spirit to pewność i dokładność pomiaru zagwarantowana przez najwyższą jakość podzespołów. Rok darmowej kalibracji i zestaw akcesoriów pozwalających na natychmiastowe użycie alkomatu od razu po zakupie! Teraz już zawsze będziesz mieć pewność czy już możesz kierować samochodem.


Czytaj więcej

ALKOMAT ELEKTRONICZNY XBLITZ SPIRIT

Alkomat elektroniczny Xblitz Spirit zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa i pewności, gdy zadasz sobie pytanie: „Czy mogę prowadzić samochód”. Wysoka jakość wykonania alkomatu gwarantuje znacznie większą pewność prawidłowego wyniku pomiaru niż darmowy alkomat online, który oblicza wynik na podstawie nieprecyzyjnych algorytmów i małej ilości danych. Osobisty alkomat elektroniczny Xblitz Spirit jest wyposażony w zestaw 5 ustników pozwalających na higieniczną i wygodną obsługę urządzenia. A dodane w zestawie dwie baterie 1,5V dają Ci możliwość użycia alkomatu od razu po zakupie!


BEZPIECZEŃSTWO


Xblitz Spirit to alkomat elektroniczny dla osób szukających urządzenia o wysokiej dokładności pomiaru. Obudowa tego alkomatu opracowana została na bazie przyjemnych w dotyku, wytrzymałych tworzyw sztucznych. Za połyskującym panelem znajduje się wyraźny i czytelny wyświetlacz wskazujący stężenie alkoholu oraz kontrolka statusu urządzenia.


DOKŁADNOŚĆ POMIARU


Alkomat elektroniczny Xblitz Spirit gwarantuje wysoką dokładność każdego pomiaru. Dzięki zastosowaniu do budowy urządzenia tylko wysokiej jakości komponentów możesz mieć pewność wysokiej dokładności pomiaru w każdej sytuacji.


WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA


Alkomat został wykonany na bazie znakomitej jakości tworzyw sztucznych z połyskującym panelem przednim. Projektowi urządzenia kierowała dbałość o uzyskanie jak najlepszej jakości podzespołów.


BEZPŁATNA KALIBRACJA


Każdy alkomat elektroniczny Xblitz Spirit objęty jest rocznym pakietem bezpłatnych kalibracji w serwisie Xblitz. Okresowe kalibracje pozwalają na utrzymanie prawidłowego pomiaru przez urządzenie. Każdy użytkownik alkomatu Xblitz Spirit w okresie roku od zakupu może dokonywać bezpłatnych kalibracji urządzenia w serwisie Xblitz.


PROSTA OBSŁUGA


Xblitz Spirit jest bardzo poręczny i co ważne dziecinnie prosty w obsłudze. Alkomat elektroniczny po przytrzymaniu przycisku „POWER ON” po 40 sekundach jest gotowy do przeprowadzenia pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu.


KONTROLKA STATUSU


Kontrolki statusu w czytelny sposób sygnalizują gotowość alkomatu do działania oraz odpowiadają za alarmy urządzenia.


WYŚWIETLACZ


Bardzo wyraźny wyświetlacz alkomatu każdorazowo podaje ilość wykonanych już testów, czas nagrzewania sensora, komunikaty i wynik badania.


BATERIE I USTNIKI W ZESTAWIE


Xblitz Spirit to więcej niż sam alkomat elektroniczny. Zestaw zawiera wszelkie niezbędne akcesoria, które zapewnią bezproblemowe użytkowanie.
Dzięki dołączonym do zestawu bateriom możesz przystąpić do badania od razu po odpakowaniu produktu. 5 dodatkowych ustników w zestawie gwarantuje wygodę i higienę przeprowadzanych testów.

Opinie